Jauna

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kā jums šķiet, no puiša puses Tu esi pārāk jauna... ir īstais iemesls, kāpēc viņš neveidotu attiecības ar meiteni, vai tikai aizbildinājums? Gadījumā, ja seksu viņš vēlas, bet citādi pārāk jauna!
Liekas pat, ka būtu vieglāk, ja viņš būtu pateicis, ka nepatīku viņam īsti, bet nē, liedzās, sakot, ka tā nav, patīku... :-/
20.01.2015 01:45 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Paga, Tu tiecies ar krāpnieku?
20.01.2015 14:46 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Katrā vecuma posmā mums liekas, ka esam gana nobrieduši un pieauguši - tas īpaši attiecas uz padsmit gadiem un 20g. sākumposmu. Pēc gadiem pieciem - desmit uz lietām sāc skatīties savādāk un arī domāt savādāk, parādās citas vērtības un tikai tad saproti, kāda atšķirība ir starp sevi 19 gados un kāda 30 gados. To varu teikt arī pati par sevi un gan jau ka ļoti daudzi arī par sevi.

Protams, ir reti izņēmumi, kas jau 19 gados ir kā 30 un gadījumi, kad 30 gados kā 19.

Piekrītu apgalvojumam, ka intīmām attiecībām par jaunu viņam neesi (50gadniekiem 20gadnieces krīzes laikā ar tieši laikā), bet attiecībām (šeit gan jau ka drīzumā ģimenes veidošanai, bērniem) gan.
Tev tikko skola pabeigta (?), vēl jāstudē un dzīve jābauda.
:)
20.01.2015 14:52 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
starp citu, viņš atzina, ka viņam šobrīd ir draudzene
!!!!!
Vai Tev tiešām vel ir kādi jautājumi??? :-D:-D:-D

Viņš Tevi nostādīja fakta priekšā, ka viņam jau IR meitene un ka Tu neesi pietiekami laba,lai ieņemtu viņas vietu. Tas,ka čalim sagribējies svaigu miesu vai ikdiena par garlaicīgu palikusi ir pilnīgi saprotami. Bet kur Tu bāzies? Neviens cits nav tik labs kā viņš? Buļļukakas!!!! Aizmirsti un gaidi nākamo Romeo, kuram jūsu tikšanās bija wow!

Silts ieteikums - nelaid savā dzīvē jākļus, bet mēģini atrast normālu vīrieti!
20.01.2015 14:56 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Kāda tad bija Jūsu tikšanās, ja izraisīja tādas WOW sajūtas?
20.01.2015 15:07 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Un, kā Tu zini,ka viņš vēlas seksu? Viņš Tev tā teica? Tu zini, ka viņam ir draudzene, bet, Tu vēl apsver iespēju tikties, un iespējams gulēt ar viņu??
20.01.2015 15:10 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ādā ziņā stulba? Skolā mani uzskatīja par vienu no gudrākajām meitenēm klasē, jo es vienmēr biju centīga, visā iedziļinos.

:)
man šķiet mīlīgi.

naivums ārkārtīgs, bet tas ir mīļi. nevajadzētu to jaunīgumu un patiesumu pāragri pazaudēt, dzenoties pakaļ vīrietim, kurš konkrēti ir pateicis, ka nekas jums tur nebūs.
Un vēl jo stulbāk, jo man nevienu citu negribās, viņš ir vienīgais, kuram līdz šim esmu līdz galam uzticējusies

tieši šo jau viņš negrib, tāpēc pateica, ka esi par jaunu (un tā ir taisnība, uz 25 jau vairs neprātīgi nesamīlētos vīrietī, kurš tevi grib tā pa kluso, tā stapr citu)
20.01.2015 15:11 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Kad man bija zem 18 gadiem, vecāks puisis manī bija ieskatījies. Man viņš arī patika, satikāmies kādu laiciņu (bez intīmas tuvības). Abi sparatām, ka mums nekas nesanāk un nevar sanākt. Lai arī bija liela patikšana, nemēģināju neko turpināt. Dzīvoju tālāk, satikos ar sava vecuma puišiem. Jutos ļoti pieaugusi, lai arī nebiju nez cik nobriedusi tādām attiecībām kā viņš būtu vēlējies. Iesaku atmest šīs attiecības. Pat ja veidotu attiecības, vai tu spētu atteikties no izklaidēm, saviem draugiem, visu ko vēl varētu piedzīvot līdz šiem 30? skaidri saproti, ka viņam ar taviem draugiem maz kā kopīga varētu būt. Ja pieļauj iespēju, ka veidojat nopietnas attiecības, tu vēlētos vidot ģimeni? Dzemdēt bērnus, kļūt par sievu un māti vienā rāvienā?
Vienas šādas attiecības zinu, vīrietis gan ir 9 gadus vecāks. Viņš grib bērnu, viņa bērnu nevēlas. Izdomā visādus muļķīgus aizbildinājumus, kāpēc nē.
20.01.2015 15:33 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Katrā vecuma posmā mums liekas, ka esam gana nobrieduši un pieauguši - tas īpaši attiecas uz padsmit gadiem un 20g. sākumposmu. Pēc gadiem pieciem - desmit uz lietām sāc skatīties savādāk un arī domāt savādāk, parādās citas vērtības un tikai tad saproti, kāda atšķirība ir starp sevi 19 gados un kāda 30 gados. To varu teikt arī pati par sevi un gan jau ka ļoti daudzi arī par sevi.

Tā ir.
20.01.2015 15:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tu tiešām esi jauna. Viņš grib seksu un neko citu.
20.01.2015 15:47 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
Vecumam, manuprāt, tur nekāda sakara nav. Kā jau meitenes iepriekš šeit pieminēja, vecums neko neizsaka. Tu vari būt deviņpadsmit gadīga ar bagātu pieredzi, saturīga, kurai varētu būt kas kopīgs ar trīsdesmit gadīgu vīrieti, bet izskatās, ka tev nav! Nu, ko tu dzenies pakaļ vīrietim, kurš ir licis tev skaidri saprast, ka viņam ir draudzene un neko vairāk par intīmu sakaru un tikšanos viņš nevēlas. Tu viņam visticamāk esi kā jauna gaļa, svaigas sajūta. Kad apniks, tad viņš vispār pazudīs līdz ar galiem! Neceri uz viņu, dzīvo savu dzīvi. Tu vēl jauna, tev vēl viss būs tikai priekšā! :-)
20.01.2015 16:07 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2015
Nav zheel vinja meitenes?
20.01.2015 16:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pareizi meitenes raksta-jauna=naiva.
Tev pateica, ka esi naiva un dumja, bet tu uzreiz sāc taisnoties, ka labi mācies :D Tava domu gaita jau apstiprināja, ka esi ļoti naiva.
Pieaugušo dzīvei, attiecībām nav pilnīgi nekāda sakara ar tavām sekmēm skolā. Ka tu būtu kaut mazlietiņ saprātīgāka, tu ieraudzītu situāciju no malas. Pieaudzis, aizņemts vīrietis guļ ar padsmitnieci. Ērti iekārtojies gudrinieks-prostitūta bez maksas :D
Tur ir tavs naivums un stulbums, ka neaptver, kādā situācijā atrodies.
20.01.2015 16:27 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu acimredzot tu esi smuka, ar labu figūru , bet pēc viņa domām japieaug pratiņā ;)
20.01.2015 16:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Te nemaz nav nozimes - parak jauna, parak veca, parak talu vai parak reti. te virietis ir patstavigas attiecibas, bet mekle izklaidi arpus tam. Tapec sexu grib, attiecibas negrib, tiesi tik vienkarsi!
20.01.2015 17:00 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Ak kungs, es taču lieliski saprotu, ka viņš mani negrib kā savu draudzeni! Ko te vēl domāt? Vienkārši, es gribu viņu, viņš grib mani. Negribas it kā būt starpniecei vai riskēt... bet tas nemaina faktu, ka es viņu vēlos.
Nav zheel vinja meitenes?

Neesmu bijusi ar viņu, kopš viņam ir meitene. Vienkārši runājām par to visu.

Kad mēs tikāmies, mums bija fiziskas attiecības, viņš bija viens.

Un, kā Tu zini,ka viņš vēlas seksu? Viņš Tev tā teica?


Jā!
20.01.2015 17:11 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2015
Nu sorry, tad ja vinjam paraadiijaas draudzene peec fiziskajaam attieciibaam ar tevi, shkjiet, ka vinjam arii fiziskaas attieciibas ar tevi neapmierinaaja, jo sanaak ,ka arii iisti locekli tevii vairs negrib likt. Domaaju, ka tieshaam ir iespeejama situaacija, ka esi paaraak jauna un ar savu naivumu pa dziivi un nemaakuliigumu gultaa kljuvi vinjam nepievilciiga. Saka, ka bija labi ar tevi, ka grib veel tikties taapat vien, lai nobrauktu pa ausiim vai varbuut gadiijumiem, kad draudzene, kas ir labaaka par tevi, vinjam neiedos, bet vinjam ljoti ljoti gribeesies. :-/
20.01.2015 17:14 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vispār zini kas vēl nodot tavu nebriedumu? :) šīs tēmas esamība
Nobriedusi sieviete uzzinot, ka vīrietis ir attiecībās, taču atklāti piedāvā tikai seksu sakarinot populārākos iespējamos makaronus uz ausīm, viņu pasūtītu ratā nevis apcerētu situāciju. Bet nekas, pāris gadi un tu arī domāsi savādāk , iespējams :)
Man tavā vecumā arī domas bija pilnīgi savādākas lai gan toreiz jūtos tik pieaugusi, pieredzejusi, visu zinoša :) Un tajā vecumā nevienu neņēmu vērā kā tu arī visticamāk rīkosies neatkarīgi no tā ko šeit raksti. Nekas, katram savi grābekļi uz kuriem jauzkapj.
21.01.2015 00:50 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
kuram 3ogadīgam būtu attiecības ar 19gadīgu? Tu tikai sāc dzīvot , reāli no dzīves vēl neko nesaproti/ Večiem tajā vecumā citas prioritātes , jau domas uz ģimeni. A tā tu esi tikai izklaide..


Varu nosaukt vienu piemēru. Ar savu vīru izveidoju attiecības, kad man bija 19, bet vīram tuvojās 30 gadu jubileja :) un, redz, ne tikai gribēja izveidot attiecības, bet arī apprecēja un vēl ģimeni izveidojām. :)

Par tēmu runājot. Meitenes ' piesējās' autores briedumam, kas pēc manām domām atbilst vecumam. Naiva? Jā, bet to jau dzīve pakoriģēs laika gaitā.
Nenobriedis šķiet vīrietis šādā vecumā, kuram ir sieviete pie sāniem, bet nodrošina sev paralēlos plānus, lai būtu vienmēr opcijas pieejamas.

Ja autore padosies viņa plānam, tad tieši viņai sāpēs visvairāk visām beidzoties.
21.01.2015 10:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits