Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani vecaaki un mans miilotais

 
Reitings 9
Reģ: 24.02.2013
Sveikas, daamas! Jau laiciigi atvainojos, ka rakstu bez garumziimeem.
Sobriid manu sirsninu nomoka taada probleema: dazas dienas atpakal mans pusis sastriideejaas, diezgan smagi sastriideejaas ar vienu manu gimenes locekli. Sajaa gadiijumaa bonus ir tas, ka mans pusis vainiigs nebija, bet otrs ir briesmiigi lepns un riebiigs. Man buutu pilniigi vienalga, bet mees visi triis dziivojam kopaa, mums citu variantu sobriid nav, ja gribam dziivot kopaa. Sobriid mani nomoka doma, kaa lai dziivo taalaak? Es veelos attieciibas, kopdziivi, bet es nezinu kaa lai to uztur, kaa lai izvairaas no saadaam situaacijaam. Paslaik dziivojam skirti, atstaajaam lepno radinieku, lai nomierinaas, bet nu man ir bail atgriezties kopaa ar miiloto viirieti, es negribu, lai vini striidas, negribu dziivot starp divaam uguniim. Diemzeel neprotu arii to pateikt miilotajam, taa lai vins mani saprastu.
06.01.2015 12:10 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Turpiniet dzīvot atsevišķi.
06.01.2015 12:11 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kādu laiku dzīvojiet šķirti, līdz varēsiet dzīvot kopā kaut kur citur.
06.01.2015 12:13 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Ja lepnais radinieks ir mājas saimnieks, tad jums nekas neatliek kā meklēt citu dzīvesvietu. Vai arī lai draugs iežmiedz asti starp kājām un rāpo radiniekam mīļā miera labad atvainoties.
06.01.2015 12:14 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Padzīvojiet šķirti, kamēr būs apstākļi, lai dzīvotu kopā kaut kur atsevišķi. Šaubos, vai jūsu attiecībām nāks par labu dzīvošana tādā nepatīkamā atmosfērā kopā vēl ar to trešo cilvēku. Un tā kā tas cilvēks ir Tavs ģimenes loceklis, tad diez vai vēlies puiša dēļ neatgriezeniski sabojāt ar viņu attiecības.
06.01.2015 15:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tapec esmu vienmer bijusi pret to, ka paris dzivo kopa ar vecakiem ilglaicigi.lai, cik labi vecaki nebutu, domstarpibas kadreiz tapat radisies.
Un, lai ka nebutu, piekritu Lollipop.pat, jamtam cilvekam nav taisniba, jus nevarat vina maja uzstadit noteikumus vai noradit,'kas ir pareizi vai nav.diemzhel...
06.01.2015 15:04 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Es arī nekad neesmu sapratusi, kā pāris ilglaicīgi var dzīvot pie vecākiem, pat ja māja ir liela un vietas netrūkst. Pati esmu bijusi situācijā, kad puisis paliek ar mani manu vecāku mājās vai es viņa vecāku mājās, bet sapratām, ka tā nevar un pašiem nav ērti, un sākām dzīvot atsevišķi no vecākiem. Protams, ka ar laiku rodas kašķi ar vecākiem, ja dzīvo kopā, un vai nu puisim jāsamierinās un jāpiekāpjas, vai dzīvojat atsevišķi, vai arī meklējat kopīgu dzīvesvietu. ;)
06.01.2015 15:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!