Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikšanās ar citiem - pareizi/vajadzīgi?

 
Reitings 8
Reģ: 30.12.2014
Sveikas! Centīšos īsi aprakstīt savu notikumu
Pirms aptuveni 5 gadiem internetā iepazinos ar puisi - nevainīga sarakste, nebija nekādu romantisku jūtu, vienkāršs interneta draugs. Pēc pāris mēnešiem sastapu savu tagadējo draugu un tā sarakste arī kaut kā nomira dabīgā nāvē. Tomēr ikgadu šis interneta draugs mani turpina apsveikt dzimšanas dienā, jaunajā gadā. Atbildu un viss. Tagad, nezinu no kurienes, šis ir izlīdis, sācis patstāvīgi rakstīt. Šovakar atkal uzrakstīja un aicina Jaungada naktī satikties - viņš atbraukšot speciāli uz manu pilsētu (dzīvojam tuvās pilsētās), lai mani redzētu. Pieklājīgi atbildēju, ka man ir citi plāni. Viņš neliekas mierā - ejam nākošajā dienā uz kafeni. Paskaidroju, ka draugs var nesaprast šādu tikšanos, melot un teikt, ka eju kaut kur citur, arī negribu. Pajautāju viņam, kā justos un reaģētu viņš, viņa atbilde - es tevi satiku ātrāk nekā tavs draugs.Sarakste beidzās ar to, ka viņš uzbrauca man, jo draugs mani norobežo no cilvēkiem.

Tagad sēžu un domāju - tiešām tas ir tik ārkārtīgi nepareizi, ka aizņemta sieviete neskrien tikties ar cilvēku, kuru principā nepazīst? Jūtos kā izdarījusi noziegumu, jo tādu, es pat teiktu, rupju attieksmi, es no viņa negaidīju.
Ko par to domājat jūs? Ir ok satikties ar citiem vīriešiem un kā uz to reaģē vai reaģētu jūsējie?
30.12.2014 22:05 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Mans stāsts :-D 5 gadi, beidzot pirms pāris nedēļām tomēr pielauzos un tikāmies. Cilvēks, kas man bija iesēdies atmiņā, viņam līdzinājās, bet nē... Tā arī pazaudēju labu draugu. Viss gandrīz tāpat kā tavā stāstā.

Neuzskatu, ka tas ir slikti - parunāt ar kādu pa draugam, mums ir tiesības komunicēt ar citiem. Bet manējais jau asi uz to reaģē, ja kāds raksta, kur nu vēl, ja ar kādu tiekos. Nezinu, ja tev attiecības svarīgas, jēga tikties? Tas puisis domā, ka grib kaut ko nopietnu ar tevi, pati to redzi. Tev to vajag? Mans vakars ar 5 gadus ilgo sarakstes biedru izvērtās tā, ka viņš atzinās mīlestībā, mīļoja mani, centās skūpstīt un manai draudzenei pateica, ka grib, lai pārvācos pie viņa. Kur man bija prāts... nezinu. Padomā, vai tev to maz vajag. Draudzību viņš nemeklē.
30.12.2014 22:13 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Esot attiecībās es esmu tikusies ar citiem puišiem - tīri draudzīgi. Tavā situācijā kad sarakste ilga daudzus gadus man pašai būtu interese tikties un es piekristu tikties ar šo puisi, tikai ne Jaungada naktī, bet neitrālākā dienā neitrālā vietā un skaidri novilktu robežas, ka man ir mīļotais, bet ar tevi varam uzturēt paziņu vai draudzīgas attiecības.
Man arī liekas savādi tie cilvēki, kas ignorē pretējo dzimumu, jo ir attiecībās.
30.12.2014 22:15 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Pajautāju viņam, kā justos un reaģētu viņš, viņa atbilde - es tevi satiku ātrāk nekā tavs draugs.
Šāda atbilde nevieš uzticību par viņa draudzības plānu tīrību.
30.12.2014 22:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tagad sēžu un domāju - tiešām tas ir tik ārkārtīgi nepareizi, ka aizņemta sieviete neskrien tikties ar cilvēku, kuru principā nepazīst?

Kā Tu justos, ja Tavs puisis skrietu uz randiņu ar nepazīstamu sievieti?
30.12.2014 22:17 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Es tādu interneta draugu pasūtītu ar visiem trīsstāvīgajiem vārdiem tā, ka i neuzdrošinātos ar mani vairs kontaktēties. Ja esi aizņemta, tad esi aizņemta un nav ko staigāt apkārt ar svešiem vīriešiem, vēl jo vairāk tavam vīrietim to nezinot. Kā tev patiktu, ja viņš ietu dzert kafiju ar visādām interneta draudzenēm tev aiz muguras?
30.12.2014 22:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.12.2014
Es ar viņu neesmu runājusi visu šo laiku, kamēr esmu kopā ar draugu. Nu apsveikumi nav nekāda runāšana - pasaku paldies un viss.
Tikties nemaz neplānoju, vienkārši jūtos aizskarta par tādu attieksmi, jo, cik atceros, viņš sevi vienmēr bija parādījis kā ļoti pieklājīgu, mierīgu un sirsnīgu puisi. Tas teksts par norobežošanu no cilvēkiem mani atstāja uz pauzes
30.12.2014 22:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.12.2014
Meitenes, es ar šo puisi pārtraucu sarakstīties līdz sagāju kopā ar tagadējo draugu. Nu ne tā uzreiz, bet ar laiku, jo man nelikās interesanti, man bija aizpildīts laiks, nelikās vairs aktuāli interneta draugi. Viņš sācis rakstīt tagad, kādu mēnesi. Ne katru dienu.
30.12.2014 22:20 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Kur tad šis tev raksta? Daudzi portāli piedāvā iespēju bloķēt nevēlamu cilvēku.
30.12.2014 22:21 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Vai tad tiešām nevar tikties ar pretējo dzimumu, ja esi attiecībās? Jūs mani tagad atstājāt uz pauzes. :D
30.12.2014 22:23 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Tikties nemaz neplānoju, vienkārši jūtos aizskarta par tādu attieksmi, jo, cik atceros, viņš sevi vienmēr bija parādījis kā ļoti pieklājīgu, mierīgu un sirsnīgu puisi. Tas teksts par norobežošanu no cilvēkiem mani atstāja uz pauzes

Dīvaini, ka tevi spēj aizskart pilnīgi svešs cilvēks. Un vēl diskusiju izveidot par tādu figņu.
Pasmejies un ignorē. Pavisam vienkārši.
30.12.2014 22:23 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.12.2014
cormeum un TwistTheLeaf - protams, ka man tas nepatiktu. Tur nav pat divu domu. Tāpat draugam nemaz nevēlos neko minēt par to, ka šis interneta draugs ir atgriezies (viņš ir kaut kad redzējis apsveikuma sms, apvaicājies, kas tas ir, bet neko daudz nezina) un nu aicina satikties. tas būs kašķis, kas ir skaidrs kā diena un to es nevēlos. Laikam mani pārsteidz tas, ka ir cilvēki, kuri nesaprot, ka attiecības nav ierobežošana, bet arī - nedari otram to, ko nevēlies, lai dara tev. Nu tā kaut kā
30.12.2014 22:24 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.12.2014
Vai tad tiešām nevar tikties ar pretējo dzimumu, ja esi attiecībās? Jūs mani tagad atstājāt uz pauzes.

Sāls jau ir tajā - ar ko tikties. Ja manam draugam būtu kāda laba draudzene, kas ir viņam svarīga, jau sen zināma un ir tiešām draudzene - lūdzu, ejiet un tiekaties. Bet, ja viņš pēkšņi sāktu satikties ar savu darba kolēģi, piemēram, aicinātu viņu uz kafiju, nu man tas liktos nepieņemami
30.12.2014 22:27 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Kaut kā izklausās, ka čalim gribās ko vairāk par draudzīgu satikšanos. Gan jau šim bija sakāpis un dusmojas, ka atteici. Ir cilvēki, kam attiecības nav šķērslis, bet tas nenozīmē, ka tev jāpakļaujas viņa iegribām, ja negrib bojāt attiecības ar draugu un pašai vispār nav īstas vēlmes ar kkādu pusnepazīstamu puisi tikties.
30.12.2014 22:36 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Izskatās, ka čalis ir baigi labās domās par sevi un tagad grib tevi iekarot, gribot savu ego pabarot, domājot, ka ir labāks par tavu esošo un ja prasmīgi izdarītos, tu parakstītos... Neko nopietnu negaidītu no tāda cilvēka. Ja nebūtu aizņemta vēl varētu noriskēt, satikties... redzēt kas tālāk, bet tā kā esi aizņemta, ja esi laimīga ar esošo, kur problēma vienkārši ignorēt vai pasūtīt?
30.12.2014 22:38 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Esmu ziņkārīga, ietu, bet draugam neteiktu :)
30.12.2014 22:39 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.12.2014
Kerija_ - es jau ignorēju. Es tikai vēlējos dzirdēt viedokļus par šo tēmu:)
30.12.2014 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Atteiktu. Man tas viss izklausās aizdomīgi un uz tādām tikšanām neeju.

Kaut kā izklausās, ka čalim gribās ko vairāk par draudzīgu satikšanos. Gan jau šim bija sakāpis un dusmojas, ka atteici. Ir cilvēki, kam attiecības nav šķērslis, bet tas nenozīmē, ka tev jāpakļaujas viņa iegribām


+1
30.12.2014 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits