Duša.

 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Problēma nav liela un nopietna, bet jau labu laiku nodarbina manu prātu un liek justies neērti, tāpēc beidzot nolēmu pajautāt. :D Šobrīd esmu savās pirmajās, nopietnajās attiecībās, līdz tam biju nevainīga. Viss it kā ir jauki, attiecības lieliskas, sekss ļoti labs, puisis saprotošs un mīlošs, tik vien kā sīka, ikdienišķa lieta - dušošanās kopā. Viņš bieži vien vēlas, lai ejam dušā kopā, bet man ir neizskaidrojama kautrība (varbūt pat kompleksi?) to darīt. Tiešām, kautrējos viņa klātbūtnē mazgāties, tieši intīmās vietas... Jautājums stulbs - vai tas ir normāli? :D Vai arī dušojoties kopā, mazgāšanai nevajadzētu pievērst tik lielu uzmanību vai vispār nedarīt to..?

Labi apzinos, ka šī tēma varbūt liksies muļķīga, nav nepieciešams to atsevišķi norādīt, savas pieredzes trūkuma un kautrīguma dēļ forums ir vienīgā vieta, kur saņēmos pajautāt(s)
17.01.2015 00:32 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Bet kādā veidā mazgā intīmo vietu, lai tas būtu traki pamanāms process?? Ar ko jūs to mazgājat?


Kad dušā esmu viena- ar speciālajiem tiem līdzekļiem. Kad kopā- tad, protams, ar ūdeni tikai.
17.01.2015 19:09 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu, no vienas puses pilnīgi saprotams. Viena lieta, ka ejot dušā skaidrs, ka tas ir tikai simboliski un tālāk sekos kas intīmāks, cita lieta, ka katram cilvēkam vajag savu brīvo telpu/laiku ar sevi - kādai tā ir grāmatas lasīšana pirms miega, kādai vanna/duša..
17.01.2015 19:10 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
Vispār, es tā iedomājos... Tas nav kaut kāds mājiens visu laiku? Tā it kā, ja nebūsi nomazgājusies, tad seksa nebūs..

Jums sekss bez dušas arī ir?

Varbūt tā ir kaut kāda īpatnība, ka katru reizi jāmazgājas, tāds kā pedantiskums, fetišs?! (t)
17.01.2015 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Nez... ja kopā ejot dušā Tev pašai ir neērti mazgāt intīmās vietas,ļauj lai to izdara Tavs puisis... :) Ja arī tas Tev kaut kā šķiet pa ātru vai nejūties brīvi, tad man patika un gribas piekrist Canis Lupus viedoklim. :)
sugаr Super video! :D
17.01.2015 19:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits