Dubultās kāzas

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sveikas, meitenes!
Vai kāda no jums ir bijusi / kādai no jums ir bijušas dubultās kāzas..
Labprāt dzirdētu jūsu pieredzi.
Jau iepriekš, paldies.
12.01.2015 15:49 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Puiši ir ļoti labi draugi.

Uzdevu šeit jautājumu, jo pati nevaru iedomāties, kā šādas kāzas varētu notikt. Cerēju, ka kādai būs pieredze.

Tā kā māsīca/labākā draudzene nevarēs atļauties kāzām tērēt tik daudz kā es vēlos, negribas, lai kopīgie radi un paziņas salīdzinātu mūsu kāzas. Galu galā tā ir mana labākā draudzene.

Ja kas, jūs precaties, lai varētu izcelties citu vidū un būtu pasākuma centrā? Man tas nav svarīgākais. Vēlos, lai šajā svarīgajā dienā man būtu blakus tuvi cilvēki, ar ko dalīties priekā.
12.01.2015 21:05 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja kas, filmā "Bride wars" Hadsones varone jau bērnībā bija vienīgā, kas spēlējoties ģērbās kā līgava. Savukārt otra varone visu laiku bija fonā un uz kāzām viņas vairs nevarēja noslēpt to kādas patiesībā bija kļuvušas viņu attiecības... man dzīvē svarīgākais un bezmaz vai dzīves mērķis nav kāzas noteiktā vietā un laikā, kā tas bija šajā filmā... mana draudzība man ir svarīgāka.

Apzinos, ka tas nebūtu viegli, noogranizēt šādas kāzas, bet tādēļ arī es te rakstu, lai uzzinātu, vai tas vispār ir iespējams.. pagaidām nevaru iedomāties, kā tas viss varētu norisināties.
12.01.2015 21:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Zinu vienu tādu gadījumu. Viens no pāriem šķīries. Liekas dīvaini, ka otram, laimīgajam pārim jāskatās savās kāzu bildēs uz šķirtu pāri.
12.01.2015 21:18 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Es gribētu aiziet uz šādām kāzām, manuprāt, interesanta ideja. :)
12.01.2015 21:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Zinu vienu tādu gadījumu. Viens no pāriem šķīries. Liekas dīvaini, ka otram, laimīgajam pārim jāskatās savās kāzu bildēs uz šķirtu pāri.


Daudzi pāri mūsdienās šķiras, tas neko neizsaka. Nepateikšu precīzi, bet universitātē lekcijās par loģiku bija piemērs par ko līdzīgu. Tas, ka kāzas bija dubultas nav iemesls tam, ka šķiras. Tad jau jebkuras fotogrāfijas no kāzām, kuru rezultātā ir laulība tiek šķirta, ir jocīgi skatīties.

Es tam nepiekrītu, jo (ja neskaita, ka tas ir absolūti neracionāls apgalvojums) šī diena ir laimīga neskatoties uz to, ka vēlāk dažādu iemeslu dēļ šī laulība tiek šķirta.
12.01.2015 21:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Šķiras tāpat puse pāru, tas neatkarīgi no kāzām kā tādām. Bet, ja no tavām kāzām kāds ir šķīries, bet tas neesi tu pats - nav savādi ap dūšu? :D It kā tavas kāzas pārvērstos par notikumu, kas dažiem saistās ar sāpīgām atmiņām.
12.01.2015 21:56 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Nu nezinu gan, nebūšu tik skeptiska, manuprāt, ja abas puses šo ir pārrunājušas un vēlas to, tad kāpēc ne. :)
12.01.2015 21:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ne reizi neesmu bijusi dubultkāzās, bet tiko saskaitīju, cik esmu bijusi parastās kāzas un secināju, ka precīzi puse no pāriem ir šķīrušies. Visādas "zīmes" ir pilnīgas muļķības- viss atkarīgs no pašiem cilvēkiem.
13.01.2015 06:20 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Tā kā māsīca/labākā draudzene nevarēs atļauties kāzām tērēt tik daudz kā es vēlos, negribas, lai kopīgie radi un paziņas salīdzinātu mūsu kāzas. Galu galā tā ir mana labākā draudzene.

Būtībā tu gribi viņai nosponsorēt pasākumu? Nu nezinu, vai tā ir laba doma, jo kāzas gandrīz vienmēr izmaksā vairāk, nekā sākotnējā tāme. Un naudas lietas ir biežākais konfliktu cēlonis attiecībās. Un salīdzinās vienalga- kleitas, vīrus, pušķus un visu, ko vien var iedomāties. Bet, ja nauda nav problēma, tev tās ir tik daudz, ka nedomājot pietiek gan savām, gan cita kāzām, un tev nav žēl citiem ballīti izmaksāt, tad varbūt tā lieta iet cauri.
13.01.2015 09:28 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Jautājums, uz kuru nav viennozīmīgas atbildes- atkarīgs cik labas ir abu jauno pāru attiecības un kādas ir radu attiecības radu lokā. BET ja galvenais vadmotīvs ir ietaupīt labāk nevajag-
lai cik vilinoši no sākuma šī iespēja liktos no ekonomiskā viedokļa vienīgais ko ietaupīsiet būs līgavu radu barošana un dekorācijas. Bet viesu namu vajag lielāku, tāpat katrai būs savi ielūgumi, sava torte, mičošanas piederumi, sava kleita un pušķis, savs auto, avīzes, fotogrāfs arī vēlams katrai savs - vismaz jaunā pāra braucienā, utt.

Un salīdzinās vienalga- kleitas, vīrus, pušķus un visu, ko vien var iedomāties.

+++
Un tieši kad jūs stāvēsiet blakus atšķirības būs vēl vairāk redzamas.
13.01.2015 11:08 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Tā kā māsīca/labākā draudzene nevarēs atļauties kāzām tērēt tik daudz kā es vēlos, negribas, lai kopīgie radi un paziņas salīdzinātu mūsu kāzas. Galu galā tā ir mana labākā draudzene.


Būtībā tu gribi viņai nosponsorēt pasākumu?[/quote

Es neziedotu savu īpašo, dzīves skaistāko dienu tam, lai māsīca varētu padižoties ar glaunākām svinībām. :-/ Kāzas tomēr ir kaut kas tik īpašs, tā ir tikai TAVA diena, kad jābūt princesei... Tai jābūt laimīgākajai dienai dzīvē (l) Rīkojot dubultkāzas, visa uzmanība būs jādala uz pusēm..

Vai tad precas tāpēc, lai mērītos ar ballītes krutumu?
13.01.2015 12:30 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Tā kā māsīca/labākā draudzene nevarēs atļauties kāzām tērēt tik daudz kā es vēlos, negribas, lai kopīgie radi un paziņas salīdzinātu mūsu kāzas. Galu galā tā ir mana labākā draudzene.


:D Kopīgie radi un paziņas ne tikai salīdzinās abu kāzas, bet arī apspriedīs jautājumu vai tiešām māsīca & viņas ģimene ir tik nabaga, ka pat nelielas kāzas nevar sarīkot, tik vien kā piemesties kā otrais pāris pie klāta galda. Nez nodomi varbūt tie labākie, bet situācija diezgan pazemojoša priekš otrā pāra un viņu ģimenēm...
13.01.2015 13:29 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Tā kā māsīca/labākā draudzene nevarēs atļauties kāzām tērēt tik daudz kā es vēlos, negribas, lai kopīgie radi un paziņas salīdzinātu mūsu kāzas. Galu galā tā ir mana labākā draudzene.


Pievienojos savā viedoklī Jolly_Angie. Kāzu budžetu nevar izplānot līdz niansēm centu centā, parasti plānoti vai neplānoti sarodas vēl dažādi izdevumi.
Lai rīkotu dubultkāzas, manuprāt, cilvēkiem (un, jo sevišķi līgavām) jābūt tik ļoti līdzīgām savās vēlmēs attiecībā uz kāzu dienas pasākumu (jo tas ir vienīgais iemesls, ko varu iedomāties, kādēļ vispār jārīko dubultkāzas - mēģinot ietaupīt uz svinību izdevumiem, jo īpaši, ja viesu saraksts abiem pāriem līzīgs), jābūt ar līdzīgu gaumes izjūtu, jāvienojas par vienotu kāzu dienas stilistiku un neskaitāmām citām niansēm. Nerei pat līgava ar līgavaini nevar vienoties - vai labāk gribētu tā, vai šitā, bet te - jāvienojas 4 cilvēkiem un vēl perfekti jāizjūt abu tuvākie cilvēki, viņu vēlmes un ekspektācijas (jo nevar noliegt, ka nereti arī ģimenēm - vecākiem, brāļiem, māsām nenormāli gribas iesaistīties, izteikt viedokļus, mēģinat pieņemt lēmumus, kas var radīt ne vienu vien nepatīkamu mirki un nākt kā sniegs uz galvas pat, ja līdz tam ir licies, ka visi jūs uzskata par patstāvīgiem cilvēkiem).

Respektīvi - kāzas, tā nav dzimšanas dienas ballīte. Nemaz nerunājot par to, ka man tas šķiet loti personisks brīdis un diena, kad, neskatoties ne uz ko, ir vēlme arī izbaudīt divvientulību. Kāzu diena ir īsa, ļoti īsa, bet tās plānošanā jāiegulda milzīgs darbs, daudz nervu. Dubultkāzās - es teiktu, ka divkārši, jo nudien neticu, ka šādā varianta tas varētu būt uz pusi vienkāršāk :)
13.01.2015 15:37 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju komentārus, bet laikam tas ir pieminēts, ka tautās runā, ka viens no pāriem šķiroties.
it kā muļķīgi, bet citreiz šitādas muļķības iesēžas galvā, īpaši tad, ja radu pulkā tā ir noticies...
13.01.2015 15:42 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Esmu bijusi divās dubultkāzās Abas kā diena pret nakti :D Pastāstīšu to pozitīvāko.
Mani draugi sarīkoja sev dubultkāzas. Arī palīdzēju piedalīties to rīkošanā. No sākuma man tā nelikās laba doma, bet beigu beigās es kļūdijos. Tika aicināt paši tuvākie, visi radi draugi viens otram pa gadiem iepazīti, tā kā neviens svešais kāzās nebija. Viss līdz sīkumam tika izrunāts, nebija baigi strīdi utt, jo abiem pāriem, paldies Dievam, gaumes ļoti līdzīgas. Viss lielākā problēma bija ar kleitām, bet arī tur meitenēm sakrita domas. Labi,ka viena nevēlējās kādu mega kuplo un otra tādu klasisko. Bet meitenes izvēlējās tādu uz auguma, mežģīnēm, no muguras skatoties bija diezgan līdzīgas, bet priekša(izgriezums, rokas utt) katrai pēc savām velmēm. Kopskatā...gan abas kopā, gan individuāli izskatījās ļoti skaisti.
Par tiltiem runājot, sākumā pirmos trīs visi brauca kopā, bet pārējos katrs pāris brauca atsevišķi, viesi brauca uz viesu namu. Pēc tiltiem pāri atkal satikās,lai kopīgi uztaisītu skaistas fotogrāfijas (protams, atsevišķi arī) un tad visi kopā brauca uz viesu namu.
Brīnumainā kārtā viss izvērtās ļoti skaisti, bet tam tika pieliktas lielas pūles, bet bija tā vērts. Ļoti iespējams šo kāzu izdošanās atslēga ir tas,ka pāriem bija līdzīgi uzskati un velmes, līdz ar to bija viegli vienoties. Tika baigi strādāts pie tā,lai kāds no pāriem netiktu apbižots.
Lēmums par dubultkāzām ir kārtīgi jāapdomā. Vai tiešām JŪS VISI ČETRI TO VĒLATIES? Vai jūs neesat ar pārāk atšķirīgām gaumēm? Kāzas nav viegli sarīkot, citu reizi pat viens pāris nevar vienoties,par diviem nemaz nerunājot.
13.01.2015 16:25 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Bette, pastāsti arī par ne tik labo variantu! interesanti taču :)
13.01.2015 16:27 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Uz otrajām kāzām mani uzaicināja darba kolēģe. Vienojošais bija tas, kolēģe un otra līgava bija māsas. Kā ielūgumos bija teikts, dāvanas gan vienam,gan otram pārim, lai gan otro pāri pirmo reizi ieraudzīju tikai kāzās. Tas man likās mazliet nepieklājīgi, bet neko darīt. Abi pāri bija ļoti atšķirīgi- viens pāris ļoti ārišķīgs un skaļš, bet otrs-tādi piezemētāks. Līdz ar to, nekas labs jau nevarēja sanākt.
Tā ideja pati par sevi bija jauka un tā jau viņu diena, lai dara,kā pašiem tīk, bet man kā viesim kaut kā nevisai.
Pati ceremonija kā ceremonija, vienīgais vizuāli viens pāris vairāk izcēlās, tas gan nebija smuki. Viesu bija NEEENORMĀAALi daudz, tiešām viss saspiesti. Un visus mūs vilka līdz pari tiltiem un citās izdarībās. Šausmas. Tā bija ļoti karsta diena, vilkos no aizmugures, lāgā neko neredzēdama, beigās jau padevos, sēdēju mašīnā. Kad nokļuvām svinību vietā,protams,neliels bardaciņš, kamēr visi saprot kur jāiet un tā.Bet tur es vainoju arī kāzu vadītāju. Ja nevar normāli ierādīt viesiem,kur jāiet, kas ar dāvanām utt.,tad vispār nevajadzētu vadīt kāzas. Vairākas reizes tajā vakarā kaut ko saputroja.
Man nepatika arī tas fakts,ka visu laiku no sākuma izdara viens pāris un pēc tam otrs. Labi,ir lietas,ko atsevišķi jādara,bet principā visu viņi darīja atsevišķi. Kaut iet pāri tiem tiltiem... no sākuma viens pāriet, izdara,kas darāms, pēc tam otrs pāris. Tās bija mokas. Tad kāpēc taisīt kopīgas kāzas,ja visu dara atsevišķi? Tas likās ļoti nepārdomāti un ļoti laikietilpīgi.
Es ļoti ceru,ka vismaz pašiem patika tā diena.
Šis ir piemērs,ka dubultās kāzas jārīko pie noteikuma, ja ABI PĀRI IR LĪDZĪGI. Nu, nevar precēties tik atšķirīgi pāŗi. Šajā gadījumā, visu laiku ta otra māsa palika 2. plānā, jo viņa vienkārši bija klusāka nekā mana darba kolēģe + cik sapratu, arī viesu skaits kolēģei bija lielāks, tostos lielāks uzsvars bija tieši uz kolēģi un viņas vīru.
13.01.2015 17:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mans viedoklis tāds, ja kaut ko gribi darīt - dari. Um vienalga, ko saka cilvēki no malas un kur nu vēl no cosmo.

Jā, dubultkāzas sev negribētu, jo tiešām nevaru to visu iedomāties, gribu būt uzmanības centrā un vē 101 iemesls. Acīmredzot Tev tas tik būtiski, Tev savi iemesli. Manuprāt, ja 4 cilvēki lemj tam par labu - Tu, Tavs līgavainis un Tava draudzene ar savu līgavaini, tad tas ir pats galvenais!
13.01.2015 19:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits