Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gripa

 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Čau!
Ziņās rakstīts, ka izsludināta epidēmija, sociālajos tīkos arī lasu, ka dažas paziņas jau slimo. Tieši tagad sanāk vairāk strādāt ar cilvēkiem un ir riktīgi bail kaut ko nesaķert. Rokas mazgāju regulāri, ēdu dažādus vitamīnus, cenšos stiprināt organismu, bet no cilvēciskā kontakta jau izbēgt nevaru. Diemžēl, tieši šovakar kaut kā savādi jūtos, tāda dīvaina galva, sausas iesnas, kakls arī tāds bišku sāpīgs, nu vispār mācas jau sliktas domas galvā :-/

Tad nu gribēju pavaicāt, kā ir jums - apkārt daudzi slimo? Varbūt kāda cosmo dāma jau paspējusi nolūzt? Kādus drošības pasākumus veicat, lai nesaslimtu?
26.01.2015 23:14 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Es vienu gadu tiiiiiik traki izslimoju gripu,ka potejos katru gadu... vienalga,ko saka,es vismaz neslimoju....

Tik pec brivdienam kaut kaads bacilis pielipis.. shodien nemitigi skaloju kaklu ar salsudeni.. un tagad gruti gulet,jo niez kakls :(
26.01.2015 23:18 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Cik zinu,bērnudārzos un skolās mazās klases tādas pustukšas. Radu un draugu lokā tikai viens saslimšanas gadījums,bet nezinu,vai tieši ar gripu.
Nebūtu ziņas un runas apkārt par slimību,es pat nepamanītu,ka tāda gripas epidēmija atkal izsludināta.
26.01.2015 23:18 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es nolūztu gadā divas reizes - janvārī/februārī un septembrī. Imunitāte laikam ir vispār aizgājusi dimbā, jo agrāk tā nebija. Ziemas mēnešos ir smagāk - lielāka temperatūra.

Man tētis tagad šņaukājas un krekšķinās, temperatūras neesot. Šodien tieši viņu satiku, bet buču nedevu, tuvu nelīdu, vēl noteica - negribu aplipināt. Nu tagad izskatās, ka kaut kas tomēr būs pielipis :-/
26.01.2015 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!