Diezgan šokējoši. Travel bum - Rīga tūrista acīm

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labrīt!
Vakarnakt uzdūros tūrista izveidotajai video kolekcijai 2 daļās par viesošanos Rīgā.
http://youtu.be/A_BZ5uFAopM

Vai tas maz var būt likumīgi? Lika aizdomāties, cik pretīgi pašai būtu parādīties šādā video, lai gan es tikai parunājos ar viņu, tā kā parasti atbildu un sarunājos uz ielas, ja mani uzrunā. Par laimi, gan nedraud tālākais, bet... Žēl meiteņu!
19.01.2015 08:50 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Pirms būt aizspriedumainām pret tūristiem un ārzemniekiem, vajag domāt, kādas skaņas nāk ārā no mutes, kad viņu virina.

+

Skatījos tos video, nu, neko taaaaadu tur neredzēju, ko nevarētu safilmēt arī jebkurā citā valstī.
19.01.2015 11:46 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Neredzu neko tādu, kāpēc tagad visiem latviešiem būtu jākaunas. Blogu, sociālo tīklu laikmetā simtiem cilvēku neskaitāmos video daudzveidīgos rakursos un sižeta pavērsienos stāsta savu privāto, subjektīvo pieredzi un skatījumu par valstīm, cilvēkiem, kur bijuši. Kāpēc lai pāris video youtube uzskatītu par kaut ko akmenī iecirstu, no kā visiem veidosies viedoklis par Latvijas meitenēm utt.?

+
19.01.2015 11:49 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Man bija interesanti, tagad būs uzskatāms piemērs, ko atrādīt ārzemju draugiem, kas brauks uz Latviju.
Vairāk gan pārsteidza, kā tās meitenes tik viegli viņā uzreiz saķerās.
19.01.2015 12:03 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Nesaprotu par ko tur būtu jāžēlo;-) vai tad pašas nesaprata, ka tiek filmētas? Ja nē, tad tur vienīgi jāžēlo par to, ka nav tik daudz smadzeņu, lai to saprastu. Atļaut sevi filmēt kailu (!) tikai dienu atpakaļ iepazītam tūristam kaut kādā viesnīcā...(t) un ja vēl mājās gaida draugs/vīrs/bērns kā tas ir zināms, (neminēšu jau vārdus un uzvārdus) - tas jau ir tas bēdīgākais manuprāt...:-(
19.01.2015 12:15 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Paskatījos pirmos trīs video. Man patika :) Pagaidām neko tādu tajos video neredzēju. Patīkami pārsteidza policistu diezgan laba angļu valoda. Nez cik kosmietes iespīdēja tā čaļa video? :)
19.01.2015 12:31 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
noskatijos vairakus video. laikam vinjas tomer redzeja,ka filmee, sakumaa nevareja saprast.
nu tad gan diivaini, ka taa ljaava. bet principaa nekaa taada jau tur nav no meitenju puses. Puisis gan kretiins
19.01.2015 12:38 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es vienu meiteni pazīstu, nu vispār man pat palika žēl viņas. Protams, es arī aizdomājos, kā vispār viņa varēja piekrist, lai plika pafilmētos, it kā stulba meitene nelikās.
Bet par pašu video sēriju - aktuāls materiāls, būs ļoti liela ažiotāža un man arī patika safilmētais un samontētais. Tagad varbūt meitenes beidzot būs prātīgākas.
19.01.2015 12:41 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es domāju, ka nekā tāda tur nav. :D
Pamanījāt, ka viņš medī viena tipa meitenes? Visas ne pārāk īsas, blondas, slaidas - arī sejas forma, vaibsti visām +/- vienādi. :D
19.01.2015 12:46 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Noskatijos.. patika... interesanti... nav ne kauns par meitenem, neka... viss normali... visas tautas un nacijas ir visadi divainji un padibenes... un taa kas tur plikaa pozeja vinjam - pati vainiga.. nebutu bijusi zoss nebutu tag jasarkst... tram param pampam... peace :D
19.01.2015 12:48 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Pag, tai Lindai ir ģimene? :-O
19.01.2015 12:58 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Ētikas jautājumus par filmēšanu liekot pie malas, man rodas cits jautājums.

Diezgan uzskatāmi redzams, ka interese par video autoru kā tūristu ir liela (tiek dalīti telefona numuri pa kreisi un pa labi, nepārprotama flirtēšana), tanī pat laikā apzinoties, ka nekas nopietns ar cilvēku, kas dzīvo 7000 km attālumā, nesanāks (nestāstiet, ka visas šīs meitenes ir tik naivas, ka cer uz kādu pasakveidīgu iznākumu). Video to apstiprina, līdz ar to argumentus, ka tā nav, vai ka šīs meitenes nepārstāv visu Rīgas sieviešu skatu punktu (neapgalvoju, ka pārstāv) varam likt pie malas.

Nevienu nenosodot, man paliek jautājums – kas ir tie rīcības iemesli? Vai ārzemnieki ir tā iespēja īslaicīgiem sakariem, par kuriem neviens neuzzinās, tādējādi nesekos nosodījums no sabiedrības vai draudzeņu puses?
19.01.2015 12:58 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Man viņš arī bija piegājis klāt, kad staigāju pa Galeriju Centrs, bet nevienā no viņa publicētajiem video sevi neatradu. Pieļauju, ka viņš lika tieši tos kadrus, kas daudz maz interesanti vai, viņaprāt, radīja vēlamo efektu, kādu bija vēlējies iegūt.
19.01.2015 13:04 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Fascinējoši. Meitenes nevienu vārdu pateikt nevar, tikai stāv, smaida un mirkšķina actiņas, bet prom arī neiet. Wtf?
19.01.2015 13:11 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Eyes Tu daudz ar viņu runāji?
Kāda ir tava angļu valoda?
Man radās iespaids, ka viņš ielika tikai sliktu angļu valodas runājošo video
19.01.2015 13:13 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013

Nevienu nenosodot, man paliek jautājums – kas ir tie rīcības iemesli? Vai ārzemnieki ir tā iespēja īslaicīgiem sakariem, par kuriem neviens neuzzinās, tādējādi nesekos nosodījums no sabiedrības vai draudzeņu puses?

Man ir dažas draudzenes, kas tiekas tikai ar ārzemniekiem, visi to zina, viņām nav kauns to teikt. Tas iemesls ir ļoti vienkāršs - ārzemnieki ir aktīvi, interesanti sarunās, prot parādīt šarmu, ir pieklājīgi (man šķiet, ka to, cik labi šis puisis paķer tieši ar to, kā viņš runā, arī var redzēt). Nebaidās uzrunāt meitenes, saka komplimentus.. Latviešu puiši (lielākoties - par visiem, protams nezinu) ir bikli, neveikli komunikācijā ar meiteni, vai /vēl sliktāk/ kad iedzer ir superuzmācīgi un prasti savā uzvedībā.
Es esmu dzīvojusi ārzemēs un arī man pa šo laiku ir iepatikušies ārzemju vīrieši tieši to īpašību dēļ, kuras es nosaucu... Tāpēc arī es esmu gājusi uz randiņiem ar viņiem (bez turpinājuma gan), jo man patīk aktīvi puiši, kas uzņemas iniciatīvu, stāsta par sevi interesējās par mani, utt. Šeit to gadās redzēt ļoti reti.. Un citas meitenes, kurām tiešām ir ar viņiem sekss, paķeras tieši uz to - aktīvu runas veidu, patikas izrādīšanu.. Viņi vienkārši māk ''paķert''
19.01.2015 13:13 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Ā, es sapratu :D Tās sievietes pēc labākajām cosmo tradīcijām gaida, kad vīrietis izrādīs iniciatīvu, iekaros un cīnīsies :D Tagad viss skaidrs.
19.01.2015 13:14 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ļoti iekrita acīs šis komentārs:
This is a phenomenon of the women from post soviet countries. She is extremely capable of doing everything. She will look like million dollars. She will be strong, self-sufficient, and successful. She will be intelligent, have a great career. She will be the perfect wife and mother. And yet she will always need a man, that animalistic man that will sink his teeth in her neck, to prove herself worthy as a woman.
And Latvian women are even more difficult that way because of their actual Northern ethnicity...
19.01.2015 13:14 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
This is a phenomenon of the women from post soviet countries. She is extremely capable of doing everything. She will look like million dollars. She will be strong, self-sufficient, and successful. She will be intelligent, have a great career. She will be the perfect wife and mother. And yet she will always need a man, that animalistic man that will sink his teeth in her neck, to prove herself worthy as a woman.
And Latvian women are even more difficult that way because of their actual Northern ethnicity...

Atvaino, bet tajā video īsti neredzēju inteliģenci, visa varēšanu un izskatu uz miljons dolāriem. Kur nu vēl spēku un pašpietiekamību :D Drīzāk tādu ''wooooow man vīrietis pievērš uzmanību omgomgomg ko tagad darīt''
19.01.2015 13:18 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
ILoveYou, uzskatu, ka man ir ļoti laba angļu valoda.
19.01.2015 13:19 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Man gan ļoti patīk sie video un meitenes zinaja,ka vinas filmē! Ko tad bija ieodmajušās,ka veidosies mīlestība ar cilveku,kas nedzīvo Latvijā, un ka viņš šos video filmā tāpat vien,lai mājās ieliktu kolekcijā un gremdētos atmiņās! :D
19.01.2015 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits