Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mazs jautājumiņš

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Meitenes, ir jau vēls un esmu apmiegojusies un saputrojusies. :-|
Ja man tekstā ir izmantoti citāti no dažādām lapām jauktā secībā no viena autora grāmatas. Piem.,citāts no 5lpp, no 12lpp, no 93 lpp, no 80lpp utt. Kā man jānorāda izmanotajā literatūras sarakstā?
Piem., autors, izdevuma gads, izdevējs un lpp (5.-80) vai
autors, izdevuma gads, izdevējs un lpp (5;12;93;80 utt)?

Ļoti ceru,ka sapratāt. :-)
01.02.2015 00:36 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Tas jānorāda tikai atsaucēs. Izmantotajā literatūras un avotu sarakstā- jānorāda bez lpp.
01.02.2015 00:41 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Gan jau katrā izglītības iestādē metodiskajos norādījumos ir tas viss pastāstīts.
01.02.2015 00:42 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Man šāda veida jautājums uzreiz rosina uzdod pretjautājumu, kā Tu tiki līdz atsauču noformēšanas posmam, ja metodiskos norādījumus neesi līdz šim aplūkojusi? Lai gan es ceru, ka kļūdos, iespējams, Tava miegainība to izskaidro :-)
Bet ja par tematu, tās prasības ir atšķirīgas. Viss atkarīgs no noteiktās augstskolas, fakultātes un pat konkrētās studiju programmas prasībām (t.i., noteiktās bibliogrāfisko norāžu un atsauču sistēmas, piemēram, manā studiju programmā - klasiskais APA).

Pamatā LaLaLa izskaidroja principu. Atsaucēs, kas ir iekļautas tekstā, ir jānorāda noteiktā lpp. Izmantotās literatūras sarakstā nav. Varbūt tikai konkrētās nodaļas vai visas grāmatas lpp skaits, bet arī tas, ja nemaldos, ir pēc izvēles.
01.02.2015 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits