Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aptaujas Anketa Droša un Nedroša vide Liepājā

 
Reitings 2
Reģ: 01.02.2015
Sava Projekta ietvaros vēlos izzināt viedokli par personiskās izjūtu jūsu dzīvesvietā.
Lūdzu atbildēt uz dažiem jautājumiem,izsakot savu viedokli par sabiedrisko kārtību un drošību liepājā.
http://webanketa.com/forms/74vkee1r5xj68s3374t3ce8/
01.02.2015 11:37 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.09.2012
Negribu piesieties, bet aptauja izskatās veidota ļoti nepārdomāti un drīzāk vienkārši "uztaisīšu uz ātro, lai kaut kas būtu".
Pirmkārt, Liepājā nav tikai četri rajoni - vēl taču ir Dienvidrietumu rajons, Tosmare, Zaļā Birzs, u.c.
Par vecuma grupām - kura variantu lai atzīmē cilvēks, kam ir 18 vai 30 gadi? Tādam cilvēkam der divi atbilžu varianti. Un izskatās, ka cilvēks beidz dzīvot 70 gados. :-D
Ja es nedomāju, ka Liepājā ir ļoti droši dzīvot, tad visi pārējie varianti liek man atbildēt, ka Liepājā ir nedroši. Mans viedoklis ir vairāk neitrāls - ne ļoti droši, ne arī nedroši, tā kā tur trūkst vēl kāds atbilžu variants.
Un tā gandrīz pie katra jautājuma varētu komentēt. Iesaku vispirms pārdomāt kārtīgi aptauju, izlabot kļūdas, padarīt viņu viegli saprotamu respondentiem, un noteikti gūsi lielāku atsaucību. Tagad es atveru, jau uz pirmo jautājumu nezinu ko atbildēt, un visa vēlme pildīt aptauju pazudusi.
01.02.2015 12:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits