Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Priekšnojautas.

 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Labdien, mīļās meitenes!
Lieta tāda, ka īsti nesaprotu, ko jūtu. Pagājušonedēļ, trešdien, mūžībā aizgāja mana vecmāmiņa, sestdien bija bēres. Kopš sestdienas vakara man nav miera. Naktī uz svētdienu pamodos un nespēju iemigt, mani pārņēma šausmīgas bailes par to, ka tuvākajā laikā kaut kas varētu notikt ar tēti, respektīvi, ka viņš varētu mirt nākamais pēc vecmāmiņas. Vakar no rīta izraudājos, tā kā palika vieglāk, bet joprojām iekšēji jūtu stipru nemieru. Vai tas ir normāli? Varbūt tikai uz nervu pamata? Tētis man ir dārgākais cilvēks pasaulē, mums ir cieša dvēseļu saikne, man negribas ticēt, ka tik ātri zaudēšu divus sev tik tuvus cilvēkus...
Vai ticat priekšnojautām? Varbūt vēl kādai tā ir bijis?
Būšu ieinteresēta dzirdēt jūsu viedokļus.
19.01.2015 12:14 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Paceļu.
19.01.2015 12:27 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Domāju, ka tas noteikti uz nervu pamata. Tikko esi zaudējusi tuvu cilvēku, tāpēc baidies, ka kaut kas tāds varētu atkārtoties. Viss būs kārtībā Tavam tētim.
19.01.2015 12:30 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Priekšnojautām neticu. Domāju, ka šāda reakcija ir tikai normāla - tu tikko zaudēji svarīgu cilvēku savā dzīvē, saskāries ar nāvi, ar mirstīguma apziņu ļoti tiešā veidā. Tas ir tikai dabiski, ka māc satraukums un bažas par citiem tev dārgiem cilvēkiem. Kā justies labāk? Piezvani/ satiec viņus un pasaki to, cik viņi tev ir dārgi, pasaki, ka mīli, ka viņi tev ir svarīgi.
19.01.2015 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Paldies miss_mia un katra. Cerams, ka tiešām ir tā, kā jūs sakāt, lai gan tas brīdis, kad man tas ienāca prātā, bija kā ar bomi pa pieri. Pēc bērēm sazvanījāmies ar tēti un viņš sāka stāstīt, kādas bēres pats grib un beigās vēl noteica: tev, meit, tas būs jāuzņemas.
Ar katru dienu tagad it kā jūtos labāk, bet joprojām tāda sajūta, ka kaut kas uz sirds. Cerams, ka jums taisnība un drīz pāries...
19.01.2015 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits