Patīkamās lietiņas dzīvē

 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Kas ir tās sīkās, mazsvarīgās lietiņas dzīvē, kuras jums patīk darīt un patiešām izbaudat tās?

Sākšu ar sevi. Man ļoti patīk tā sajūta, kad tūlīt, tūlīt gribas šķaudīt, un pats šķaudīšanas process, ļoti izbaudu to. Kā arī ja niez, piemēram, kāja vai galva, tad diezgan patīkama sajūta ir to pakasot.

Vēl ļoti patīk mazgāt veļu ar rokām, patīk "sajust" to, ka drēbes top tīras, nevis kad veļasmašīna tas izmazgā.

Tagad kārta jums! Jauku vakaru! :-)
07.01.2015 21:34 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Kad man ir brīvdiena no darba es kā no rīta pieceļos tā tamborēju segu ,kura jau var teikt ka 6 gad iet :D :D nespēju nobeigt :D
vēl ir kad zvanu mazajam kad kkur ar tēti izbraukuši..(esam šķīrušies) tad man prieks dzirdet mazo priecīgo balsi :)
09.01.2015 00:21 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Patīk nakts peldes vasarā, pludmalē, vēl jo vairāk mēness gaismā... (l)
Patīk sēdēt vannā un just, kā karsts ūdens tek pār manu ķermeni - ir sajūta, ka tas noņem visu negatīvo, kas pa dienu ir sakrājies un aizskalo prom... :-)
Patīk klausīties, kā lietus sitas pret palodzēm...
Patīk klausīties, kā vardes kurkst vasaras rītos un sienāži sisina vasaras vakaros...
Patīk likt citiem cilvēkiem smieties...
Patīk tikko pļautas zāles smarža...
Patīk skatīties debesīs, saulrietos un saullēktos, saules atspīdumos, mākoņos...
Ir tik daudz kā tāda, kas man patīk... Būtu jāraksta līdz rītam :) (l)
09.01.2015 00:22 |
 
Reitings 148
Reģ: 13.08.2014
Man patīk nedarīt neko.
12.01.2015 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits