Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja kāds/a var izpalīzēt youtube

 
Reitings 198
Reģ: 24.08.2014
Sveiki, ir tāda problēma, ka man ir viens tāds kanāls youtube.com, un tajā es ieliku divus video , kuri cilvēki un es pati arī vēlētos izdzēst! Taču lai tajā kanālā es varētu ieejiet esmu aizmirsusi nedz e-pastu lai gan to es varētu zināt, un arī paroli .
Tādēļ sekojošš jautājums, vai kaut kādā veidā es varētu caur gmail sazināties ar youtube.com adminstrāciju? Kādam varbūt ir pieredze.
Milzīgs PALDIES jau iepriekš.
06.01.2015 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
reporto video kā tava materiāla zādzību, aizbloķēs ciet. domāju, ka vienīgā cerība. ja sanāks.
06.01.2015 22:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja tu vari pierādīt ka tas ir tavs profils tad protams ka vari sazināties un mēģināt atgūt. Protams tad tev viņiem ar ir jāpaskaidro ka tur atrodas divi video kurus tu gribi izņemt, bet nespēj jo tu pat neatceries savu e-pastu. Iespējams ka viņi tev pateiktu e-pastu ar kuru reģistrējies un tad varētu mēģinēt uzminēt/atcerēties e-pasta paroli un tad jau ja nedzēs vēstules tu varētu piekļūt youtube reģistrēšanās datiem.
Ja galīgi nav iespējams ar viņiem ko sarunāt tad varbūt ja tas profils sen nav lietots tad ir iespējams palūgt lai viņi paši izdzēš tos video vai arī vismaz padara viņus privātus.
06.01.2015 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
šaubos, ka viņi ies un teiks ar kādu e-pastu ir reģistrēts tas konts, kurā ir divi video, tas būtu pret tiesību aizsardzību, ne tā?
06.01.2015 22:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
šaubos, ka viņi ies un teiks ar kādu e-pastu ir reģistrēts tas konts, kurā ir divi video, tas būtu pret tiesību aizsardzību, ne tā?


Iespējams, godīgi sakot nezināšu. Man kas līdzīgs reiz bija ar vienu profilu, tik ne youtube gan, ka neatcerējos ne e-pastu ne paroli, tad nu rakstīju un paskaidroju kāda ir situācija un pat devu apmēram iespējamos e-pasta variantus, kaut kā man tai reizē noticēja, bet es laikam ar spēju viņiem kaut kā apliecināt ka tas profils ir tiešām mans.

Iespējams arī ja youtube tiek piefiksētas IP adreses un autore lieto vienu un to pašu datoru no tās pašas atrašanas vietas, tad arī pēc tā var noticēt ka viņa ir profila iespējamā īpašniece.

Lai nu kā, zaudēt jau nav ko mēģinot..
06.01.2015 22:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Paga, paga... Visi youtubes konti ir apvienoti ar googles kontiem. Ja atceries gmailam paroli, ar to pašu tiec arī youtubē.
Man gan ir aizdomas, ka kādai te nav pa prātam tas, ko kaimiņu Pēterītis publicējis un nu gribās kaut kā apiet licēju... Just thinking...
06.01.2015 22:37 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Alexxa - agrāk varēja mierīgi izveidot YT kontus bez gmail piesaistes un, ja tas ir šis gadījums, tad nedomāju, ka var kko baigi līdzēt, ja ir aizmirsts meils.
06.01.2015 22:39 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nina, tajā laikā veidotos kontus vai nu bija jāpiesaista googles kontam (ar savu to arī idzarīju) vai arī tie pēc laika tika dzēsti ar visu saturu. Bez piesaistes google vairs nevar.
06.01.2015 22:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Itkā ar izlasīju ka ja ir vecais konts youtube tad var tiešām izmantot veco "nickname" google account login vietā, bet nu jā, ar paroli gan tā švaki tad būtu tā pat :D

Vel es izlasīju ka ja tu youtube kontam esi piesaistījis savu mobīlo telefonu vai recovery email tad izmantojot to arī var atgūt konta informāciju, ja arī tā nav izmantota tad tev iespējams tiks uzdoti jautājumi saistībā par tavu kontu lai mēģinātu noskaidrot vai tu tiešām esi īpašniece.
06.01.2015 22:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
If you have a YouTube username and not just your real name, try to sign into YouTube using your YouTube username (instead of your email address) and password and it should immediately tell you your email address. I know this works for older accounts created when you used to be able to sign in to YouTube with your username, I'm not sure about more recently created accounts.
06.01.2015 22:48 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, tad jocīgi, jo, piemēram, darba e-pasts man ir piesaistīts Dociem un strādā arī youtube (arī šobrīd).
06.01.2015 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits