Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontakts ar bijušā drauga ģimeni.

 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, ko jūs domājat par attiecībām ar bijušā drauga ģimeni? Ja viņi vēlas tikties... arī pēc šķiršanās un saka, ka tas neko nemaina. Manā gadījumā viņa māsa un mamma grib mani satikt un uzturēt kontaktu.
Cilvēki mēdz teikt, ka to labāk nedarīt... man jau nekas nav pretī, labprāt, bet vai tas nav lieki? Nezinu arī bijušā domas par to un vai viņš vispār to zina, bet pēc manām domām, tas jau vairs neattiecas uz viņu.
Kā ir jums?
28.01.2015 00:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un kāpēc nē? Ja jau šī vēlme ir abpusēja. Nav jau obligāti jāiet ciemos dzīvoklī (teiksim, ja ex dzīvo pie mammas), kur varētu viņu sastapt. Var tikties pie Tevis, neitrālā teritorijā. Ja Tev tas nesagādā nekādu nepatīkamu emociju/atmiņu, tad neredzu problēmu. Pa lielam jā, uz viņu nu tas vairs neattiecas..
28.01.2015 00:29 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
negribu, lai viņš padomā , ka tādā veidā gribu tikt viņam klāt... vai kaut ko uzzina par mani... gribu, lai esmu kā noslaucīta no zemes virsmas viņam :D :P
kaut gan kāda tam starpība laikam.. cilvēki vēlas un es vēlos.. kāpēc ne..
28.01.2015 00:31 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Man arī tā bija. Łoti aktīvi kontaktus uzturējām 2,5 gadus pēc škiršanās, kad pârvācos dzīvot ar esošo draugu, tad nedaudz mierïgāk, jo vairs nedzīvojam vienā rajonā.:-) Tik un tā sazvanamies, citreiz tiekamies. Kontaktējos arī ar bijušo draugu (ne uzreiz tā bija).
Man visi teica, ka tā nav jādara, pašai grūti būs un tt. Mułkības, neko neietekmēja, tagad katrs laimīgi dzīvo savu dzīvi un viss ir ok. Un mums nebija tā, ka abi uzreiz tika pāri, abi kādu laiku mocījāmies, bet diez vai tas bija saistīts ar vina radiniekiem. Man ieteikums būtu ieklausīties sevī. Ja tev tie cilvēki škiet forši paši par sevim, bez tava drauga, tad lūdzu. Ja tev nebūs grūti, tad neklausies nevienu un dari ko vēlies- uzturi kontaktus, vai neuzturi.:-)
28.01.2015 00:33 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
kaut gan kāda tam starpība laikam.. cilvēki vēlas un es vēlos.. kāpēc ne..


Manuprāt, šī ir atslēgas frāze, bet pieņemot, ka tiešām negribi tikt viņam klāt :D Tad jau labāk nevajag, lai lieku reizi nav sevi jāsāpina. Un par uzzināšanu par Tevi.. nu nav jau par sevi mammai/māsai jāstāsta viss, būt kā uz delnas.. Patīkama komunikācija, nekas vairāk..
28.01.2015 00:33 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Atvainojos par kłūdām.(s)
28.01.2015 00:34 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
jāpiebilst, ka no vēl citām attiecībām uzglabāju kontaktus ar bijušā mammu, sazvanamies, sarakstamies un pa retam tiekamies jau kādu 4 gadu garumā :) nu savam dēlam viņa to īpaši nestāsta, jo viņam nepatīk, bet tas neattur ne mani , ne viņu un jūtu lielu pateicību par visu, ko viņa darījusi manā labā! Tāpēc laikam jau viss atkarīgs no pašiem ģimenes locekļiem nevis no tā, ko bijušais domā.

Un arī šai ģimenei esmu pateicību parādā par silto pieņemšanu, tāpēc es negribu viņus ''atšūt'', jo negribu, lai bijušais kko uzzina par mani... jo īstenībā jau iet labi un, tas ir vienīgais, ko viņš var uzzināt :D
28.01.2015 00:42 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man joprojām ir ļoti tuvas attiecības ar bijušā māsu un nekādu problēmu! Manam tagadējam draugam no sākuma bija pagrūti to pieņemt, bet ātri vien saprata, ka mums ar ex māsu ir daudz kā kopīga arī neskaitot saikni ar bijušo. Respektīvi, mēs visticamāk būtu draudzenes arī ja būtu sastapušās citos apstākļos. Tāpēc esmu tika par kontakta uzturēšanu, ja vien tas nedara sāpes tev pašai un tu skaidri zini, ka tev nav nekādas slēptas motivācijas.
28.01.2015 15:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits