Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecibas

 
Reitings 39
Reģ: 27.12.2014
Pedejos menesus dzivee nav bijis parak veiksmigs laiks, nejutos laimiga, esmu uzedusi kg utt utt. Mana velmju saraksta nekad nav bijusas attiecibas ar kadu, bet ka gadijas ka ne, satiku virieti ar ko pasreiz esam kopaa. Viss jau butu kartibaa, jutos loti labi ar vinju, bet kaut kaa taas attiecibas naaca ne isti pareizaa laikaa.. nepatiik man, ka savu biezo garastaavokla mainu, pesimisma deelj biezi sagruzos, saskumstu, dusmojos par pilnigi bezjedzigaam lietaam, esmu sad tad pat greizsirdiiga, kam vispar nav nekadas logikas, jo tam nav iemeslu, daudzreiz negribu ar vinju guleet, jo pati juutos negliita un briesmiiga. Man vins neko neparmet, viss ir kartibaa un pat parak ideaali, bet mani nomoka domas, ka vienu dienu vinam vienkaarsi piegrieziisies.. un pat nezinu, vai izveleeties attiecibas turpinaat un njemties un paraleeli leenam sevi sakaartot jeb skirties un laut vinam nemociities ar manaam probleemaam. Vai kada ir bijusi attiecibaas kas saakusaas ne iipasi labveeligaa dzives posmaa?
10.01.2015 22:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja pati netiec galā, ej pie psihologa.
10.01.2015 22:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Par to, ka viņam var piegriezties - piekrītu. Ilgstoši tas nevienām attiecībām nenāk par labu. kur nu vēl tādām, kas tikko sākušās.

Kāpēc gruzies, bet nemaini neko, lai tā nebūtu?
10.01.2015 22:52 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Es zinu,ka dažreiz ,kad man uznāk šadi periodi,nekam vairs roka neceļās,lai ko darītu,nu vismaz man tā ir...
10.01.2015 22:56 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ļaujies, lai vīrietis paceļ Tavu ego...
11.01.2015 00:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits