BEZTĒMAS

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ok, skatos, ka te "beztēmas" par jebkuru tēmu tiek veidotas....tīri intereses pēc gribēju padiskutēt... :D Kā var būt beztēma, ja tai ir tēma? :D Piemēram, beztēma par kāzām. Kā to var saukt par beztēmu, ja tēma ir kāzas?

Pakustināšu jūsu pelēkās šūniņas šodien... :D

"offtopic means not relevant to the subject in question". Ja subject ir "kāzas", tad kā pati diskusija var tikt sautka par beztēmu?

AIZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTT! Let the games begin.........
27.01.2015 10:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa- tu dzīvo realitātē vai cosmo pasaulē? Kāda vēl komūna? :D Paskaties uz lietām ar acīm vaļā - kāda muļķe, kurai nebija nekādas saprašanas par to, kas ir beztēma, uzsāka šito beztēmu murgu un tā vārda kabināšanu visam, kam vien iespējams un pārējās aitas panesās. Bet nu, atklāti sakot, esmu priecīga, ka vismaz 2 meitenes no tām, kas iesaistījušās šajā sarunā ir uzķērušas manu domu ;) tas nozīmē, ka ne visas ir vienā maisā metamas.
27.01.2015 12:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:D :D okey ...
27.01.2015 12:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sasmējos, baigais rīta cepiens par beztēmām :D

Nez, man nekas nav prêt tādām, es to saprotu tā, ka var runāt, kas vien ienāk prātā. Liekas ok arī kāzu beztēma, kur var runāt visu par kāzām, vai kāda cita temata beztēma, kur apvienojas attiecīgā auditorija ar vēlmi vispārīgi parunāt konkrētās tēmas ietvaros.
27.01.2015 12:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tu dzīvo realitātē vai cosmo pasaulē?

Gan realitātē, gan Cosmo, gan vēl dažos forumos, kur Offtopic nozīmē to, ko Tu saki, bet ir citi vārdi, kurus lieto ne pēc nozīmes. Tāpēc man nav problēmu pieņemt, ka te to beztēmu karina kur vajag, kur nevajag.
Ja sapratīsi, ka katrā formā ir sava sabiedrība (Tāda pati, kā realitātē un Tu šobrīd ieņem kašķīgās tantes uz soliņa lomu, kas visas, kam Tava sāpe netraucē, lamā par degradētām) ar sev vien saprotamiem jokiem un tradīcijām, sapratīsi arī to, kāpēc te tā beztēmas kabināšana visur, nevienam īpaši netraucē.
Es zinu, kāds ir oriģinālais šī vārda pielietojums, bet man netraucē, ka šeit to tā lieto. Kā jau minēju, citur ne pēc nozīmes tiek lietoti citi vārdi. Neviens tamdēļ neraud. Drīzāk šķiet, ka Tu dzīvo cosmo un nekur citur, ja nezini, ka šādi tiek darīts daudzkur.
27.01.2015 12:09 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
kāda muļķe, kurai nebija nekādas saprašanas par to, kas ir beztēma, uzsāka šito beztēmu murgu un tā vārda kabināšanu visam, kam vien iespējams un pārējās aitas panesās.


Paldies, tikai izcili inteliģents cilvēks ar morāles vērtībām spēj topošās un esošās māmiņas nosaukt par aitām, bet Marīī par muļķi. Bravo!
27.01.2015 12:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
nav jau cepiens, īsti :D Meitenes vienkārši te nemāk diskutēt. Nevis atbild uz jautājumiem vai izsaka viedokli par TĒMU, bet mēģina izanalizēt diskusijas autoru. Diezgan ierasti šeit, ne...
8-)8-)8-)
27.01.2015 12:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Lollipop - tas, ka tu vai kāda cita ir topošā māmiņa, automātiski tām nepieškir intelektuālas spējas ;) Kopš kuriem laikiem grūtniecība ir kaut kāds statuss saistībā ar gudrību vai stulbību? :D
27.01.2015 12:13 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa - sakars? Nevienā citā forumā vai čatā nekad neesmu manījusi, lai kāds ceptu BEZTĒMAS par TĒMU. Simply doesnt make sense. Nezinu par tevi, bet es noteikti par šo neraudu. Atkārtošu vēlreiz, ja ar 2-3 reizēm nepietiek - ES VĒLOS DISKUTĒT PAR ŠO JAUTĀJUMU, nevis par to uz kāda soliņa es sēžu un raudu :D
27.01.2015 12:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Meitenes vienkārši te nemāk diskutēt

Tu esi viena no viņām, jo Tev der tikai tās atbildes, kas Tev der. Šeit meitenes Tev saka, ka Cosmo sabiedrībai tas ir pieņemams, jo šeit šo vārdu lieto tā, kā lieto. Bet Tev jau tas neder. Tev ir savs uzskats, kādai ir jābūt atbildei un ja tā nav tāda, tad meitene ir muļķe, aita vai vel nezin kas.
Nevajag uzsākt diskusiju, ja neesi gatava atšķrīgiem viedokļiem.
27.01.2015 12:15 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa, bet tu nepamanīji, ka te bija arī meitenes, kas nepiekrīt tavai vīzijai par to, ko "cosmo sabiedrība" pieņem? Viņas nav cosmo sabiedrība? Ka tik nav tā, ka tu pati negribi saprast un uztvert atbildes, kas ir citādākas nekā tavas :)
27.01.2015 12:16 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man, piemēram, šķiet, ka ir forši, ja ir iedalītas tēmas. Piem. bērnu tēma, mani pagaidām neinteresē, tāpēc labi, ka tas ir atsevišķi nodalīts un tur iet tās, kam tas interesē. Citreiz bieži runā par dzīvniekiem, kas man īsti nesaista, tādā ziņā labāk, ja ir konkrēta beztēma, kur to visu apspriest. Vai kaut vai tās pašas tievētājas. Un tad attiecīgie cilvēki, kam tas interesē tur arī biežāk uzturās un var pateikt visu, kas tajā dienā uz sirds konkrētās tēmas sakarā, nevis visu laiku veidot jaunas tēmas ar kautkādām niansēm un jautājumiem, kas ne vienmēr ir tik būtiski.
27.01.2015 12:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
vienai vecajai cosmietei besī, ka viņu neviens neuztver nopietni un ka cosmo jauni izteicieni? :D
laiki mainās, tu esi izkritusi no aprites - necepies :D
27.01.2015 12:17 |
 
Reitings 48
Reģ: 26.01.2015
Mjāāā
27.01.2015 12:19 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nevienā citā forumā vai čatā nekad neesmu manījusi, lai kāds ceptu BEZTĒMAS par TĒMU

Bāc!
Skaidroju vēlreiz, lai tik intelektuālai būtnei, kā Tev, pielektu.
Jā, šeit vārds "Beztēma" tiek lietots ne pēc nozīmes, taču citur ne pēc nozīmes lieto citus vārdus.
Bet tas nemaina lietas būtību. Vienkārši lieto vārdus ne pēc nozīmes un viss. Ej tagad stūrī raudāt.
27.01.2015 12:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
kampanella, ok...Dzīvnieki. Bet tad jau tikpat labi var vienkārši tēmu nosaukt par "DZĪVNIEKI" un aiziet. Es mēģinu aizrakties līdz tam, kā cilvēkam pat asociāciju līmenī var ienākt prātā kaut kādu konkrētu tēmu dēvēt par beztēmu. Tas nav loģiski. Un vienalga vai sarunās, vai "cosmo valstībā" vai kādā citā forumā. Loģikas līmenī taču var aizdomāties līdz tam, bet nu tas atkal parāda to, ka sabiedrība ir iedalāma līmeņos - ir tie, kas panesās uz visu pārējo fona un maļās savā sulā, ir tādi, kas aizdomājas par lietām, kas analizē, ir tādi, kas manipulē un valda. Interesanti pavērot kā tas notiek un parasti jebkurā diskusijā jau arī tās iezīmes parādās. Jebkura tēma, kas šeit tiek izveidota, ja ir vismaz 3-4 lapas diskusijai, tad jau skaidrs, ka palasot pēdējos komentus, tie nekad nebūs par tēmu, bet jau par to, kāds ir tas un tas komentētājs un sākas krāniņu mērīšanās. Rekur visas šitās meitenes, kas mani par kašķu tanti te dēvē un to vai šito, joprojām nav izteikušas konkrēti savu viedokli, savu argumentu. Sorry, bet "cosmo sabiedrībai tas ir pieņemami" nav ne arguments, ne viedoklis. Tas ir kaut kāds piecklasnieka līmenis.
27.01.2015 12:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa, ha ha ha! Nu rekur, izlasi manu iepriekšējo komentāru, tad VARBŪT, IESPĒJAMS, CERAMS, bet diezvai...... tu atmetīsi to savu smeklīgo "cosmo foruma pieņemto" argumentu :D
27.01.2015 12:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Augsti inteliģentā Agnese,
ja jau diskusija ir izvērtusies šāda, tad:
1) Latviešu valodā vispār nav vārda "rekur", bet Tu te uztraucies par viena latviskojuma pielietojumu nevietā. Tas pats man sakāms par
piecklasnieka līmeni
, kā arī vēl citām valodas lietojuma niansēm Tavos tekstos.
2)
"cosmo sabiedrībai tas ir pieņemami" nav ne arguments, ne viedoklis.

Tas ir gan arguments, gan viedoklis. Izskatās, ka vienīgais vārds, kura nozīmi Tu zini, ir "beztēma". Tagad palasi, ko nozīmē vārdiņi "arguments" un "viedoklis". Tad sapratīsi, ka pati tos šeit lietoji nevietā, līdz ar visus vārdiņus, ko lietoji, lai apzīmētu "beztēmas" lietotājas, tagad pret spoguli noskaiti sev.
27.01.2015 12:37 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa, šauj tālāk kaut kur citur. Es labprātāk pakomunicēšu ar cilvēkiem, kuri tik tiešām kaut ko jēdzīgu pasaka, nevis no šīs diskusijas vispār piedzemdē kaut ko citu. Neesi viena no tām, kas teikšanas pēc tik raksta kaut ko un bezjēgā novirzās no temata. Nu nopietni ;)
27.01.2015 12:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Agnese, bet es arī nopietni. Tu vienkārši kritizē jebkuru viedokli, kas nesakrīt ar Tavu, bet tas nenozīmē, ka tas nav viedoklis vai arguments. Ir, vienkārši atšķiras no Tava. Jā, es sapratu, ko Tu vēlējies pateikt ar savu tēmu, taču vajadzēja iztikt bez apvainojumiem un saprast, ka arī šīs tēmas pārcilāšana radīs arī pretējus un Tev nepieņemamus viedokļus.
Tāpēc visi Tavi aizvainojumi citām ir nevietā. Pie kam, ja reiz uzskati, ka šeit mītošo personu intelekta līmenis ir tālu zem Tava, neviens nespiež Tevi šeit uzturēties. Taču tas, ka to dari, pie kam, izsakot aizvanojošas piezīmes lielas lietotāju daļas virzienā, jau vien norāda, ka patiesībā ir otrādāk un Tev vēl ir kur augt. Nav mans mērķis Tevi aizvainot, vienkārši analizēju stuāciju.
27.01.2015 12:50 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa, atkārtošos vēlreiz - šeit nav TIKAI tukšpaures. Ar tām 2-3 meitenēm ar kurām te tik tiešām var par lietām padiskutēt, tas jau ir labāk nekā nekas. Nu nevajag tagad iztēloties, ka tu esi nenormālākajā mammas tēlā iekāpusi - ja es šeit negribētu sēdēt, es nesēdētu. Man nevajag kādu, kas to tādu pasaka, lai es līdz tam aizdomātos. Sabiedrību vispār (nevis tikai cosmo, hellou - ārpus cosmo arī ir pasaule) var iedalīt vienkāršajos, sarežģītajos un nesaprotamajos cilvēkos. Šeit pa lielam visi ir vienkārsie cilvēki - aitas, kas skrien vienā barā. Bet nu es jau par to nepārdzīvoju. Tas tieši labi. Tas izšķir veiksmīgos no neveiksmīgajiem, draugus no paziņām, cilvēkus ar kuriem tu gribi komunicēt un cilvēkus ar kuriem negribi.

Saproti, ir lietas, kuras tu vai kāds cits nevar apstrīdēt, tādēļ sākas tie super seklie "nu ar tavu intelektu jau tas un tas...". Smiekli nāk. Nu nevari tu ar savu "cosmo komūnu" apstrīdēt loģiski pamatotus pilnīgi elementārus jautājumus. Cosmo komūna NAV atbilde uz jautājumu. End of story :)
27.01.2015 12:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits