BEZTĒMAS

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ok, skatos, ka te "beztēmas" par jebkuru tēmu tiek veidotas....tīri intereses pēc gribēju padiskutēt... :D Kā var būt beztēma, ja tai ir tēma? :D Piemēram, beztēma par kāzām. Kā to var saukt par beztēmu, ja tēma ir kāzas?

Pakustināšu jūsu pelēkās šūniņas šodien... :D

"offtopic means not relevant to the subject in question". Ja subject ir "kāzas", tad kā pati diskusija var tikt sautka par beztēmu?

AIZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTT! Let the games begin.........
27.01.2015 10:53 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ņemot vērā tēmas autores spējas pareizi ievērot visus gramatikas likumus latviešu valodā ir jāsecina, ka nekas vairāk kā daiļdirsēja viņa nav. :D
Ne tikai latviešu valodas stistilistika un interpunkcija ir briesmīga, bet arī angļu valodas zināšanas. :D
Vikipēdijas definīcijas salasījusies un tagad lec augstāk kā atļauj kniebējmuskulis. Tici, dūjiņ - vārda "beztēma" būtība šeit pielāgota tam kas nepieciešams auditorijai. Ko vajag tev? Lūk. Par dūjiņu ne bez pamata Tevi nosaucu, spried pati, ja ir ar ko... :D
27.01.2015 14:16 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
atpazīstamības vārds gan, tur tev taisnība, tikai galīgi nepareizi piemeklēts, loģiskā nozīmē

Es tomēr to loģiku saskatu, kāpēc tieši "beztēma". Jo tajā pašā cosmo pastāv diskusiju formāts, kuru aizsāk kāds konkrēts jautājums, tēmas vai situācijas izklāsts. Tā tad nu ir tā tēma, ko apspriest. Savukārt visas beztēmas vieno tas, ka tajās nav konkrēta jautājuma - konkrētas lietotājas izvirzītās tēmas/problēmas/jautājuma, ko apspriest.

Piemēram, ja ir tēma "kaķis" - skaidrs, ka tur būs jautājums par kaķi, uz ko jāatbild. Ja ir "kaķu beztēma", apzinos, ka tur varēšu arī pilnīgā beztēmā ielikt savu mincīšu foto, kaut pēc tiem neviens nav jautājis :D

Katrā ziņā, jā, teorētiski vārdu lietojums nav pareizs, bet.. tāda tā valoda ir, ka viss plūst un mainās. Kas to zina, varbūt pēc gadiem "beztēma" sarunvalodā atsevišķā kontekstā nozīmēs to pašu, ko Cosmo pasaulītē :D
27.01.2015 14:32 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
stellaglmr

nu jā, ļoti spēcīgs trumpis - interpunkcija un gramatika. Tas tik tiešām noteikti ir intelekta rādītājs. Zinu, zinu šitādas kā tu. Man arī skolā bija meitenes, kas visu laiku ar grāmatām sev apkārt sienas cēla, lai nedod Dievs no viņām kāds nošpiko. Atzīmes jau labas bija, bet vai viņas bija gudras? Nu tā.. kā cilvēki? Nope, pat ne mazliet. Un joprojām tādas nav. Nu un kas, ka rakstīt pareizi māk? Nejau tu dēļ nepareizi ielikta komata nesapratīsi ko es vai kāda cita raksta. Tas drīzāk norāda uz to, cik stulba esi tu, nevis es :) Ar angļu valodas zināšanām man arī problēmu nav, starp citu, bet paldies, ka painteresējies ;)

Un Alexxa, tu mani netracini it nemaz. Mani var satracināt cilvēks, kas iet pa ielu un pēkšņi apstājas, lai telefonā kaut ko padarītu (iespējams tu, lai ierakstītu šeit kārtējo bezjēdzīgo komentāru? - šajā diskusijā) un es viņos ieskrienu. Vai arī tie, kas zālē aizņemt trenažierus, lai tikai pastaigātos lēnā garā utt. Nejau mani satracinās meitene/sieviete, kas kaut ko kladzina par intelektu.... kādu sūda intelektu tu vari noteikt dēļ tā, ka nosaucu cilvēkus par aitām? Nevienu konkrēti, jā.. un tas nav attaisnojums? :D Es tā patiešām arī uzskatu (laikam 3. reizi to jau tev teikšu, bet nu ok), ka ir CILVĒKI SABIEDRĪBĀ, KURI IR VIENKĀRŠI KĀ AITAS, KURI EKSISTĒ, ja tev tā labāk patīk. Un tādi ir tikai, lai citi, kas nav tās aitas, uz viņu fonu gūst panākumus darbos, attiecībās, mācībās utt. Būtu mums privāta saruna, apmainītos ar vārdiem uzvārdiem, varbūt mums būtu cita saruna. Varbūt man pat būtu interesanti ar tevi pārrunāt lietas, ja mums būtu kaut kas kopīgs izglītības, darba vai interešu jomā. Nu nevajag spriest kādi kuram ir panākumi, kādi INTELEKTA LĪMEŅI, ja tu ne velna par to cilvēku nezini. Ne tu zini kas es esmu, ne ko es daru, neko :) Es nezinu arī par tevi, bet nu es neņemos spriest, ka tu esi dzīvē neveiksminiece vai veiksminiece, jo redzi tu esi kaut ko uzrakstījusi internetā. Varbūt tu vispār esi prezidenta sieva, bet es esmu lielas firmas direktore... nu par kādiem intelektiem tu tev vari runāt ;) Come on, savācies, sieviete! ;)
27.01.2015 14:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Agnese, redzi, es šādos forumos un čatos dzīvojos gadiem. Tā ir daļa no mana darba. Daudzus internetā iepazītus cilvēkus vēlāk satieku dzīvē. Tas, kādi cilvēki ir internetā, lielā mērā parāda to, kādi viņi ir patiesībā.
Tu tikko sarakstīji veselu traktātu par varbūtībām reālajā dzīvē. Zini, es nekļūdīgi zinu, ka cilvēki šādos anonīmos forumos vairāk parāda savu patieso būtību, nekā dzīvē. Nav runa par to, kādu viņi pozicionē savu ieņemamo amatu vai materiālo stāvokli, bet gan par attieksmi pret lietām, cilvēkiem. Jā, arī intelekta līmeni parāda. Ar to komentāra daļu, ko veltīji stellaglmr, Tu lielisk parādīji, ka tiešām visi tie vārdiņi, ko lieto pret citām, ir attiecināmi uz Tevi pašu. Cilvēks, kurš neprot pareizi rakstīt, tagad būs gudrāks par to, kurš prot? Analfabētisms vispār jau nav nekāda gudrības pazīme. Pie kam, tas, ka cilvēks skolā ir mācījies, nenorāda uz to, ka nekas ārpus tā, ko teica skolotājs, viņu neinteresē. Tu šeit arvien vairāk izrādi savu seklumu, aizvainojot arvien vairāk cilvēku grupu, lai gan pašai nav ar ko lepoties. Un man ir nospļauties, vai Tu dzīvē esi firmas prezidente vai valsts prezidenta sieva. Lai kas Tu arī nebūtu, tas Tev nedod tiesības savus kompleksus izgāzt uz citiem, taču Tu to dari, pie kam, jā, izvairoties. Vai nu sauc konkrētus cilvēkus un dod viņiem iespējas aizstāvēties, vai arī pārstāj bārstīt jēlības. Un šī esot veiksmīga sieviete, mhm, kā tad...
27.01.2015 14:54 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Vienkārši - WHAAT? uz šo visu... :D
Trakās :D
27.01.2015 14:58 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es neinteresējos, es konstatēju faktu. :D Un, protams - nemaz nekas nemainās ir "kazas" vai "kāzas", iratstarpesvainav, raksta "klaja ņirgāšanās" vai "klāja ņirgāšanās", ir komats - nav komats. Tas, ka Tu neizproti, cik virtuālajā vidē liela, pat noteicoša loma sava viedokļa paušanā ir šīm niansēm tikai pierāda manu sākotnējo apgalvojumu, dūjiņ. :D
Sēdi biksēs ar savu jaunatklājumu no Vikipēdijas dzīlēm. :D
27.01.2015 15:02 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nesanāks tev mani aizskart ar šito murgu :D Pilnīgi nekāda sakara nav KAZĀM un KĀZĀM ar to, ka tu nesaproti par ko šī diskusija ir. Nekas, nav visiem lemts :)
27.01.2015 15:03 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ir vistiešākais sakars. Analoģiski tam ko apgalvo - meitenes nepareizi izmanto vārdu pēc būtības. Bet tādēļ saukt viņas par aitām un sevi celt debesīs - lūk, tas ir iespaidīgi. Jo īpaši ņemot vērā tavas pašķidrās zināšanas par latviešu valodu kopumā. :D
Nē, dūjiņ - ar šo murgu Tev nesanāca nevienu aizskart, protams - izņemot sevi pašu. Ūūū, sitiens zem jostas vietas. :D
27.01.2015 15:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
stellaglmr nau vērc! :D

Vai tad neesi pamanījusi, ka visas personas, kas attaisno savus gramatikas robus ar to, ka akadēmiskās zināšanas dzīvē neko nedod, vienmēr ir aprobežotas savā skatījumā uz pasauli un savu viedokli redz kā vienīgo pareizo?
Ne šī pirmā, ne pēdējā tāda...
27.01.2015 15:13 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
ha ha ha, sitiens zem jostasvietas? Tu mani nekur neaizskāri. Tas, ka par dūjiņu sauc man arī ir pilnīgi vienaldzīgi ;) Redzi, mīļā sirds, tas, ka tu zini kā pareizi komantus salikt, tev nepalīdz izveidot sarunu. Komunikācijas spējas komati nevairo. Kas ir diezgan skumji, tev, protams! ;) :D
27.01.2015 15:15 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Alexxa
Šeit īsti vietā būs vecais, labais "Apžēlot nedrīkst pakārt". :D Autorei jau vienalga kur ievietojam komatu, būtība nemainoties. :D
27.01.2015 15:19 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nevis es Tev iesitu zem jostas vietas, bet Tu pati sev. Bet kamēr tavas smadzeņu šūnas sagremos šo informāciju būsi jau sevi pakārusi. Netīšām, protams. :D
27.01.2015 15:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ou ou ou, Alexxa :D kur es mēģināju savas akadēmiskās NEZINĀŠANAS attaisnot? :D Nu gan nošāvi pamatīgi greizi. Atklāti sakot, man dzīvē nekad mūžā nav traucējis tas, ka man latviešu valodā bija TIKAI 7 :D Ne komunikācijā ar cilvēkiem, ne darbā, ne mācoties. Es kaut kā neuzskatu, ka intelekta līmeni (cik ļoti iemīļoti vārdi gudrītēm, par tiem intelektiem) norāda tas, kur tu liec komantus un kur neliec. Es varu iztēloties kāda tu esi. Drošvien latviešu valoda bija vienīgā, kurā tev bija labas atzīmes, tādēļ par to piesienies :D Vāks ar jums, meitenes. Jūs esat nenormāli skumji cilvēki. Interesanti ar saviem draugiem/vīriešiem sarunājoties jūs arī visu laiku kladzinat par to, cik viņi ir stulbi, jo nepareizā vietā teikumā ieturēja pauzi? BĒeeeēēēēēēēē! Aitiņas :)
27.01.2015 15:22 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
27.01.2015 15:23 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Labāk nenormāli skumji cilvēki, bet tomēr dzīvi. :D
27.01.2015 15:24 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Es nevaru, Agnese, Tu esi tik smieklīga.
27.01.2015 15:24 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
ha ha ha, stella :) Zini kā daram? Atraksti man privāti savus datus ;) Internets laba lieta - gan par tavu izglītību noskaidrosim, gan par tavu darba vietu, gan par taviem sasniegumiem :) Man ir nelielas aizdomas, ka ne sūda laba tur neatradīšu :) Es pat pieļauju, ka komatu likšana ir vienīgais tavs dzīves SKILLS :D
27.01.2015 15:24 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
jā, artemzija, ar humora izjūtu man viss kārtībā
27.01.2015 15:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Selīna, kāds tur sakars par to, kur viņas strādā un cik pelna? Viņām vismaz uz pleciem kaut kas uzskrūvēts ir

Interesanti, kas viņām tur uzskrūvēts, ja pat naudu neprot nopelnīt :-D
27.01.2015 15:27 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Protams, protams - varbūt uzreiz uzaicināt Tevi ciemos un rezervēt tikšanos pie vietējā zagto mantu uzpircēja Lombards24.lv? :D Tā, lai nav lieku sarežģījumu. :D
27.01.2015 15:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits