Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padoties uzreiz vai pacīnīties?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Bija viens randiņš. Manurpāt, foršs vakars, jauki pavadījām laiku. Man viņš iepatikās un labprāt turpinātu tikties. Taču viņš pēc randiņa neko neuzraksta. Tas nozīmē, ka viņš vairs negrib tikties, vai ne?

Vai jūs uzreiz atmestu ar roku? Vai tomēr nogaidītu un viņu atkal uzrunātu un pacenstos tomēr?
16.01.2015 13:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Viena sms tagad skaitās baigā iekarošana? :-D Nevajag uz randiņu aicināt, bet vienkārši dod par sevi ziņu ar neitrālu tekstu, lai parādītu, ka viņš tevi interesē, ne vairāk...
17.01.2015 00:14 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
Kura vieta miranda teica, ka viņš uzaicinaja? Cik es saprotu, viņa pati vinju uzrunaja, ka jau jautajuma teksts saka..
17.01.2015 00:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Neraksti! Nav viņam interese par tevi. Ja uzrakstīsi, tad piekritīs ar tevi tikties, jo domās, ka ātri varēs tevi ievilkt gultā
17.01.2015 00:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Abi sēž un domā ka ja jau otrs neraksta tad jau interese nav un tā abi turpina sēdēt un cerēt ka otrs uzrakstīs.
16.01.2015 23:52 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Attiecības (jebkuras) veido 2 cilvēki. Tu un viņš. Viņš tevi uz randiņu uzaicināja un aizveda? Aizveda. Tak saņemies un pasper viņam vienu mazu solīti pretī :)
Kā lai viņš savādāk zin, ka tu gribi vēl ar viņu tikties? Vīrietis jau nav cirvis, lai nonstop aizvērtās durvīs lauztos.
16.01.2015 23:47 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
Es neko iesaku nerakstīt, ja gribēs pats uzrakstīs agri vai vēlu. Vīriešiem neizraisa interesi meitenes, kuras cenšas viņus iekarot. Ja tu viņam nerakstīsi , tad tev būs vairāk iespēju. Bet neiespringsti gaidot to zvanu :)
16.01.2015 21:52 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Skaidrs, ka pacīnīties. Labāk nožēlot izdarīto, nekā neizdarīto.
16.01.2015 21:44 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Viennozīmīgi Tu viņam neinteresē.
16.01.2015 21:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Šajā situācijā es piekrītu viedokļiem, ka būtu jāuzraksta. Parasti ieteiktu likties mierā, bet te tā situācija ir tāda, ka nekas slikts noteikti nenotiks, ja uzrakstīsi pati šoreiz. Galu galā, gan jau puisi bija pirmais izrādījis iniciatīvu un uzaicinājis uz randiņu, izmaksājis randiņā utt. Tad nu šoreiz, ja uzrakstīsi - tas būs tikai pieklājīgi un tā teikt, pat, ja nekas starp jums vairs nebūs - nepaliksi parādā.
16.01.2015 21:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es atmestu ar roku.


Nu, tūlīt anonymous teiks, ka peldi pa straumi un esi amēba bez savām vēlmēm
16.01.2015 21:32 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Diemžēl uz visiem 100% tu neesi vajadzīga nevienam šajā pasaulē


Nu, ko es varu teikt - man žēl, ja Tev tā nav. Un nav runa tikai par vīriešiem, ja jau rausim no konteksta, tad rausim.

Visi mēs spējam dzīvot bez tevis, tāpat kā to spēj tavi ex-vīrieši, un varbūt spēs arī nākotnes ex-vīrieši.


Kāds sakars ar jums visām/visiem? Vai te runa ir par Tevi vai kādu citu? Neesi Tu pasaules naba nomierinies. Kā Tu zini par maniem ex vīriešiem? Esi droši, ka tādi man ir? Varbūt atradu to vienīgo, kuram esmu vajadzīga es, nevis Tu vai tie visi, par kurām Tu runā.. Par nākotnes.. nu.. ja gribi ielaisties varbūtības teorijā vai pafilozofēt piektdienas vakarā - aida. Un par iemīlēšanos.. Nē, nekad nebiju iemīlējusies no pirmā acu skatiena - iemīlēju, jo redzēju interesi un rūpes, attieksmi, nevis pliko bildīti. Nevajag spriest par visiem pēc sevis..
16.01.2015 21:29 |
 
Reitings 18
Reģ: 15.01.2015
Bļin, būtu man tādas problēmas.
Man tagad galvenais ir saņemties un nopirkt prostitūtu lai zaudētu nevainību 25 gadu vecumā.
16.01.2015 21:22 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Ar prieku lasīju anonymous tekstu!

Bija viens randiņš. Manurpāt, foršs vakars, jauki pavadījām laiku. Man viņš iepatikās un labprāt turpinātu tikties. Taču viņš pēc randiņa neko neuzraksta. Tas nozīmē, ka viņš vairs negrib tikties, vai ne?

Tici man tas neko nenozīmē, katrs mēs esam pavisam savādāks.Cits to tik ļoti neizrāda uzreiz rakstot.Cits nogaida lai radītu lielāku spriedzi liktu sievietei vairāk domāt interesēties par viņu.Jo sievietes ir emocionāli spēcīgākas, viņas gaida kad vīrietis interesēsies.Bet, šobrīd nu nebūs tā, ka visi skries pakaļ, cels uz pjedestāla, cilvēkam varbūt ir savas lietas darāmas, hobiji, bet pēc tam veltīs laiku Tev.Jo, Jūs tikai pirmo reizi satikāties, cilvēks iespējams nezina, bijusi iepriekšēja situācija, kad skrien pakaļ raksta visu laiku un sieviete viņu pametusi un nezin kā reaģēsi, ja pārāk regulāri viņš interesēsies!
Vai jūs uzreiz atmestu ar roku? Vai tomēr nogaidītu un viņu atkal uzrunātu un pacenstos tomēr?

Kur loģika šajā visā, atmest ar roku, pēc šiem visiem Taviem vārdiem:" Foršs vakars, kuru kopīgi pavadīju ar viņu un ir iepaticies, tas taču ir lieliski!." Ko varu Tev teikt tik viegli nepadodies, jo nezinu vai būs tik viegli atkal atrast Tev tādu cilvēku.Liec viņam saprast, ka Tev ir interese, tikai sākumā neko pārāk uzkrītošu.Lai nenobaidās. :D
Veiksmīgi!
16.01.2015 20:24 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Skatos,ka sievietes jau palikušas tik slinkas,ka pat uzrakstīt vīrietim ir problēma. Domāju,ka Tev jāuzraksta viņam ir,ja nebūs,tad vismaz zināsi laicīgi. ;)
16.01.2015 19:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es atmestu ar roku.
16.01.2015 19:20 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Diemžēl uz visiem 100% tu neesi vajadzīga nevienam šajā pasaulē. Visi mēs spējam dzīvot bez tevis, tāpat kā to spēj tavi ex-vīrieši, un varbūt spēs arī nākotnes ex-vīrieši. Man tā šķiet kaut kāda baiļu (tikt atraidītai?) un vājuma (tikt sāpinātai?) pazīme, kad sievietes pilnīgi atsakās no jebkādas iniciatīvas izrādīšanas. Grūti noticēt, ka sieviete, kas var pie šāda viedokļa turēties, jebkad dzīvē ir bijusi iemīlējusies. Jo es esmu bijusi, un nevaru iedomāties, ka toreiz būtu pasīvi gaidījusi nezinu ko no debesīm klēpī iekrītam. Var jau plūst pa straumi un padoties liktenim, kādam tas beidzas ar labiem rezultātiem, kāds samierinās ar iegūto, kādam nepaveicas. Man tomēr šķiet, ka pieaugušam cilvēkam būtu jābūt konkrētām vēlmēm, un tad arī spējai šīs vēlmes realizēt.

++++++
Pilnībā piekrītu.
16.01.2015 19:08 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Piekrītu anonymous - if you want it, you take it.
16.01.2015 18:50 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Man nevajag kādu, kuram nebūtu vajadzīga uz visiem 100%, tad jau labāk nekā

Diemžēl uz visiem 100% tu neesi vajadzīga nevienam šajā pasaulē. Visi mēs spējam dzīvot bez tevis, tāpat kā to spēj tavi ex-vīrieši, un varbūt spēs arī nākotnes ex-vīrieši. Man tā šķiet kaut kāda baiļu (tikt atraidītai?) un vājuma (tikt sāpinātai?) pazīme, kad sievietes pilnīgi atsakās no jebkādas iniciatīvas izrādīšanas. Grūti noticēt, ka sieviete, kas var pie šāda viedokļa turēties, jebkad dzīvē ir bijusi iemīlējusies. Jo es esmu bijusi, un nevaru iedomāties, ka toreiz būtu pasīvi gaidījusi nezinu ko no debesīm klēpī iekrītam. Var jau plūst pa straumi un padoties liktenim, kādam tas beidzas ar labiem rezultātiem, kāds samierinās ar iegūto, kādam nepaveicas. Man tomēr šķiet, ka pieaugušam cilvēkam būtu jābūt konkrētām vēlmēm, un tad arī spējai šīs vēlmes realizēt.
16.01.2015 18:43 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es nerakstītu, manuprāt, vīrietim jābūt spējīgam pašam izrādīt interesi un "cīnīties" par sievietes uzmanību nevis otrādi.


+++

Varbūt spriežu no savas pieredzes, bet tieši tā man ir bijis - izvēlējušies ir mani, nevis otrādi un tālāk izvērtēju, vai man patīk vīrietis vai nē. Un tad vismaz zināju, ka tiešām interesēju es, nevis kāda cita. Man nevajag kādu, kuram nebūtu vajadzīga uz visiem 100%, tad jau labāk nekā, nekā visu laiku sēdēt, mocīties, domāt kāpēc viņš nav uzrakstījis/piezvanījis..
16.01.2015 17:45 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Cosmo diskusijas par vīriešiem lasot man vienmēr tāda sajūta, ka vairums sieviešu dzīvo pēc sieviešu romānu kanoniem, respektīvi, pilnīga absurda, kas realitātei neatbilst ne mazākajā mērā. Par kādu cīnīšanos te var runāt, ja divi svešinieki ir aizgājuši uz 1 randiņu un veidojas kaut kāda pirmā interese? Wtf? Un kādu uzmanību sieviete te prasa? Nav vienmēr sevi jāliek pasīvā lomā un atplestām rokām (vai kājām) jāgaida, ko tad nu liktenis piespēlēs, un ja vīrietis gribēs lai ņem, ja negribēs lai neņem, bet pašai nekādu vēlmju nav


+++++++
Pilnīgi piekrītu anonymous
16.01.2015 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits