Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neparasta izvēle.

 
Reitings 2
Reģ: 09.01.2015
Šobrīd esmu 2.kursa students RTU, mācos budžeta grupā. Situācija ir tāda, ka es studēju tāpēc kā to grib vecāki, bet pats es negribu to darīt. Un no vienas puses es negribu apbēdināt vēcākus, bet no otras gribu sākt strādāt normālu darbu, jo studēt man nepatīk, kaut arī studēt es varu.
Stūdēt arī negribas tāpēc ka ir jastudē gandrīzvai 5 gadi.Un liekas ka pa 5-iem gadiem daudz kas paies garām.Man studijas aizņem daudz laika un tā saukto studenta dzīvi izbaudīt kaut kāpēc nesanāk.Varbūt kādai vai kādam ir bijusi lidzīga situācija, pastāstiet par to.
09.01.2015 18:27 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Tās liekās garumzīmes vnk manām acīm liek asiņot...
09.01.2015 18:34 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.01.2015
Garumzīmēm foruma ietvaros nav tik lielas nozīmes.
09.01.2015 18:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet no otras gribu sākt strādāt normālu darbu


Kas tev skaitās normāls darbs?
09.01.2015 18:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tu esi 20 gadīgs puisis bez darba pieredzes un ar videnes izglītību. Pēc 2 gadiem RTU vari Elkorā elektronikas nodaļā strādāt. Vai tev ir labākas idejas?

Ja esi RTU datoriķis, tad gan cita lieta - tur var sākt kaut ko bīdīt un pārējo piemācīties un vajadzīgos sertifikātus dabūt.
09.01.2015 18:46 |
 
Reitings 180
Reģ: 05.08.2014
Ir zināms gadījums. Arī studēja RTU, 3.kursā izdomāja, ka grib iet strādāt. Pameta mācības, sāka strādāt, bet nepagāja ne ilgs laiks, kad jau sāka nožēlot par savu izvēli pamest skolu. Pēc gada iestājās atpakaļ, bet tad vairs īsti nepatika atkal uz mammas rēķina dzīvot, pašam bez savas naudas, tā nu beigās arī otrreiz pameta mācības un gāja strādāt. Lieki piebilst, ka darbs nav nekāds izcilais, it kā jau nedaudz pakāpies karjerā ir, jo pieredze uzkrāta, bet tomēr daudz kur atduras pret to, ka prasa papīru arī.
09.01.2015 18:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kamēr vari atļauties mācīties, DARI TO!
Pašai ir tā sajūta bijusi ka gribās mācības pamest un neko tālāk uz priekšu nemācīties un iet strādāt, bet tiešām ko tad tu darīsi? Saprotu ka jaunam cilvēkam ātrāk gribās pamest vecāku azoti un uzsākt savu dzīvi, bet labākais variants tomēr būs pabeigt mācības. Nepievil ne sevi pašu, ne savu ģimeni. Ja protams šīs studijas kuras esi izvēlējies tevi pilnībā nepiesaista, tad jau var varbūt domāt ko citu tu varētu mācīties kas tevi interesētu.

Uzskatu ka pirms tu izdomā iet prom no mācībām, tevi ir jāpierāda vecākiem ka tev viņas ar nevajag. Atrodi darbu, kaut vai ko ļoti vieglu, kā vakarā izmazgāt ofisam grīdas, pierādi ka tu vari strādāt arī, it īpaši ja tev nav pieredze.
09.01.2015 19:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits