Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atkal - attiecības

 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Labs vakars!

Tātad - atkal Jūsu viedoklis un attiecību padoms :)

Ar draugu esam kopā gandrīz gadu. Pirmajos mēnešos - viss ideāli, viss, ko vien attiecībās var vēlēties. Pagājis ir laiks, vīrietim ir pagājis tas "rozā briļļu periods". Tas, ka pāriet/mazinās, ir saprotams, bet aizgāja jau līdz līmenim, ka vairāk nav vispār nekas - katru dienu darbs, tad vakars pie tv. Uz maniem piedāvājumiem ko pasākt vienmēr ir noraidoša atbilde. Nav glāstu, skūpstu, skatienu, apķeršanās naktī, nekas... Esmu vairākkārt par to runājusi, ka man tas ir svarīgi utt, un ka var visamaz reizi nedēļā ko kopīgu pasākt. Tas nelīdz, un es sāku vienkārši justies nelaimīga attiecībās. Katrs sēžam pie sava datora un nerunājam - man jau arī apnicis mēģināt izmainīt to ikdienu, ja nav nekāda interese no otra. Katru dien uzklausu vairākas sliktas lietas, un nevienu komplimentu neesmu dzirdējusi mēnešiem ilgi. Viņš saka, ka vienkārši tāds ir, un vispār es pati esmu vainīga. Jā, no visas viņa izturēšanās man bieži vakaros uznāk asaras, jūtos aizskarta, pārmetumi utt. Neplēšu traukus, nepsihoju, vienkārši eju gulēt vai dodos uz savām mājām. Viņš tāpat uzskata, ka visa vaina ir manī (lieki piebilst, ka pie visiem strīdiem esmu vainīga es), ka esmu psihopāte utt. Ar viso to, ka vienmēr sākumā mēģinu mierīgi izrunāties, un, kad pēc sarunām jūtu savu bezspēcību, es salūztu, jo īsti vairāk nav iespēju, ko darīt, birst asaras, un es nezinu, ko iesākt...
Ikdienā un strīdos - egoists pārākajā pakāpē... Un kā rīkoties? Saka jau, ka mīl mani, bet kā lai dzīvo tādās attiecībās? Jau vairākas dienas neesam kontaktējušies, un sirds sāp nenormāli :(
23.01.2015 23:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Apjautaajies vinja draugiem un radiem vai vinjsh vienmeer taads ir bijis. Varbuut ka taa ir depresija vai ir kaadas probleemas darbaa, tik vinsh nav no runaataajiem.
23.01.2015 23:42 |
 
Reitings 97
Reģ: 22.01.2015
Ko Tu vel pie velna gaidi? :D Atšuj viņu un miers, pēc tam Tev kādu brīdi viņš paskries pakaļ un Tu viņu paņemsi atpakaļ. Kādu brīdi viss bus O.k un tad atkal viņš bus tas pats lops. :))
23.01.2015 23:43 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vai nu viņam no jūsu attiecībām ir tik smaga rutīna, ka viņš kļuvis tāds, kāds ir..vai arī viņš vienkārši tāds ir. Ja tā ir tikai tāda fāze, tad to var labot, ja nē, tad Tev jādomā, vai vari sadzīvot ar to.
23.01.2015 23:51 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Nav jau daudz to draugu, tāka pieļauju, ka vienmēr tāds bijis. + viņš arī uzsver, ka vecums pie vainas - pāri pa 30, kad vairāk neko negriboties, + naudas nav. Ok, viņš arī neko nedara, lai nauda būtu, kas man liekas jocīgi... Jā, var būt depresija, bet cik zinu, viņam tāds dzīvesveids jau ir gadiem...
Bet ne par to - ok, ja nav finanses, saku, ka varam kaut vai ar suņiem pastaigāties, aizbraukt uz Jūrmalu utt, paspēlēt spēles vakarā. Neko negribas... Laikam jau ir tāda daba, tik sākumā, kamēr vajadzēja mani iekarot, bija pilnīgi savādāks. Tagad ideālais vakars ir pie tv, ar datoru.
Saka jau, ka mīl mani un grib ar mani savu dzīvi saistīt. Man, savukārt, ar visiem tiem strīdiem un attieksmi, kaut kas kaut kur ir pazudis :/ Ir mīlestība, bet... Ar manām jūtām vien nepietiek. + viņš jau vispār nesaprot, kur ir viss cēlonis :/ Un visi tie strīdi ir apriebušies nenormāli mums abiem. Varbūt tiešām vienkārši nav lemts :-/
24.01.2015 00:04 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Cik bieži tiekaties? Principā, gads attiecībās ir principā nekas. Protams, ka rozā brilles var nokrist un rožainā ikdiena ievirzās nedaudz savādākā gultnē, bet, ja mīļotais cilvēks sāk kļūt par kaimiņu, tad tur ir kāda cita vaina nevis rozā briļļu nokrišana.
Varbūt, ja tiekaties katru dienu, ir vērts vienkārši padzīvot kādu nedēļu vienam no otra atsevišķi, lai vīrietis paspēj sailgoties un tad, iespējams, nāks arī tā sajūta, ka ikdienā kaut kas ir jāmaina.
24.01.2015 00:05 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es nezinu, man tas neliekas normāli, neredzu jēgu būt kopā ar tādu cilvēku. Ja tev ir nepieciešams mīļums un rūpes, bet viņš neko tādu tev nesniedz, tad kāda jēga no jūsu attiecībām? Lai ir kāds, ar ko atrasties vienā telpā, sēžot pie datora?!
24.01.2015 00:12 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Neizrāda interesi par tevi, neko negrib darīt, naudu pelnīt nepelna... tev tādu vajag?
24.01.2015 00:15 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Vai viņš patiešām nekad tev nesniedz mīļumu? Vai arī tomēr ir dažas reizes, kuras tu tagad neņem vērā aizvainojuma dēļ? Man mēdz labās lietas aizmirsties, kad esmu aizvainota..
Varbūt jūs abi sarunājaties dažādās "valodās" un vēl neesat iemācījušies pareizi komunicēt viens ar otru? Piemēram, varbūt viņam romantiska izpausme skaitās tas, ka viņš tev kaut ko palīdzēja, bet tu to uzskati par pašsaprotamu.. Tas tikai piemērs :)
24.01.2015 00:18 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.03.2009
Patiesi labi saprotu Tavu situāciju. Tikai mans "rozā briļļu " periods ilga apruveni nedēļu. Kopā gan mēs nedzīvojam, un par spīti tam ,ka reti tiekamies - viņš tāpat ir ļoti auksts, un arī to paskaidro ar to , ka :" tāds es vienkārši esmu" .. Laikam jau, ka nav iespējams mainīt otru cilvēku, varbūt ir jāmainās pašiem, un ja tas nelīdz ir jāapdomā .. vai ir vērts? Zinu, ka nav viegli izbeigt attiecības, jo sevišķi ja ir cerība.. šobrīd esmu šādās pašās krustcelēs un nezinu, kā pareizi rīkoties!
24.01.2015 00:31 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Būtībā pavadām kopa katru vakaru. Tagad jau kādu laiku nekomunicējamies - noteikti, ka viņš atkal domā, ka es kā psihopāte nez ko esmu sadomājusies :D , un man tāds aizvainojums, ka man jau vienalga, noteikti pirmā negribu rakstīt. Tā jau bijis iepriekš, un zinu - jau cik es esmu mēģinājusi sevi pamainīt, bet, ja viņš kaut par nelielu daļiņu man nepanāk pretī un nedzird, jo es saku, laikam jau tur tiešām vairāk nav, par ko runāt :(
Ok, pārspīlēju savā aizvainojumā - ir jau arī labās lietas, bet uz pārējā fona, tas neatsver būtībā neko :(
Protams, dzīve mainās pēc attiecību pirmajiem mēnešiem. Bet es tik asi to nekad neesmu izjutusi, pirmo reizi ir tā, ka cilvēks izmainās par 180 grādiem. Tagad redzu, kāda ir atšķirība starp to, kā viņš komunicē ar mani un saviem draugiem, un kā mainās balss, vārdu krājums, izturēšanās utt, kad runā ar savu vai manu ģimeni, vai jebkuru citu cilvēku. Liekas, ka tie ir pilnīgi dažādi cilvēki...
24.01.2015 00:34 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Anyuta, es par to pašu domāju, ka būtībā jau ir jāmainās pašai. Mēģināju, saņēmos, mēnesi darīju visu, kas viņam patīk utt, domāju par to, ka viņu mīlu utt. Rezultātā, viņa egoisms tikai pieaugua, un viņš prasīja vēl vairāk :-/ Ok, es pārspīlēju - nav jau tā, ka ir tikai slikti, savādāk jau mēs netiktos. Bet visas tās negācijas nosit visu. Gribas, lai vīrietis ir vīrietis, un tomēr stāv pāri tiem "ikdienas sīkumiem"
24.01.2015 00:37 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.03.2009
Sisley - Tik ļoti labi Tevi saprotu.. Arī es esmu kardināli mainījusi savu uzvedību, attieksmi , atmetu smēķēšanu vīrieša dēļ, būtībā darīju visu - bet beigās tiešām prasības tikai aug, un tad rodas jautājums :" Vai tas ir to vērts?" Paverdzināt sevi kaut kādam vīrietim, kas pat nav ar mani pavadījis gana ilgu laiku! Un ja nespēj tikt pāri tādiem niekiem - kas būs tālāk?
24.01.2015 00:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī vīrietis pēc 30 labprātāk redzēs sievieti sev blakus laimīgu nevis darīs pāri.. Vismaz normāli tā tam būtu jābūt..
Tici man.. Uz pasaules ir arī vīrieši kas ciena un rūpējas par savas mīļotās sievietes labsajūtu!
24.01.2015 02:05 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Vissliktākais šajā gadījumā Tev ir sākt domāt, ka Tu esi pie kaut kā vainīga. Tādu meiteni, kas visu ko grib darīt un mīļoties citi tikai gaida un gaida. Ieteiktu padomāt vai Tu tiešām gribi šādu rutīnu visu dzīvi, ja jau pēc gada rozā brilles pazudušas. Gads, tas ir pārāk agri, vari rēķināties, ka vēlāk viņš pat necentīsies vairs ar Tevi sarunāties..
24.01.2015 11:30 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Es nepilnus divus gadus biju šādās attiecībās. Sākums bija pasakains- iekarošana utt., bija tiešām ļoti skaisti. Tad ar laiku parādījās šādas nianses un es ilgu laiku domāju,ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Šķiršanās arī bija ilga un smaga, bet sapratu,ka neredzu nākotni blakus šādam cilvēkam, kurš mani velk tikai uz leju. Izrunājies ar viņu, ja redzi,ka rezultātu nebūs- iesaku netērēt savu dārgo laiku un doties tālāk- uz priekšu :-) Turies!
24.01.2015 11:38 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kam tev tādu ledus gabalu vajag blakus, kurš tevi nemīl?
24.01.2015 11:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kam tev tādu ledus gabalu vajag blakus,

...pat ja viņš tevi savā veidā mīl? Neizklausās, ka tu jūties šajās attiecībās baigi laimīga.
24.01.2015 12:03 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Skeptiski skatos uz šādām situācijām attiecībās. Domāju, ka pa lielam tas ir beigu sākums :)
24.01.2015 12:28 |
 
Reitings 185
Reģ: 05.01.2015
Viņš tāpat uzskata, ka visa vaina ir manī (lieki piebilst, ka pie visiem strīdiem esmu vainīga es), ka esmu psihopāte utt.


Vai tiešām viņš saka, ka esi psihopāte vienkārši tāpat, jo tu klusi liecies gulēt vai neko nesakot brauc mājās? Šaubos. Zinu, sievietes bieži mēdz pārspīlēt atstāstot strīdus un neapzināti "noklusēt" kādas viņas patiesībā ir. :)

Man viens draugs stāstīja, ka viņa meitene visu laiku viņam brauc virsū - ko tu man puķes vairs nedāvini? Man gribas mīļumu.
Bet puisis man stāsta, ka, nu, negrib viņš dot viņai to mīļumu un dāvināt puķes, jo viņa izturas vienkārši pretīgi. Viņš viņu mīl un cer, ka viss būs labi, attiecības saglabāsies, tāpēc paliek ar viņu kopā.

Paskaties uz sevi no cita skatu punkta.
Vai tu gribētu savam dēlam tādu meiteni kāda esi tu savam draugam?
24.01.2015 12:29 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
jo mazaak no vinja prasiisi to miiljumu, jo lielaaka iespeeja, ka taadu veel dabuusi no vinja.

Man ir taapat-kad mani saak zaagjeet, man ir pilniigi preteja reakcija, nevis taa, par ko man brauc virsuu
24.01.2015 12:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits