Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādas ir tavas dīvainības?

 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Šovakar aizdomājos par savām dīvainībām :) Gan jau ka citām arī ir :)
Piemēram, es:
- Es eju dušā un priecājos, ka uz manis līst sudrabs nevis ūdens (apgaismojums gudri salikts un izskatās pēc sudraba)
- varu stundām youtubē skatīties visādus šausmu/pretīgos/medicīniskos video
- saku dīvainus vārdus: NarveRRsens, Kārijs, Setembris :D
- Pirms miega nozieķēju pusroku ar piparmētru eļļu un tad visu nakti man šķiet, ka smaržoju pēc piparmētru ledenēm :)
14.01.2015 22:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Mani dīvainie vārdi: Lamacīte, kohejs, strepts, čipči, amaksīti :D
Nevaru iekāpt sausā vannā :D
Pirms iemigšanas kustinu kāju (grūti paskaidrot, nu tā kā slidinu pa palagu šurpu, turpu :D ). Pie radiniekiem vienmēr ir grūti iemigt, jo kaķis to kāju izdomā ķerstīt :D

Vēl kaut kas bija, bet uz sitienu nevaru atcerēties :D
14.01.2015 22:50 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Sēdēšana cosmo :-D
14.01.2015 22:55 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Bieži stāv loceklis uz visu,kas kustas.
14.01.2015 22:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
1. Krūšturi velku kā džeperi, nevis kā to dara parasti. Nezinu, varbūt nekas dīvains, bet māsa/draudzene/māte par šo mani agrāk izsmēja :D

2. ļoti reti, gandrīznekad neskatos pilnizmēra spogulī. Apskatu vai nu no vidukļa un uz augšu, vai tikai kājas... Nezinu, ja veikalos, kādās iestādēs eju garām lieliem spoguļiem, tad neskatos. Pielaikošanas kabīnes ir murgs :D

3. Ja braucu ar sabiedrisko (kas notiek reti), tad skaitu mašīnu numurzīmes, saliekot cipariņus. Nu, piemēram, numurzīme HH1020, tad domās salieku 10+20. Nu, tas tāds vieglākais ariants :D Pateicoties tam galvā rēķinu diezgan ātri un precīzi
14.01.2015 23:00 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
1.Kartupeļu pankūkas tikai un vienīgi, ar krējumu un cukuru.
2.matus ķemmēju pirms mazgāšanas.
3.runājot pa telefonu virpinu pirkstos matu šķipsnu.
4.citronu ēdu kā ābolu.
14.01.2015 23:08 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Gandrīz nekad neizdzeru tēju/kafiju līdz galam, vienmēr krūzītē kaut kas paliks.
Kad runāju pa telefonu, paņemu lapiņu (ja tas ir iespējams, protams) un rakstu savu vārdu dažādos rokrakstos, klāt piezīmējot puķītes :D :D
Ai, ir vēl daudz, bet es nevaru tagad uz sitiena atcerēties
14.01.2015 23:12 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Ēdot čipsus, vispirms aplaizu no visām pusēm un tikai tad mutē lieku :D
Pēc zobu tīrīšanas man slāpst uz 1-1,5l ūdens, līdz ar to vienmēr lielā ūdens pudele visur līdzi.
Nemāku ātri ēst - vienmēr esmu pēdējā. Ar pusdienu starpbīdi skolā vienmēr bija par maz. Pārtieku praktiski no vistas/gaļas. Pārējo nemaz nevajag - brokastīs mīļākais ēdiens, cepta gaļa :D
Visādi bērnišķīgi izgājieni un jaunvārdi, kā "pišināmais" (ķermeņa atsvaidzinātājs).

Hā, nenāk nekas tik ļoti prātā (tiešām ir čupa, vienkārši pašai tik pierasts), bet bieži saņemu tādus tekstus kā "protams, ka Tu esi dīvaina, Tu tak esi Inky" :D Pozitīvā nozīmē gan :)
14.01.2015 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Kustinu kāju ārpus gultas pirms iemigšanas mūzikas ritmā (nevaru iemigt bez mūzikas) vai mūzikas klausīšanās laikā vispār to daru, guļot gultā un kustinot līdzi kāju ritmā, citādi nav vērts.
Draugs nevar ciest, ka viņam jāguļ karuselī vai šūpulī, bet es citādi nevaru.
14.01.2015 23:17 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tieši tikko, tīrot zobus iedomājos, ka varētu ierakstīt pie dīvainībām, ja tāda tēma būtu. :D

1. Dušas cepurīti izmantoju katru dienu, ne tikai dušā. T.i., arī tīrot zobus, mazgājot seju, utt. :D laikam, lai mati nesaslapinātos, bet to daru arī tad, ja mati ir sasieti astē..

2. Izdomāju dīvainus ticējumus, ejot pa ielu. Piemēram, ja paspēšu pāriet pie zaļās gaismas, tad tas un tas izdosies.

3. Nevaru aiziet gulēt, ja neesmu izstaipījusi visus muskuļus.

4. Durvīm vienmēr jābūt ciet, pat, ja es mājās esmu viena (visām iespējamām durvīm).

5. Sarunājos ar savu zivtiņu un man liekas, ka viņš saprot. :D

6. Patīk mocīt sveces, spaidīt tās ar pirkstiem, kamēr deg, spēlēties ar izkusušo vasku..

7. Protu rakstīt spoguļrakstā ar abām rokām.

8. Alu dzeru ar salmiņu, to bieži vien uzputojot. :D daudziem tas liekas ļoti jocīgi. Bet es arī šampi dzertu ar salmiņu, ja vien tas tiešām nebūtu tik dīvaini.. man vienkārši viss caur salmiņu labāk garšo (l)
14.01.2015 23:23 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es visu laiku virpinu matus runaajot ar draugu.

vienmer mazgaajot traukus saku ar skivjiem, tad kruzem, tad galda piederumiem,nekad netiks taa seciba izjaukta

eed loti leeni,katru kumosu izkoslaaju vismaz 20x pirms noriju


biezi, loti biezi skaitu solus ko noeju kaut pa kaapneem kaapjot.
14.01.2015 23:23 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Bet pirms pāris nedēļām vienā ballītē viens amerikānis ēda ceptu desiņu kopā ar mandarīnu. Lūk, tas man šķita ļooti dīvaini! :D
14.01.2015 23:27 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
*Dzeru tēju ar pienu
*Ēdu lakricu. Daudz. (Īstenībā agrāk nemaz nezināju, ka tik daudziem viņa negaršo :D)
*Mīlu garas pastaigas vienatnē
*Parasti gan ar sevi nerunāju, bet, ja tomēr, esot viena, to daru, tad runāju tikai angliski
*Lai cik sen būtu uzdoti studiju darbi, daru tos pēdējā brīdī
* Un visbeidzot, mana 21.gs milzīgā dīvainība - Neesmu reģistrējusies ne twitter, ne facebook, ne instagram, ne ask.fm :D :D :D
14.01.2015 23:30 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man ir miljons dīvainību! Pirmās, kas nāk prātā:
-kad redzu lidmašīnu vienmēr izdomāju, uz kurieni tā, manuprāt, lido
-ja redzu, ka apģērbu veikalā (vai arī citā) kaut kas ir nokritis, mēdzu to pacelt, piekārtot, nolikt vietā
-dažreiz vēroju nepazīstamus cilvēkus un izdomāju katram savu "stāstu".Piemēram, darbā nāk viena kliente-skaista, jauna sieviete, esmu izdomājusi, ka viņa strādā par striptīzdejotāju dārgā, augstas klases klubā Itālijā:D
-piektdienās vienmēr cenšos uzvilkt kaut ko baltā krāsā
-vēl man patīk tādas pilnīgi kreizī, wīīrd anekdotes un ja kāds par tām arī smejas, tad tas ir savējais (sanāk kā pārbaude:D)
Piemēram, pēdējā, kas ļoti patika:
Francijā uz ielas satiekas 2 vistas. Viena normāla, otra ar 2 galvām un 8 spārniem. Un tā, kura ir normāla, paklanās un saka tai otrai: "Bonjour, ma tante!"
Vnk dievinu šo!:D
14.01.2015 23:36 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
* Apģērbu mazgāju pēc katras uzvilkšanas. Izņemot biezās drēbes un bikses.
* Vienmēr pēc grīdu mazgāšanas notīru arī čību zoli, lai no tām nepaliktu netīrumi uz grīdas.
* Aizkariem obligāti jāstāv perfekti, nedrīkst lai kāda kroka stāvētu ne tā utt.
* Nevaru ieiet vannā, ja krāns nav notīrīts un nespīd perfekti.
14.01.2015 23:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es arī kustinu kāju pa palagu tāpat kā Mincis.. Izdomāju ticejumus kā Spīdola, mazgāju traukus kā Mad, dzeru kafiju un tēju tā pat kā Mistalee.

Šampūnu un dušas želeju korķus atstāju vaļā
Nevaru aizmigt ja pleci pliki, vienmēr liekas, ka auksti
Jaunas drēbes mazgāju ar rokām, jo liekas, ka tā būs saudzīgāk :D
Pa kluso ēdu saldumus, izliekoties, ka to nedaru, pat ja esmu viena. :( tas ir skumji, zinu

Gan jau ir vēl, grūti tā atcerēties
14.01.2015 23:42 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
-ja redzu, ka apģērbu veikalā (vai arī citā) kaut kas ir nokritis, mēdzu to pacelt, piekārtot, nolikt vietā

jā, šitais ir man arī un draugam tas šausmīgi besī :D bet es nevaru paiet garām, ja kaut kas ir nokritis.

Vēl man ļoti patīk novērot cilvēkus :D Piemēram, sēžu fakultātē, starpbrīdī un skatos uz katru cilvēku, kas paiet garām. Tā ir daudzās citās sabiedriskās vietās, pat mājas ballītēs, kur visi savējie, es sēžu un novēroju. Bieži vien ir smieklīgi, jo cilvēki jau paši sevi no malas neredz. Protams, tas pats attiecās uz mani :D
14.01.2015 23:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.01.2015
Dzeru kafiju tikai un vienīgi no SAVAS kafijas krūzes,liekas,ka citām tā negaršo TIK labi.
Kad ēdu zupu,tad ar dakšiņu pa priekšu izēdu visu cieto-zirnīšus,kartupeļus,gaļu utt,un pēc tam pārējo ar karoti.
Vannā ūdeni vienmēr leju tā,lai tā būtu pilna līdz malām,jo savādāk man liekas,ka man salst un esmu neaizsargāta.
Zemesriekstu sviestu ēdu kopā ar zilo sieru un marinētiem gurķīšiem.(l)
Varu aizmigt tikai un vienīgi,tad,kad esmu apskāvusi kaut ko.
15.01.2015 00:04 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Es varu skatīties kaķu video stundām ilgi. Labākos es saglabāju pie favorites un skatos atkal ik pa laikam. :D
Plus vēl kaķu gifi un lolcats. :D
15.01.2015 00:09 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Atcerējos vēl vienu un tikko pat pārbaudīju, vai varu joprojām... varu! :D Varu uzlikt vienu kāju pati sev uz pleca, kamēr stāvu uz otras kājas... nemāku gan īsti izskaidrot, kā tas izskatās. Tā, ka celis uzkabināts uz pleca no aizmugures. Otra kāja gan vēl pagaidām neiztaisnojas līdz galam un mugura arī nav taisna, bet sanākt sanāk :D
15.01.2015 00:47 |
 
Reitings 83
Reģ: 02.01.2015
Es, ja ēdu cepumus ar šokolādes glazūru vai pildījumu, ar zobiem obligāti vienmēr noskrubinu virskārtu un bieži ņaudu pretī savam kaķim. Kā arī vienmēr izdzēšu interneta vēsturi, kaut gan datoru lietoju tikai es. Ieradums:)
15.01.2015 01:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits