Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaunpilnie atgadījumi!

 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2013
Tagad dalāmies nevis ar to, ko zinām par sevi, bet gan no dzīves ko zinām :)
07.01.2015 12:27 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ir tāda lieta, ka man kādu laiku atpakaļ bija draudzene ar kuru mēs vizuāli bijām ļoti līdzīgas. No aizmugures vispār atšķirt grūti. Tai draudzenei ir draugs. Reiz mēs kompānija aizgājām uz zaļumballi, protams, arī tas pāris. Bija tāds brīdis, kad es vienkārši stāvēju un skatījos, kā cilvēki dejo, kad pēkšņi mani no mugurpuses kāds apķer, nobučo uz vaiga un saka - ko dari, Mīļā?
Es riktīgi salēcos, un tas bija tas draudzenes draugs. Viņš tā sakaunējās, ka pēc tam visu vakaru no manis izvairījās. :D Protams, pēc tam izstāstījām šo arī viņa draudzenei un kopīgi pasmējāmies. Tā gadās. :D
07.01.2015 12:35 |
 
Reitings 1885
Reģ: 08.07.2013
Mums kursā gāja ļoti neparasts čalītis. Kā viņš nebija klāt, viņš tika aprunāts. Un ļoti daudzas reizes gadījās tā, ka viņš pēkšņi atnāk brīdī, kad visi runā par viņu.
Tas pats čalītis reizēm lekcijā sāka oponēt pasniedzējiem/citiem studentiem, izteicās tik gari, ka beigās bija skaidri redzams, ka viņam nav ne jausmas, ko viņš pats ar to gribēja pateikt :D :D
Nesen mums bija lekcija, bet pasniedzēja nebija un auditorija aizslēgta. Gandrīz stundu stāvējām gaitenī pie auditorijas, nesaprazdami, kur ir pasniedzēja, beigās kāds iedomājās pieklauvēt pie blakus durvīm - pasniedzējas kabineta. Un pasniedzēja tiešām tur sēdēja, kaut ko čiloja, pilnīgi aizmirsusi, ka viņai ir lekcija :D Lieki piebilst, ka visu semestri lekcija ir tajā laikā un mēs būtībā bijām tieši pie viņas kabineta durvīm, tā kā viņa nevarēja nedzirdēt, ka tur bars studentu gaida
07.01.2015 12:48 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2013
Up
07.01.2015 13:03 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2013
Vasarā tirgū mērīju zābakus, pārdevēja nevarēja vien sagaidīt, kad beigšu mērīt un palaida purkšķīti :D
07.01.2015 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits