Attiecības ar vīru/draugu mātēm..

 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Sveikas!

Nedaudz iespaidojos no kompromisu diskusijas.. Un būtībā no tā, ka pašai tas ir tāds, varētu teikt, sasāpējis jautājums.

Attiecībās ar drauga mammu drīz laikam gaidāms sprādziens, viss kļūst arvien trakāk. :D Sākumā gan bija super, ļoti labi sapratāmies, bija par ko parunāt un nebija tūlīt klāt negatīva sajūta par viņu iedomājoties vien... Mamma draugam ir ļoti valdonīga un strikta sieviete, visam jābūt kā vajag un vienmēr esmu viņas cerības attaisnojusi, to ir teikusi, gan man, gan draugam, gan citiem radiem, taču pēdējā laikā no viņas puses sāk parādīties "jautras lietas".. Sāk draugam censties iegalvot cik slikti es viņu ietekmēju, viņai liekoties pārāk noslēpumaina un pedantiska, taču man acīs skatās un smaida, ne miņas no tā, ka kaut kas nebūtu labi, brīžiem tikai negaidot uz viņu paskatoties pamanu, ka sēž un vēro mani ar tādu ļaunu skatienu.. :D Draugs, paldies dievam no viņas neiespaidojas un mūsu attiecības nekādīgi nav mainījušās no tā, ka viņa sāk šādi izrunāties, taču ir vienkārši nepatīkami, ka pēc tāda laika ir šāda attieksme.

Tad nu tā, padalieties ar stāstiem par to kādas jums attiecības ar otrās pusītes vecākiem, vai saprotaties, un ja nesaprotaties, tad kā kontaktējaties, kad nākas tikties, vai varbūt vispār no kopīgiem pasākumiem izvairāties?

Jauku dienu! (l)
09.01.2015 12:55 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Attiecības ar drauga vecākiem ir pieklājīgas. Ne vairāk ne mazāk –t.i. nečupojamies un sirdi nekratām, iztiekam bez konfliktiem, reizēm kādu recepti paprasu, bet citādi padomus kā dzīvot neprasām un viņi arī neuzbāžas, uz obligātajiem pasākumiem ierodamies, par neko parunājam. Vienvārd sakot attiecības ir ideālas.
09.01.2015 14:12 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu tagad atceroties pirmo reizi, kad draugs veda mani uz Ziemassvētkiem iepazīstināt ar ģimeni... stresoju kā nenormāla! Jo uz svētkiem tomēr visa ģimene (vecāki, brālis ar meiteni, vecmamma, tante) savācās un es pa vidu...vēl pie tam viņi ģimenē runā gan latviski, gan krieviski... Bet uztraukumam nebija pamata, jo sākumā jau visi tādi nedrošāki un tā, bet ar laiku jau pieradām un tagad ir ok, biežāk mēs braucam ciemoties uz pāris dienām, viņi retāk atbrauc uz Rīgu un nekādus kašķus, attieksmes problēmas un tml. neesmu manījusi. Vecmamma jau sauc mani par savu mazmeitu un jautā, kad viņai kleita jāsāk meklēt :D
Bet pirmais iespaids par viņa mammu bija pozitīvs un uzreiz sapratu, ka problēmu nebūs :-)
09.01.2015 14:16 |
 
Reitings 640
Reģ: 09.01.2014
Neesmu vēl personiski satikusi,bet ļoti ceru to īstenot. :-) Jā,esam redzējušās skaipā,kad apsveica mūs ar kāzām.
09.01.2015 14:24 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Kery - mans draugs arī sazvanās vai sarakstās ar savu mammu regulāri (vispār ar ģimeni), man sākumā likās par daudz, jo tikko kā kaut kas, tā mammai zvana uzreiz...bet nu jau esmu pieradusi, ka viņiem tādas attiecības :) laikam jau tā ir, ka dzīvo tālu un tiekas pāris reizes mēnesī vai retāk, man ir savādāk.
09.01.2015 14:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu šobrid, ļoti labas, draugam ir labi vecāki, ļoti labs tētis, cilvēki no kuru attiecībām varam mācīties, sirsnīgi, labsirdīgi, labi cilvēki.
Draugam ar maniem vecākiem ļoti labas attiecības.
09.01.2015 14:27 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Man ar mana ex draugiem un radiem ir labas attieciibas,pat tik labas ka 3 vinja draugi atzinaas,ka ir sakjerushies manii tajaa skaitaa arii vinja onkulis.
Bish sick man uzdzina tas viss.
09.01.2015 14:29 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Agī, mēs ar viņa mammu dzīvojam vienā pilsētā. Tā, ka viņi arī diezgan bieži tiekas. Bet viņš atbrauc no viņas un tad vēl kaut ko laikam nav izrunājuši un sākās sms sūtīšana.
09.01.2015 14:29 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Kery - nu tad tas varētu būt kaitinoši (t) bet Tev jau nav daudz variantu - vai nu klusē un neņem galvā to sarakstīšanos vai arī pēc iespējas pieklājīgāk un bez pārmetumiem pasaki, ka Tevi tas neapmierina ;-)
09.01.2015 14:33 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Nu bet ko es varu viņam pateikt? Nav jau cita sieviete ar ko viņs tur čato. Tā ir viņa mamma. Nu viņiem ir daudz tuvākas attiecības ar mammu, nekā man. Varbūt man jāsāk uzlabot attiecības ar savējo un tad varēsim abi katrs savā dīvāna stūrī čatot ar savu mammu. :D un man nebūs laika domāt par to, ka mani kaitina, kad viņš tā dara. :D
09.01.2015 14:40 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ļooooti labas! Principā tādas pašas kā ar saviem vecākiem. Un, palasot visādus šausmu stāstus, liels prieks par to!


++
09.01.2015 14:47 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Kery , es nedomāju, ka tev vajag aizrādīt un izrādīt savu nepatiku pret to. Tas ir labi, ka viņiem ir tik sirsnīgas attiecības.
Manam vīram ar mammu ir ļoti tuvas attiecības un viņi bieži sazvanās ( tiesa, viņi tiekas reti, jo dzīvojam ļoti tālu ). Sākumā biju izbrīnīta, ka tik tuvas attiecības var būt pieaugušam vīrietim ar savu māti, likās, ka nabassaite nav pārgriezta, viņš pat iečukst ausī, ka mīl viņu, sabučo , apskauj. Bet ar laiku sapratu, ka tas ir ļoti jauki un kaut ik viens vīrietis tā cienītu un mīlētu savu māti, jo daudzi vīrieši mūsdienās vispār izturās drausmīgi pret savu māti, tad attiecīgi vēlāk to pašu var izbaudīt arī sieva.
Es savu mammu satieku ik dienu un kaut gan mums ir ļoti labas attiecības, nekad nesaku, ka mīlu, nesamīļoju. Bet varbūt vajadzētu. Mammas ir jāciena un jāmīl.
09.01.2015 14:51 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Attiecības bija nekādas - nepatika pie mīļotā vecākiem ciemoties un katru reizi, kad viņi bija pie mums, gaidīju to brīdi, kad viņi aizbrauks! :-D

Bet tad vienu reizi sanāca izraudāties viņas klātbūtnē, kas beigās pārvērtās par raudāšanu uz viņas pleca! Pēc tās reizes attiecības ir labas.. šķiet viņa saprot mani un es sāku saprast viņu!
Tagad pat saņemu zvanus no viņas, bet zinu ka draudzenes nebūsim, jo esam ļoti atšķirīgas!


Un jā, arī mans mīļotais regulāri sazvanās ar savu mammu un māsu! Un lai gan abām mājās ir vīrieši, manējais ir tas, kurš viņām dara visu.. (pēdējā pusgada laikā gan tas ir mazinājies, jo esmu atklāti izteikusi nepatiku (vai greizsirdību :-D ), ka tur laiku pavada vairāk kā mājās)
09.01.2015 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 4859
Reģ: 29.01.2009
Attiecības tādas netriāli-pozitīvas! Vīramāte ir normāla sieviete, es viņu cienu, viņa mani arī, bet nekādas labākās draudzenes neesam un baigi daudz arī nepļāpājam.
09.01.2015 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ar visu puišu mammām ir bijušas super attiecības,izņemot vīra māti, bet 1-2x gadā spēju viņu izturēt, biežāk gan ne.
09.01.2015 15:00 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Labas attiecības. Puiša mamma ir ļoti gudra un skaista sieviete, kurai vienmēr var lūgt padomu un no kuras var mācīties gan strādāt, gan baudīt dzīvi. Zinot sava dēla īpatnības, bieži vien mani aizstāv.
09.01.2015 15:00 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Perfektas attiecības, pieņēma mani uzreiz un, kad satiekamies, varam runāt par visu!(l) Tām kurām nav labas attiecības, padomājiet vai pašas neradiet attieksmi, kura liek novērsties no jums. :D
09.01.2015 15:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3767
Reģ: 31.10.2010
Grūti pateikt - viņa jau laikam domā, ka labas attiecības, savukārt es puiša māti labāk redzu ejam nekā nākam. Viņa ucinās ar mani kā ar mazu bērnu, kam bezmaz vai viss mutē jāieliek. Neciešu tādu attieksmi un cik vien var, izvairos no šis kundzes, puisis saprot.
09.01.2015 15:10 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Mums tāda savdabīga situācija ar vecākiem,brāļiem/māsām,vispār ģimenēm kopumā..:-D
Nerunājot īpašos sīkumos-šobrīd mums nav attiecību. Tās pat nevar nosaukt par sliktām,jo to vienkārši nav.8-)
Attiecību sākumā šķita,ka brīnišķīgākas attiecības nevar būt!(l)Tikāmies bieži,dzīvojāmies kopā,sirdi varēja izkratīt līdz pēdējai lāsītei..un tad es sāku just,ka kautkas nav kārtībā. Viss palēnām sāka sašķobīties,līdz nonācām šajā punktā.
Īsti nezinu kurā brīdī viss tā izmainījās.:-/ Nu labi,iemeslu nojaušu,bet pat tā iespējamības gadījumā-savstarpējām attiecībām būtu jābūt kaut butaforiski tuvām.

Lapin Manā skatījumā,nav tev par ko uztraukties. Mamma noteikti gribēja ar to pateikt,ka nevēlas tevi pazaudēt no ģimenes! Lai gan neveiklā veidā to sanāca pasniegt:-D
09.01.2015 15:13 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Es šodien esmu pārāk slinka, lai lasītu visu diskusiju, bet cik jums abiem gadu? Man tādas problēmas bija tad, kad bijām vēl pusaudži, tad visādi dīvaini gājieni un runas no mammas puses bija, bet ātri vien saprata, kāda es esmu un ka viss būs labi, tad arī nomierinājās.
09.01.2015 15:18 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Sākotnēji man likās, ka ar drauga vecākiem saprotos daudz labāk nekā ar savējiem, līdz ar ko attiecības likās daudz foršākas. Toties šobrīd- oi, oīīī :-D es neeju un neiešu ciemos pie viņiem, jo viņš tur ir, un tāpat viņš nenāks ciemos, kad es būšu mājās.
Toties viss šis man ir licis saprast un novērtēt attiecības ar vecākiem, tagad man foršāku vecāku par maniem nemaz nepastāv! :-) Laikam jau taisnība ir tajā, ka viss notiek tā kā tam ir jānotiek.
09.01.2015 15:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!