Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevelama grutnieciba..

 
Reitings 9
Reģ: 07.01.2015
Sveikas, paslaik esmu neapskauzama situacija, esmu stavokli, jau 6. menesi, ta ka abortam diemzel ir par velu :( nezinu ka vareju but karteja mulkite un uzticeties manam toreizejam draugam, likas viss bus tik ideali, busim kopa, bus mums gimene... Un tagad - pilnigi viss ir sabrucis, vins ir izgaisis un esmu palikusi viena ar sadragatiem sapniem un stavokli. Tik loti nozeloju, ka neuztaisiju abortu, tagad saprotu, ka bernam galigi neesmu gatava, ne man ir darbs, ne kur dzivot. Un uzskatu, ka berninam ir vajadzigi abi vecaki un jaaug gimene, kas to mil un gaida. Greks jau teikt, bet tik loti nevelos bernu. Runa jau nav tikai par materialo stavokli, naudina jau kaut ka pietiktu, bet tiesi par emocionalo... Nesen saku aizdomatie par adopciju. Palasiju forumus, visas sarunas ir gandriz tikai no adoptetaju puses, meitenu, kas atdod savus berninus viedokli vispar neparadas. Nu, neticu ka visas ir alkaholikes un atpalikusas, kas to dara. Ir ari tadas, kas vienakrsi velas savam berninam labaku dzivi.

Sis ir briesmigakais laiks mana dzive, esmu depresija un raudu katru dienu. Nezinu izeju no sis sitaucijas. Neticu, ka seit man kads vares palidzet, bet vienkarsi gribejas izkratit sirdi..
07.01.2015 20:58 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Oi! Pieļauju, ka hormoni trako un liek uz visu skatīties caur TIK negatīvu prizmu :(!
Vecāki nevar palīdzēt emocionāli un finansiāli?
07.01.2015 21:02 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu, neticu ka visas ir alkaholikes un atpalikusas, kas to dara. Ir ari tadas, kas vienakrsi velas savam berninam labaku dzivi.


Nu normāla tāda sieviete nav. Ja ne alkoholiķe un atpalikusi, tad ar prātu tur kaut kas kārtībā noteikti nav, lai atdotu savu bērnu svešiem.

Labu dzīvi bērniņam vēlas visas normālas mātes un viņas arī dara visu, lai to nodrošinātu. Vismaz cenšas.

Par visu pārējo man komentāru vienkārši nav un diez vai šajā situācijā tie ir nepieciešami.
07.01.2015 21:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērns tavu situāciju ne uzlabos, ne pasliktinās. Beidz visā vainot savu grūtniecību! Kad dzīvē viss nokārtosies, ai, kā kodīsi pirkstos un gribēsi zināt, kur ir tavs atdotais bērns un kā viņam klājas. Vienkārši pieņem beidzot to, ka būsi māte! Uzņemies atbildību, nevis bēdz no tās! Bērns taču bija plānots un gribēts, nu tad - pildi savu pienākumu un beidz čīkstēt.
07.01.2015 21:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tik loti nozeloju, ka neuztaisiju abortu


Tā nesaki! Bērns nav vainīgs pie tā ka tev ar to puisi neizdevās.

Bet ja nebīji pati pilnībā gatava bērnam, tad nevajadzēja ar taisīt. Izklausas drusku ka bērns bija pēdējais variants lai noturētu īrieti blakus(nesaku ka tā ir).
07.01.2015 21:05 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es biju tavā situācijā, ar tavām domām prātā. Vari rakstīt PM,vēlāk atbildēšu.
07.01.2015 21:06 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es biju tavā situācijā, ar tavām domām prātā. Vari rakstīt PM,vēlāk atbildēšu.

Man arī vari droši rakstīt PM. Pastāstīšu savu pieredzi.
07.01.2015 21:08 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Grūtniecības laikā domas var simtreiz mainīties, saka arī, ka mātes jūtas parādās tikai pēc bērna dzimšanas. Varbūt pēc dzemdībām bērnu iemīlēsi un vairs negribēsi nevienam atdot. Ja nē - ir glābējsilītes, bet tas ir galējs solis, kas ļoti rūpīgi jāapdomā.
07.01.2015 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
bērnam ir svarīga māte.
To ko tu raksti ir pēdējās muļķības.

Cik gan daudz nav vientuļo mammu. Visas sveikas un veselas.

Iespējams mani hormoni arī trako- bet dura tu esi, ja par savu bērnu tā vari runāt.
07.01.2015 21:13 |
 
Reitings 65
Reģ: 18.11.2014
Nu tiešām bērniņš nav vainīgs ka Tev un tam "vīrietim" kurš var pamest meiteni vienu, uz ielas un stāvoklī nebija vienā virzienā! Saņemies, lūdz palīdzību mammai un viss būs kārtībā. Tu tāda neesi vienīgā un arī ne pèdējā!
07.01.2015 21:13 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es būtu laimīga,ja man būtu bērns,bet ex draugs man šo iespēju atņēma :( vismaz dabīgā ceļā :( Domāju,ka diskusijas autorei depresija dēļ neizdevušām attiecībām un bērniņam piedzimstot pārdomās.
07.01.2015 21:17 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Bērns nav vainīgs pie tā ka tev ar to puisi neizdevās.

Bērns nebūtu vainīgs arī tad, ja viņam būtu jāaug nemīlētam un jāapzinās, ka ir negribēts. Tas atstāj nopietnu nospiedumu zemapziņā uz visu dzīvi.
07.01.2015 21:17 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
ak šausmas, tas tak ir tikai kautkāds džeks, kurš tevi pameta. Vīrieši tavā dzīvē var nomainīties simtiem reižu, bet bērns - lūk viņš tevi mīlēs līdz nāve jūs šķirs, ar neizmērojamu mīlestību. Nu tak padomā skaidru galvu!!!
Loti ceru, ka sapratīsi, ka negribi atdot savu bērniņu.
07.01.2015 21:19 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu trakākajā gadījumā jau pastāv arī babybox.
07.01.2015 21:19 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.01.2015
Nezinu, dažreiz skatos uz tiem nelaimīgajiem, puņķainajiem bērneļiem, kas skraida apkārt pa pasauli, jo viņu vientuļā māte visu laiku ir darbā un brīvo laiku pavada slīcinot bēdas glāzē, un liekas, ka labāk būtu, ja viņi dzīvotu pie audžu vecākiem, kas bērniņu grib, bet paši laist pasaulē nevar. Mazi, veseli zīdaiņi, bērnu namos parasti nepaliek..
Bet, es savu bērnu nevienam atdot nevarētu...padomā, vai tu būtu spējīga sadzīvot ar domu, ka tu neredzi savu miesīgu bērnu, nezini, vai viņam, iespējams, nav tavas acis, vai viņam garšo tās pašas lietas, kas tev...
Tas ir ļoti nopietns lēmums. Nesasteidz neko
07.01.2015 21:19 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Kā man besī visas tās aizspiedumainās domāšanas par "atdod tikai alkoholiķes un neveselās utt", bērnam ir tiesības uz labu dzīvi arī tad, ja ne ar bioloģiskajiem vecākiem.

Piekritīšu arietai, ka varbūt hormoni ir vainīgi un balstīšos uz filmās redzētajiem brīžiem, kad mātes pēc dzemdībam strauji pārdomā paturēt bērniņu, un ieteikšu vienkārši izpētīt visas iespējas kur un kā, varbūt pastaigāt uz pāris konsultācijām, lai pārliecinātos par visu pilnībā un lēmumu pieņemt pēc dzemdībām, kad visam esi izgājusi cauri un paturējusi mazo dvēselīti rokās un sapratusi, kas un kā.

Lai ko arī beigās izlemtu, neņem galvā aizspriedumainos cilvēkus un viņu nicinājumu, pārmetumus, vienmēr atradīsies kāds ar pretenzijām, BET - tā ir Tava dzīve - Tava izvēle un TEV ar to būs jāsadzīvo!! Komentētājas labākajā gadījumā pāris nedēļas pašausmināsies un aizmirsīs, bet Tev ar izvēli (gan atdodot, gan paturot) būs jāsadzīvo visu dzīvi.
Bērniņs piedzims un līdz tam vēl ir veseli 3 mēneši, lēmums nav jāpieņem tagad!! - centies drīzāk nomierināties, lai bērniņam vieglāka attīstība, apsver visas iespējas, kuru nav maz, un pēc dzemdībām arī pieņem beigu lēmumu.

Veiksmi (lai ko arī izvēlētos)!!
07.01.2015 21:20 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.01.2015
Paldies, interesanti lasit ieteikumus :) Ja, taisniba ir, ka nekas cits neatliek ka uznemties atbildibu, bet ai, ka negribas... Visa situacija liekas tik netaisna. Draugs bija tas kurs tiesi gribeja berninu un ludza lai to atstaju un tagad pats ir projam. Ironiski. Man ir tik lielas aizvainojums pret vinu. Un saprotu jau, ka berns ne pie ka nav vainigs saja situacija, bet jutos ka pazaudejusi savu dzivi. Jutos ka piesieta, neko nevaru darit, nevaldu par savu kermeni vairs. Sapnoju par gimeni, milosu otro pusiti un piemerotu vidi bernam, bet paslaik tada galigi nav. Liekas netaisni, jo ir pari kas tik loti velas berninu, bet pie ta nevar tikt.
07.01.2015 21:21 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Tev PM no manis.
07.01.2015 21:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es esmu cilvēks, kas nevēlas bērnus,bet tik un tā, ja būtu, tad..nu būtu.
Tas tomēr ir Tavs, jā, tagad situācija ir smaga, bet kādu dienu tā mainīsies un diez vai tad Tu būsi priecīga, ka esi atteikusies no sava bērna...Ja tā ir noticis, tad tas ir uz labu. Galu galā Dievs nav mazais bērns.

Turies, ar visu var tikt galā, un bērns sliktāku neko nepadarīs.
07.01.2015 21:25 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Es arī ienācu pateikt, ka patiešām sliktākajā gadījumā Latvijā pastāv - babybox. Un Babybox bēbīši nokļūst ģimenēs kurās tiek mīlēti un loloti nu ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti.
07.01.2015 21:25 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
zemene102, Tu stāvoklī paliki pret pašas gribu? NĒ! Tas bija arī Tavs lēmums! Tad tagad uzņemies atbildību par savu lēmumu! Noliec malā egoismu un domā, kā sev un bērniņam nodrošināt normāls dzīves apstākļus! Atlaid aizvainojumus pret vīrieti (lupatu) un attopies, ka esi savas dzīves noteicēja!
Ne Tu pirmā, ne pēdējā, kas audzina viena! Viss jums būs!
07.01.2015 21:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits