Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lauvas un antilopes

 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Aizdomājos par vīriešiem (to skaitā arī šejienes), kuri propogandē, ka VISAS sievietes ir viegli iegūstamas. Vajag tikai aiziet uz klubiņu, padejot, dejas laikā palaist rokas, lai iegūtu sev "laupījumu" vienas nakts sakaram. Vai arī iepazīšanās portālā tiešā tekstā piedāvāt seksu un viss notiek.
Visbiežāk viņi paši ir kāda fiziska darba darītāji, bez īpašiem nākotnes plāniem un izaugsmes iespējām. Ar attieksmi, ka sievietes ir nevērtīgas, viegli iegūstamas, nicināmas...
Pirmais impulss ir saukt tādus par aprobežotiem, nekulturāliem (es nenoliedzu, ka tā visbiežāk ir)
BET
Šoreiz es drīzāk domāju par to, ka, acīmredzot, ir tādas sievietes, kas šo iespaidu rada. Kas iekrīt uz šiem lētajiem trikiem...

Tad nu es gribu parunāt par to, vai tā ir laikmeta īpatnība, ka vīriešiem vispār ir iespēja tik pie gadījuma sakariem? Sieviešu zemais pašvērtējums, ka ļauj pret sevi tā izturēties? Ģimenisko vērtību trūkums? ...
18.01.2015 13:05 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Katra sieviete ir vienkārši tāda, kāda ir. Ir arī to starpā tādas, kuras ir viegli iegūstamas. Vienai tas būs tevis minētais zemais pašvērtējums, citai - vienkārši dzīvesveids, citai vēl kaut kas cits.
18.01.2015 13:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lauvas un antilopes


Tas nosaukums. . :-P
18.01.2015 13:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tur gan jau ir vairāki cēloņi.. Laikmets, platuma grādi, mediju ietekme un arī kādai populācijai tas varētu būt saistīts ar pašvērtējumu :)
18.01.2015 13:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
O jā.. Tēmas nosaukums ir burvīgs :D
18.01.2015 13:13 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es jau sabijos, ka būs kārtējais cumshot savārstījums :D

Par tēmu - man liekas, ka tā nav tikai laikmeta īpatnība, tā tas bijis vienmēr. Vīriešiem visos laikos ir piedotas (un dažos pat slavētas) gadījuma attiecības. Un jāsaka jau, ka sievietes taču arī ir dažādas. Ir jau vieglas maziņās, kas tajos klubos tiešām meklējas un veci grib dabūt. Un es neko nosodāmu tur nesaskatu, katrs jau dzīvo, kā vēlas (bet nekas ļoti skaists tas nav). Pati nāku no lauku ciemata un ja dažkārt paskatās apkārt, kādas meitenes te ir (bet arī tikai dažas), mati ceļas stāvus. Aizbrauc uz tuvējo pilsētas klubiņu (Jelgavas Toņķis) apspīlētās neona kleitās un meklējas. Un tādas arī čalīši dabon :)
18.01.2015 13:31 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
A kāpēc vienmēr tiek formulēts,ka vīrieši ir tie,kas dodas uz klubu pēc vienas nakts sakariem? Kāpēc sievietes arī nevarētu būt tās,kas paņem uz vienu nakti un aizmet prom?
18.01.2015 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Aizbrauc uz tuvējo pilsētas klubiņu (Jelgavas Toņķis) apspīlētās neona kleitās un meklējas. Un tādas arī čalīši dabon


Ui, par to sabiedrību, kas apmeklē Tonusu, man šķiet nav vērts pat parunāt (protams, ir izņēmumi)

Es bieži domāju - kāpēc vīriešiem vienas nakts sakars ir pat apsviecams, bet kad sieviete kaut ko tādu piekopj, tas ir kas nepiedodams, viņa ir M***A utt. Jā, visur runā, ka vīrieši māk nošķirt seksu no jūtām, līdza ar to tā ir viņiem fizioloģiska npieciešamība dabūt seksu. Bet arī sievietes taču var gribēt tikai tīru seksu, bet jebkādām attiecībām, jūtām, turpinājumie utt. Un nekas briemsīga man nešķiet, ja sieviete pārguļ ar vīrieti pirmajā vakarā, kad iepazīstas.
18.01.2015 13:39 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es neuzskatu, ka sieviete, kas meklē vienas nakts saturu ir mauka. Man maucīgāk šķiet piebāzt pilnu instagramu ar bildēm apakšveļā un duckfeisu. Just sayin.
18.01.2015 13:42 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
džīzas faking kraist.... :D

šoreiz pat nekomentēšu to uzskatu, ka seksu pirms bez maz vai bildinājuma varētu gribēt tikai izmisusi sieviete ar zemu pašvērtējumu, ko tur vairs piebilst, tēma kā pārkošļāta košļene (t)

mani vairāk mulsina šādi izteikumu
Aizdomājos par vīriešiem (to skaitā arī šejienes), kuri propogandē, ka VISAS sievietes ir viegli iegūstamas.

kamēr sievietes pašas sevi nostādīs pasīvā lomā un definēs kā viegli/grūti iegūstamas, tikmēr nekas daudz arī nemainīsies. Kādai vajag, lai izmaksā kokteilīti, kādai citai vajag, lai izmaksā 10 randiņus - kur atšķirība, cienītās? Summā? Katram sava cena?
18.01.2015 13:47 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
anonymous, tas vairāk bija domāts tā, ka tāds Ješka vai Vaņa, kas staigā netīrās biksēs var lielīties, ka viņam tur bijušas tik un tik, tādas un šitādas. Ka viņš iz*** visu, kas kustās un to, kas nekustās kustinājis un p*** Un citi Ješkas un Vaņas sitīs viņam pa plecu un sauks par mačo. Savukārt, kā te meitenes minēja tās sievietes tiks sauktas par m****.
18.01.2015 14:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tādi Vaņkas parasti nocopē Taņkas..
Šis kontingents attiecīgi arī medī noteiktu sieviešu tipu, kas visticamāk ieleks gultā..vai arī atdosies turpat, WC kabīnē :D tāpēc viņi lielās, ka varot dabūt "jebkuru"..manuprāt, realitātē viņi "jebkurai" netuvojas :D
18.01.2015 14:07 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
mangija, ja tu runā par kaut kādām sabiedrības padibenēm, tad jau tur dažādi var būt. Man grūti iedomāties kādu manu draugu lielāmies, ka viņam bijušas 20 sievietes, un vēl jo vairāk - pārējos uzsitam viņam pa plecu par šādu sasniegumu.
18.01.2015 14:16 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Bet Taņkām arī ir jūtas :D
Ja tā padomā, vaina ir pašā sabiedrībā. Dziļi saknē, jo vīrietis par to, ka viņš apvārdojis, izmantojis un pametis sievieti tiek slavēts, ne nopelts.
Protams, ir normāli vīrieši, kas apzinās, ka šādi arī viņi zaudē savu vērtību. Bet ir tādi, kas ļoti tiecās šo uzskatu izmantot savā labā.

O jā.. Tēmas nosaukums ir burvīgs

Paldies! Tā ir tāda kā atsauce uz foruma "alfām" :D
18.01.2015 14:19 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Dziļi saknē, jo vīrietis par to, ka viņš apvārdojis, izmantojis un pametis sievieti tiek slavēts, ne nopelts.

Facepalm... Nu kurš slavēs vīrieti par to, ka viņš būs apvārdojis, izmantojis un pametis sievieti? Neviens. Var iedomāties kādu sabiedrības grupu, kur tā tiešām varētu būt, bet man ir aizdomas, ka tur slavēs arī par vandālismu, zādzībām, kautiņiem u.tml. Un jā, noteikti, katra sieviete, kurai ir bijis sekss ārpus attiecībām, ir bijusi nekrietni izmantota un apvārdota, citu variantu nav, sievietes ir svētās :D
18.01.2015 14:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
katra sieviete, kurai ir bijis sekss ārpus attiecībām, ir bijusi nekrietni izmantota un apvārdota, citu variantu nav


Nu tak, noteikti, ka solīja, ka jau no rīta vedīš uz Zagsu.
18.01.2015 14:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man vienalga, ko viņi propagandē. Es tikai pasmīnu un viss.
18.01.2015 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nu tagad daudzām taču ir stilīgi palielīties, ka vakar noņēmās jau ar 50to puisi šajā gadā :)

Kam dzīvesstils, kam vienkārši ikdienišķa vajadzība.

Ko es varu pateikt, man patīk pazīt vīrieti ar kuru es esmu gultā, tas arī viss. Ir bijis vienas nakts sakars, nepatika, netīra sajūta.
18.01.2015 16:14 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Man maucīgāk šķiet piebāzt pilnu instagramu ar bildēm apakšveļā un duckfeisu.

Ļoti labi pateikts! Šis sabiedrības slānis man nekad nav bijis saprotams.

Par tēmu - neko sliktu vienas nakts sakaros nekad neesmu saskatījis. Protams, kamēr tiek ievēroti visi higiēnas priekšnosacījumi un neviena no pusēm netiek apzināti maldināta. Jums jāsaprot, ka ir sievietes (kā arī vīrieši), kam vienkārši attiecībām neatliek laika (apsvērumi šeit var būt ārkārtīgi dažādi). Man kādu laiku atpakaļ bija šādas "friends with benefits" attiecības (nav gluži vienas nakts, bet doma paliek) ar kolosālu meiteni - gudra, izskatīga, sportiska un guļamistabā garlaikoties neļāva, taču nevienam no mums nopietnas lietas pagaidām prātā nav un tuvākajā laikā arī nebūs.

Kas šeit tik nosodāms?
18.01.2015 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits