Viss atkarīgs no attieksmes.
No rīta piecelies ar mērķi taisities darbam
Ieslēdz radio, paklausies kādu raidījumu, kas interesē, vai vienkārši labu mūziku - to vari darīt arī, kamēr dušojies / ģērbies / krāsojies / dzer kafiju.
Tālāk ceļš uz darbu. Kopā ar ceļu no darba tās ir vismaz divas stundas
Ejot uz darbu, izmanto laiku, veicot elpošanas vingrinājumus... veselīgi un garastāvokli uzlabojoši.
Kad nekāda cita dzīve nenotiek, tikai darbs
Tev nepatīk Tavs darbs? Ja tā, tad vai tā bijis vienmēr, vai tikai pēdējā laikā? Ja šis darbs nekad nav paticis, sagādājis gandarījumu - varbūt papēti iespējas sameklēt tādu, uz kuru ietu ar prieku. Es neiesaku tagad uz vietas pamest pašreizējo darbu un stāties bezdarbniekos, tikai - painteresēties, papētīt, vai tomēr nav kas labāks.
Savukārt, ja agrāk darbs ir paticis, bet tikai pēdējā laikā nepatīk - varbūt "izdegšana"?
Vakariņas, kaut kāda mājas uzkope
Uztaisi ik pa laikam ko īpašu. Neprasa daudz laika izslēgt elektrību un aizdedzināt sveces (arī, ja ēd viena), bet noskaņa uzreiz pavisam cita. Labāka sajūta.
atkal morāli jau gatavojies darbam
Un kas notiktu, ja kādreiz to nedarītu? Ja iepriekšējā dienā savu vakaru neveltītu pārdomām par darbu? Vai nevarētu būt, ka to dari nevis tāpēc, ka patiešām būtu nepieciešamība tam morāli gatavoties, bet gan - jo tas Tev ir ieradums, vakarā domāt par darbu?
Pamēģini to nedarīt un morāli negatavoties darbam. Tā vietā noskaties labu filmu vai izdari jebko citu, kas Tev liktu justies vieglāk un priecīgāk. Labs garastāvoklis daudz labāk sagatavotu darbam, nekā nomācošas pārdomas.
Un kad tad lai DZĪVO
VISU TO LAIKU, KO ESI APRAKSTĪJUSI. Plus vēl brīvdienās.