Nelielas dāvaniņas darbiniekiem

 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Sveikas!

Nepieciešama ideja nelielām dāvaniņām darbiniekiem (katru mēnesi tiek sveikti darba jubilāri), ko varētu dāvināt puķu vietā- visu gadu! :-)

Bija doma par blociņu, kur pierakstīt jaunas idejas vai piemēram šādu aromātpogu


Varbūt jums kādas interesantas idejas? Kā saprotat, te iet runa par ierobežotiem līdzekļiem vienai dāvaniņai, tāpēc tam jābūt kkam nelielam..
14.01.2015 12:49 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Godiigi sakot te pat striideties nav ko. Tu esi tas prastais latvieshu vidusmeera cilveecinjsh (nu un veel dazhas shejienietes ar tevi vienaa maisaa var mieriigi baazt), kuram vienmeer ir par kaut ko "viedoklis", kuram vienmer kaut kas nav gana labs utt. Bet nu nevar jau visi buut prieciigi, laimiigi un par shitaadiem siikumiem neraudaat stuurii :) :D

Autorei - normaali darbinieki noveertees pilniigi jebko. Paprasi kaadam vecaaka gadagaajuma darbiniekam - vinjiem buus vienalga, kas ir taa daavana, bet priecaasies un pateiksies par to pashu, kas ir iedots. Diemzheel tagad sarazhojushies paaraak daudz jaunlatvieshu, kuri domaa, ka ir nenormaalaakie guru un vinju dziives principi ir augstaaki par jebko :D
14.01.2015 18:00 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ne jau par dāvanām- bet ja dod, tad dod, ja ne-ne, bet ne jau kaut kādu s*du- es atvainojos.

Āmen!

Poga un blociņš, es gan jau ilgi smietos un gaidītu īsto dāvanu.
14.01.2015 18:01 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
mazo balzāma pudelīti, to pavisam maziņo un mazu šokolādīti. Skaisti iesaiņots un vēl klāt pielikta kartīte - ''Paldies par kopā paveikto!"



uz kartītes prasījās uzraksts "Paldiesiņš par kopā paveiktiņo (darbiņu)"!! maziņu maziņu paldiesiņu par darbiņu. kapeikpišana.
14.01.2015 18:02 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
wowww, kas to buutu domaajis, ka muusu mazie latvietiishi ir tik mantkaariigi :D
14.01.2015 18:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man noteikti buutu prieks par ziediem!Priecaajos par to ,ka mums darbaa vispaar nav pienemta tada apdaavinaasanaas-nav probleemu!
14.01.2015 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tu esi tas prastais latvieshu vidusmeera cilveecinjsh (nu un veel dazhas shejienietes ar tevi vienaa maisaa var mieriigi baazt)


no malas izskatās, ka tevi arī turpat. Man šķiet jocīgi, ka cilvēks ir apmaldījies kaut kur sevī, ja negaida no uzņēmuma, kurā lojāli pavadīti 10 gadi un ieguldīts profesionāls darbs, izglītība, laiks, materiāli, savas idejas kaut jēdzīgu apsveikumu un paldies par padarīto. Kā reiz prastajam vidusmēram latvietītim neko nevajag un ir pazaudēta tieksme justies novērtētam. Citi to sauks par tiekšanos uz labāko, tipisks latvietītis to sauks par lekšanu augstāk par savu dirsu un minimālās algas nenovērtēšanu.




Katru gadu uzņēmums piešķir 100 lapas printerim kā darba materiālu. Bērziņam šogad 10 gadu jubileja, strādājot šajā uzņēmumā. Kā pateicību uzņēmums viņam piešķīra 200 lapas.
14.01.2015 18:08 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Anabella,tieši otrādi,Tu esi tipisks latvieša parastā piemērs. Tāda PSRS palieka.Ak,es,no kalpu tautas cēlusies, neko man nevajag,pašvērtējums man tik zems,ka sevi personificēju ar "rīku" un nespēju pieņemt to,ka jebkurās nirmālās attiecībās,arī darba devējs-darba ņēmējs,pastāv elementāras cieņas un pieklājības jautājums. Ja darba devējs vēlas kvalutatīvu darbu no darbiniekiem,tas rūpējas par komfortablu, patīkamu atmosfēru,kas,jā,paredz arī to,ka par labu darbu pasaka pienācīgu -Paldies.
Tieši tādu cilvēku dēļ kā Tu,mums apkārt ir tik daudz pofigistisku darba devēju.
14.01.2015 18:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
ko darbiniekiem daavinaaja uz ziemassveetkiem? KASTI AR MANDARIINIEM.


Ibio! Atļaujiet man izvēlēties starp aromātpogu vai Spīrsas ģīmi uz svītrlapu blociņa un mandarīnu kasti. Pagaidiet! Kurš nebūtu laimīgs par kasti ar mandarīniem?!?! :D Pie tam, ziemas periodā. :D Salīdzināji. :D
14.01.2015 18:12 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Un nosaukt latvieti par mantkārīgu? Piedod,bet Tev derētu papētīt kā dzīvo tas latvietis tipuskais,kāda ir viņa vidējā alga. Mja..
14.01.2015 18:13 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kāds sakars mantkārībai ar vēlmi tikt normāli novērtētam? Pat nerunājot par mantu vai naudu. Tad jau labāk tiešām rokasspiediens no vadības un pateicības vārdi, nevis rokā iespiež kaut kādu nieciņu kā pateicību par ieguldīto darbu uzņēmumā. Ok - saņemt vēl tā, tas pats blociņš gan jau noderētu un to pogu kaut kur noliktu, bet man personīgi būtu kauns uz darba jubilejām kaut ko tādu kādam dāvināt (nedod Dievs, vēl cilvēkam, kurš tur pusi mūža vai ilgāk nostrādājis). Ja dāvana, tad dāvana, nu kaut puķes un kāds diploms, nevis parodija. Var arī ar ierobežotu budžetu samenidžēt kādu pieklājīgāku dāvaniņu. :)
14.01.2015 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Mnēmosine pateica visu skarbāk. :D
14.01.2015 18:16 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ibio! Atļaujiet man izvēlēties starp aromātpogu vai Spīrsas ģīmi uz svītrlapu blociņa un mandarīnu kasti.

Nu kur vēl precīzāk! :D Manis pēc derētu arī kaste ar kartupeļiem kā labāka dāvana. :D
14.01.2015 18:18 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Winterra, man vispaar ir diezgan laid back uzskats par darbu. Man paveicies ar gaishu galvu un visu paarejo, kaa arii karjeras veidoshanaa gaajis ljoti viegli un raiti. Nekad kaut kaa neesmu iespringusi uz to, ka sevi nenormaali sasaistu ar darba vietu. Koleegji, kas tuvaaki un palikushi par draugiem/labiem pazinjaam- jaa, alga/nauda - protams, bet lai es nenormaali paardziivotu par kaut kaadaam daavanaam vai cik ljoti mani noveertee vadiiba utt? Pa lielam tu tajaa/jebkuraa uzneemumaa esi tikai 1 no daaaaaaaaaaudziem elementiem, bet latvietim tipiski ir iedomaaties, ka vinjsh nav aizvietojams un bez vinja ieguldiitaa laika, darba un puuleem viss apstaasies. Tas jau driizaak ir kaut kaads ieksheejs komplekss cilveekam - tiekties peec taa, lai vinju nenormaali noveertee utt. Tas ir nepareizi - dziivot,lai straadaatu apmeeram.
14.01.2015 18:19 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Paga,paga,tie ir kompleksi-tieksme tukt novērtētam? Kaut kas tev bišķiņ galvā sagriezies.
Un jā,lielai daļai cilvēku darbs aizņem 70% dzīves. Tā nu tas ir.
14.01.2015 18:22 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
HAHAHAHHAAH! mans nu gan nav zems pashveerteejums :D Un es neesmu nekaada palieka :D Man viss ir kaartiibaa, bet es laikam esmu taadaa mieraa ar sevi un tur kur es esmu, cik pelnu, kaa esmu kaapusi pa karjeras kaapneem, ka man nav nenormaalaakaas nepiecieshamiibas peec daavanaam un vispaar noveerteejuma apliecinaajumiem. Es neeju uz darbu, lai taadus guutu ;) Man ir svariigi, lai mani noveertee mana gjimene, mani draugi utt. Darbs man ir tikai maka aizpildiishanai un sev pieraadiishanai, ka es varu sasniegt kaut ko, kusteeties uz priekshu dziivee utt :) Ta kaa nevajag ar saviem aprobezhotajiem un absoluuti nepamatotajiem psihologjiskajiem veemekjiem meegjinaat savu skumjo dziivi attaisnot :)
14.01.2015 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Kaut kas tev bišķiņ galvā sagriezies.

:D
14.01.2015 18:29 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Sen ir pierādīts, ka darba kvalitāti uzlabo darbinieka labsajūtas veicināšana. Diemžēl, cilvēks pēc būtības ir neaizstājams. Un, ja darbiniekus maina biežāk kā zeķes, tas nerada labu iespaidu par pašu uzņēmumu - kā arī nopietnākos amatos var pat radīt zaudējumus ilgtermiņā. Katra jauna darbinieka apmācīšana aizņem laiku, bet laiks... Laiks reizēm ir liela nauda.
Es tagad iedomājos - firma mainītu radošo direktoru ik pa pus gadam. :D Jēzus. :D Haoss.

Redzi, nevis tikai darbinieks ir viegli aizstājams, bet arī uzņēmums. Nebūs šis, būs cits - Tev, ticot Taviem apgalvojumiem par nesaaugšanu ar darba vietu, būtu to jāzin. Cepuri pacelt un aiziet ir viegli, grūti ir uzņēmumam šo tukšo vietu pēc tam aizpildīt ar labi strādājošu, kārtīgu un apķērīgu darbinieku. Mūsdienās vairs nemaz tik daudz tādu uz ielas nemētājas. Firmas cīnās par darbspējīgam rokām, kas nesēdēs uz mūžīgajām slimības lapām.

Mazākais ko uzņēmums var darīt ar cilvēku, kurš savu galvu un enerģiju iegulda viņa uzņēmumā un nevis aizstiepj visu savu ienesīgo labumiņu konkurentiem ir uzdāvināt pildspalvu ar firmas logo darba jubilejā. Kas nav gads vai divi, bet pieņemsim - pieci un desmit.

Bet ko tur strīdēties ar mandarīnu nīdēju. Tev, taču nav pilns rublis! :D :D (joks, protams.)
14.01.2015 18:31 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Ok,Anabella :-D:-D:-D
Tas,kurš cieņu ikdienā nesaņem,tas,protams,to uzslata par nevajadzīgu ekstru.Nekas,viss ok! ;)
14.01.2015 18:31 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Zini, pirms paaris gadiem veel es arii taa dziivoju un domaaju, ka tas sekmees manas darba speejas utt. Bet man laikam bija ieksheeji paaraak liela gribeeshana pashai sev pieraadiit,ka es varu sanjemt taadu un taadu amatu, taadu un taadu algu utt. Soliiti pa soliitim ejot pretii tiem sasniegumiem sapratu, ka tam,ka man kaads pasit pa plecu, ar tiem panaakumiem nekaada sakara nav. Bet ir jau cilveeki, kuriem tas ir nepiecieshams (taadeel arii teicu par kompleksu, ka cilveekam nepiecieshams kaada cita apliecinaajums, ka vinjam nepietiek ar to, ka vinjsh pats savaa nodaba njemas). Kad tu esi paarliecinaats par sevi un ar skaidru galvu darbu un naudas pelniishanu redzi tiiri kaa savas dziives nodroshinaanu gan moraali gan finansiaali, tad tev nevajag nekaadas ne daavanas, ne apliecinaajumus no kaada utt. Tu pasmiiknjaa par to, ka tev uzdaavina mandariinu kasti ziemiishos (kaa to izdariiju es), bet nu nejau deelj taa es juutos mazaak vai vairaak noveerteeta. :)
14.01.2015 18:37 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Nu beidz shitos beernishkjiigos. Ne tu zini kaadaa amataa es straadaaju, ne kaadaa uznjeemumaa. Tas bija diezgan sekli teikts ;) tur nav nekaada sakara ar cienju. Prieks manis cienja ir sasveicinaashanaas, apjautaashanaas kaa iet viiram/gjimenei shad un tad utt. Nejau pildspalva vai kruuze paraadiis kaut kaadas cienjas izraadiishanu. Wake up ;)
14.01.2015 18:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits