Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latvija, Riiga, apskates objekti

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas,
domäju martä braukt ar draugu (ärzemnieks) pie manis ciemos uz Latviju. Gribetos kaut ko parädit, kas saistits ari ar Latvijas vesturi utt.
Man viena draudzene teica, ka ir jaapmekle Okupacijas muzejs, pati tur vel neesmu bijusi.
Neesmu ridziniece, tapec isti nezinu bez vecpilsetas, ko var Riiga apskatiit.
Kas vel ir täds latvisks, ko var parädit?
Ieteikumi?
24.01.2015 16:48 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Latviesu klavietüra neiet, atvainojos, ka bez garumziimem =)
24.01.2015 16:49 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Noteikti vajag izstaigāt Vecrīgu! :) tas pats pulvertornis, jēkaba kazarmas,Melngalvju nams u.c. vietas
24.01.2015 16:51 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
lido krasta ielā vienmēr visiem ārzemniekiem patīk
24.01.2015 16:51 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Uz Biržu aiziet, pastaigāt pa Antonijas ielu un pēc tam uz kādu restorānu turpat. Līdz jūrai - pa molu, tirgus protams, uzbraukt kādā no augstceltnēm, ceturtdienās var iet uz observatoriju, Brīvdabas muzejs, Vēstures un Kuģniecības... Tas par Rīgu un neskaitot Vecrīgu.
Es, īstenībā nevilktu ārzemnieku uz Okupācijas muzeju. Tāda gaušanās par sūro pagātni vien ir un var ceļojumam piešķirt tādu nokrāsu, ka uz visu bezmaz vai ar žēlumu jāskatās "ak jūs nabadziņi..." Un ja čalis nav galīgi austrālis, tad droši vien galveno jau skolā būs apguvis.
24.01.2015 16:55 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Samaara, aizvedu franču draugu uz Čekas pagrabiem, viņam nebija ne jausmas. nebijām ekskursijā, tikai izstaigājām pirmo stāvu, viņš izlasīja visu info un bija pārsteigts par to, cik daudz ir ticis darīts mums pāri.
bija jocīga, depresīva sajūta pēc tam, pārrunājām šo pieredzi nedaudz un dienas otrajā pusē staigājām pa brīvdabas muzeju, nebija tā, ka viss Latvijā pavadītais laiks asociējās ar žēlumu vai gaušanos.. viņš uzzināja ko jaunu.
24.01.2015 17:17 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
TalisQualis

Man bütu loti svariigi, ka mans draugs nedaudz zina müsu vesturi. Ärzemes valda biezi uzskats ka latviesi ir lielie draugi krieviem vai nu latviesi ir tie pasi krievi. Loti grbas lai ärzemnieki no mains uzzina latvisko, tas kas ir müsu, un to ka ar krieviem mes vesture nebija ipasie draugi un neesam tas pats kas krievi.
Daziem ärzmes vel jaiestasta ka PSRS vairs neeksiste... un ka mes nepiederam krievijai.
neesmu pret krievu tautibas cilvekiem, vienkärsi tik biezi sastopos ar sada veida domajosiem cilvekiem.
Ir bijis, kad pasaki, ka esi no Latvijas un viens man atbild: aaa...juus runajat krieviski un dzerat vodku, käds cits atkal, vienmer kad saku ka braucu mäjäas, atbild man: nu kad brauc uz savu krieviju?
taaa riebjas jau sis viss!
25.01.2015 12:32 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
malns_kačs kā es tevi saprotu!
vienīgais prieks, ka zinu, daudzus esmu izglītojusi ģeogrāfijā un vēsturē :) atrodās gan arī tādi, kam nekas neinteresē, ja viņa prātā latvija ir daļa no krievijas, tad tā jābūt, lai ko arī es neteiktu, bet nu ar tādiem uzreiz pārstāju komunikāciju, tomēr vajag kaut kādu savstarpēju cieņu. esmu pus pasauli apceļojusi un daudzi tādi ignorantie cilvēki ir pavisam netālu, dāņu, spāņu, vācu cilvēki, vislielākais šoks bija par dāņu meiteni, kas ir studējusi vēsturi, bet par latviju zināja tik, cik "blakus krievijai, bija psrs". neticēja, ka latvijai ir bijusi vēsture arī ar vāciju un zviedriju :D
25.01.2015 12:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Zinatņu akadēmija uzbraukt Rigu no augšas apskatit.Medicīnas muzejs,Laimas šokolādes muzejs.Brivdabas muzejs krogā turienes paēst pusdienas,pastāstīt ka tai koka baznīcā joprojām laulājas.
25.01.2015 12:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits