Ziedi aktieriem

 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Sveikas!
Vai esat devušas ziedus aktieriem?
22.01.2015 15:13 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Esmu nesusi ziedus. Konkrēti - Laurim Dzelzītim un Laurim Subatniekam. Ahh, viņi abi tik jauki, sabučoja mani. Un labi, ka sieviete, pie kuras Dailes Teātrī pirku ziedus, mani pierunāja iet pašai nest viņus. Pieliku klāt zīmīti ar vārdu un uzvārdu. Zinu jau, ka viņiem tur viens pīpis, bet pašai tā sajūta, ka esmu to izdarījusi .. :D

regnbue Tā vienkārši sabiedrībā ir pieņemts. Tas nav lielveikals, kur Tu atnāc nopirkt banānus, bet gan māksla, kur Tu aizej baudīt ko skaistu un profesionālu. Es arī nesaprotu cilvēkus, kas tā māk izrādīt teātrim necieņu. Esmu teātra mīļotāja, apmeklēju ļoti bieži un ar kāju esmu gatava izspert tādus, kas atnāk džinsās vai botās uz teātri, fui tādiem! (e)
22.01.2015 19:23 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Esmu nesusi nevis ziedus, bet nelielas dāvaniņas - saldumus, utt. Patīk aktieru, īpaši Ginta Grāveļa un Ģirta Ķestera reakcijas, ko tādu saņemot - silts smaids, silts paldies. Patīkami.
22.01.2015 19:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
misrix
Es piekrītu par atbilstošu apģērbu teātrī, telefonu izslēgšanu un visādām citādām cieņas un pieklājības izpausmēm, bet nekad neskatos šķībi uz citiem, kas atnākuši džinsos vai džemperī. Kāds varbūt tālu ceļu no otra Latvijas gala mērojis (saburzītos), kādam varbūt nemaz nav nekā cita, ko uzģērbt, izņemot tos džinsus (ir ļoti daudz nabadzīgu cilvēku, bet tas nenozīmē, ka viņi nedrīkst nākt kultūru baudīt) , kāds varbūt pa tiešo no darba atskrējis (ir daudz fiziskā datba darītāju, arī viņiem ir tiesības nākt uz teātri).
22.01.2015 19:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Mani lauku radi 2,5 stundas ar auto braucot tomēŗ džinsās uz teātri neiet. Ari nabadzigā kaiminiene humpalā kleitinu atrada teātrim , pati lielijās un ieteica to humpalu boditi. Ari gatera stradniekiemir uzvalki. Tieši tik vienkarši. Ne nabasdziba, ne lauki ne strādnieks nenozimē apriori idioti ar vienu džinsu pari visiem dzives gadijumiem.
22.01.2015 19:53 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
teika_spolite Ja ir bijuši savi 14+ Euro biļetei, tad jau var atrast arī savus 10Euro pieklājīgu bikšu/svārku/kleitas nopirkšanai. Kaut vai vienu tādu drēbes gabalu, ko vilkt katru reizi ejot uz teātri. :-) Es nevienam nepārmetu, līdz ko tas nav mans draugs, paziņa vai radinieks, ar pirkstiem uz viņu nerādu un nesaku skaļi neko!
22.01.2015 19:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
kāds varbūt pa tiešo no darba atskrējis (ir daudz fiziskā datba darītāju, ar
mani pārsteidz tāds domu gajiens? Doma šiem visiem strādniekiem darbā nav dušas un maja kaut viens uzvalks. Iznak ja esi strādnieks tad idiots apriori? Njaa
22.01.2015 20:00 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man šķiet, tieši tie cilvēki no laukiem bieži vien ir daudz solīdāk ģērbušies nekā pilsētnieki!
22.01.2015 20:26 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Neesmu pasniegusi. Ja nu izrāde nepatīk un tad ziedus sanāk dot nepatiesi. Ja iet otrreiz tad varbūt, nu ja tik ļoti patika, ka otrreiz jāiet.
22.01.2015 20:41 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
Ja vecāki nav ieaudzinājuši cieņu, tad nav. Es uzskatu, ka tā tomēr ir cieņa pret aktieriem, ja esam sapucējušies, neieslīgstot galējībās. Šķiet, ka šeit pat viena cosmo meitene teica, ka teātris ir kā mazi svētki- pilnībā piekrītu. Pati ziedus neesmu devusi, sen nav nācies būt teātrī.
22.01.2015 20:42 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Ne visiem patīk ziedi. Pazīstu vienu no Dailes teātra kuram (viņam vai viņai) nepatīk ka dāvina ziedus.


Interesanti, kuram. (t) Ja nu tieši tam aktierim, kuram vienmēr esmu vēlējusies uzdāvināt, ehh, nākošreiz jāpavēro sejas izteiksmes ziedu pasniegšanas laikā, hehe
22.01.2015 20:48 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Tagad visādi super svarīgie mudaki dabū pa lēto biļetes kaut kur caur darbu vai dāvanās, kuriem nav nekādas saprašanas par teātri vai pat nekādas intereses. Tādēļ arī iet džinsos un telefoniem skaņas ārā neslēdz :)
22.01.2015 20:48 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.01.2015
kāds sakars manam apģērbam ar cieņas izrādīšanu aktieriem? :D
es eju skatīties uz viņiem, ne viņi uz mani. cieņas izrādīšana aktieriem ir telefona izslēgšana vai, piemēram, tas, ka es neēdu(kā to dara kino) un skaļi nesarunājos.
esmu pilnīgi pārliecināta, ka cilvēka inteliģences līmenis nav atkarīgs no bikšu materiāla. skumji, ka jums tā liekas.
22.01.2015 20:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
tā liekas ari daudziem aktieriem!
22.01.2015 20:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
esmu pilnīgi pārliecināta, ka cilvēka inteliģences līmenis nav atkarīgs no bikšu materiāla. skumji, ka jums tā liekas
Taisniiba...tas vienkaarsais apgeerbs jau uzreiz nenoziimee -slikts.
Vienkaars var buut gaumiigs,tiirs un reizee taads ar ko tomeer var labi justies teaatrii.Var jau arii aiziet uz teaatri "glaunaas dreebees", un smirdeet peec sviedriem.(t)
22.01.2015 21:01 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Vaitad kāds teica par inteliģences līmeni? Pavirši lasīju iepriekšējos komentārus, neko tādu nemanīju. Man, piemēram, liekas, ka tas vienkārši ir pareizi kaut mazliet sapucēties. Nejau gluži, lai izrādītu cieņu tikai aktieriem, bet visiem - tā tomēr ir īpaša pieredze, uz kuru PIEŅEMTS vismaz nedaudz sapucēties. Labi nejau uzvalkā jāiet, bet vismaz tumšas bikses, kāds īpašāks krekls par samīcītu t-kreklu, tas jau nekas daudz nav, toties tieši tādi sīkumi veido to īpašo atmosfēru, kas ir svarīga pat varbūt ne tik daudz kā aktieriem, bet tieši teātra apmeklētājiem :)
22.01.2015 21:05 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
esmu pilnīgi pārliecināta, ka cilvēka inteliģences līmenis nav atkarīgs no bikšu materiāla. skumji, ka jums tā liekas.


Ja jau esi tik inteliģents/-a, tad būtu jāspēj ievērot elementārs dreskods. Tas gan vairāk ir manieru jautājums.
22.01.2015 21:17 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
Regnube, tādā ziņā cieņa, ka apmeklētāji arī ir piedomājuši, lai aktieriem ir prieks spēlēt, manuprāt, aktieriem ir prieks, ja, redz, ka apmeklētāji ir sapucējušies nevis atnākuši savās ikdienas drēbēs.Iespējams, nemāku īsti paskaidrot, kā es biju to domājusi.

Un piekrītu ,agnese_m,-''tā tomēr ir īpaša pieredze, uz kuru PIEŅEMTS vismaz nedaudz sapucēties. Labi nejau uzvalkā jāiet, bet vismaz tumšas bikses, kāds īpašāks krekls par samīcītu t-kreklu, tas jau nekas daudz nav, toties tieši tādi sīkumi veido to īpašo atmosfēru''
22.01.2015 21:51 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
regnbue
esmu pilnīgi pārliecināta, ka cilvēka inteliģences līmenis nav atkarīgs no bikšu materiāla. skumji, ka jums tā liekas.


Tādā gadījumā man jautājums vai Tu žurnālus nelasi? Televīziju neskaties? Internetā tikai draugos sēdi? Tas nav nekāds jaunums, ka cilvēki, ejot uz teātri vai operu, sapucējas, jo tas vienkārši tā IR un tur neko nevar padarīt. Vienmēr sabiedrībā būs tā, ka nebūs pieņemami, ja uz šīm iestādēm ieradīsies nepiemērotā apģērbā. Nav jāiet vakarkleitā, bet taču, kā teica agnese_m
Labi nejau uzvalkā jāiet, bet vismaz tumšas bikses, kāds īpašāks krekls par samīcītu t-kreklu...


Aaaaaa, es vienkārši nespēju saprast, kā Tu nesaproti, ka tā tas vienkārši ir!!!!!!!!! :-D:-/
22.01.2015 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Šodien pirms kamerzāles visus īpaši apstādināja un lika izslēgt mobilos.
Izrāde bija vienreizēja, bet to, ka būs laba, zināju pirms tam. Ja arī mani subjektīvi neuzrunātu, tik un tā manā gadījuma tā bija pateicība par visu līdz šim no viņa redzēto - gan par Bena lomu Izraidītajos, gan M.Butterfly.

It kā viss ok, tikai šķiet, ka uztraukumā nenogaidīju pietiekami ilgi, lai viņi paspēj kārtīgi paklanīties (biju jau pusceļā), bet tiešām neesmu piefiksējusi, vai pastāv kāda etiķete, pēc kura uznāciena dod ziedus, cik ilgi nogaida, redzēts visādi, bet mierinu sevi ar domu, ka uztraukums un man kā parastajam apmeklētājam tāda nezināšana ir pieļaujama.
Gan jau, ja zālē būtu bijusi teika_spolīte, tad kaut ko domās 'uzbrauktu' - "o, izrādījās", "ko skrien uzreiz?" utt.

Un par to sejas izteiksmi, vai patiktu ziedi - to varbūt var noķert pēc komēdijas, bet pēc šīs izrādes šņaukājās gan zāle, gan paši aktieri un nespēja iziet no lomas. Man arī bija jādomā pilnīgi par ko citu, lai neietu pasniegt ziedus piņņādama. Pēc "paldies" varēja pateikt, ka novērtē.

Jā, man teātris ir svētki un pēc 2 sezonām, kuras aktīvi apmeklēju teātri, gribēju personīgi pateikt paldies aktierim, no kura spēles esmu guvusi nenovērtējamu baudu. Nekad nebiju iedomājusies, ka kāds iet pateikt pārējiem skatītājiem, ka viņš ar to ir labāks. Kad ej kādu apsveikt ar izstādi, grāmatu, koncertu, tās ir attiecības ar mākslinieku, nevis teiku_spolīti, piemēram.
22.01.2015 22:02 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Blanša Ja nav noslēpums, kuram pasniedzi ziedus? :)
22.01.2015 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits