Īsta mīlestība līdzinās spokam - visi par to runā,bet reti kāds ir redzējis.

 
Reitings 32
Reģ: 23.12.2014
Guļu gultā,klausos mūziku,domāju.. Pirms pāris minūtēm šeit reģistrējos.
Domāju.. Mēģināt vai varbūt tomēr nē? Gribās,bet varbūt tomēr nē?
Patīk riskēt,patīk jaunas lietas.. cilvēki. Patīk šī ziema. Tuvojas mani mīļākie svētki - Ziemassvētki.
Patīk domāt.. un pat brīžiem pārāk daudz aizdomāties.
Laikam mazāk jādomā,bet vairāk jārīkojas. Riskēt?! Riskēju.

Sveikas,meitenes,dāmas,es nezinu kā pareizāk būtu Jūs uzrunāt.
Kā lasījāt ievadā,tad es ilgi domāju,bet beigu beigās izdomāju būt tādam kāds esmu.
Lūk,puisis,kas daudz domā,priecājas par lietām,mīl piedzīvojums.. ir reģistrējies šajā forumā,bet ne jau lai tēlotu muļķi,kas dzen idiotu šeit,bet gan lai būtu tāds kāds ir,ar visu nopietnību,ar visu savu sapratni un savu ego. Es zinu un saprotu,ka šeit ir arī puiši,arī,es atvainojos,bet ir arī kādi idioti,kam trūkst uzmanības trūkuma. Mēs esam dažādi un tajā skaitā arī es.
Es šeit reģistrējos vairāku iemeslu dēļ,bet ievada frāze pastāsta pašu galveno iemeslu kāpēc es esmu šeit reģistrējies un kāpēc esmu šajā sadaļā iegājis. Varbūt ne visi saprot,tāpēc es īsumā sniegšu nelielu ieskatu tam visam. Kā minēju,tad es esmu puisis,man drīz paliks 21. Pēc manām domām,tad es esmu interesants,saprotošs,aizraujošs,iespējams arī jauks un mīļš. Es vēlos šeit šajā forumā atrast sev līdzīgi domājušus domubiedrus.
Bet.. Jā,tam visam ir arī viens neliels bet,kāpēc esmu iegriezies "Attiecību" sadaļā. Es vēlos arī atrast kādu simpātisku,brīvu,saprotošu,mīļu un vienkārši jauku meiteni ar kuru pavadīt šo vienu vienīgo dzīvi. Es nekad dzīvē neesmu licis sludinājumus internetā,avīzēs,žurnālos vai televīzijā,tāpēc šī ir mana pirmā reize,ka uzdrīkstos un kaut ko daru.
Pēc dabas esmu gan nopietns,gan viens liels joks. Bet pie attiecībām nekad dzīvē neesmu tēlojis muļķi,tāpēc,ka attiecības ir viena liela,skaista un jauka lieta. Varbūt man te paveicas atrast savu mīlestību?! Grūti teikt,bet es ceru,ka mani šeit kā jauniņo neizsvilps mežonīgais vilku bars. Vecumam un attālumam nav nozīmes,bet pats esmu no Latgales puses un kā minēju,tad man drīz būs 21. Vai būs kāda,kura saprot vārdu mīlestība un ir gatava ar mani mesties jaunos piedzīvojumus? Es ceru,ka šeit šajā forumā ir vēstuļu sadaļa,kur es saņemt saņemšu kādu tekstiņu no kādas skaistas,apburošas un interesantas meitenes. Atbildēt atbildēšu tām,kuras kaut ko par sevi spēs pastāstīt un tikpat interesanti sevi pasniegt kā es centos pats to izdarīt ar sevi. Ceru,ka kāda šo manu garo tekstu izlasīja un aizdomājās.
Es no šodienas šeit mēģināšu būt aktīvs lietotājs un palīdzēšu ar visādām tēmām visādām meitenēm,varbūt arī puišiem. Man patīk daudz ko uzzināt,izzināt un mēģināšu dalīties ar savām zināšanām,kaut vai ar domām,pieredzi un savu skatījumu.
Paldies Jums,un lai Jums visiem ir gaiši,mīlestības pilni un sirsnīgi šie Ziemassvētki un lai Jaunais 2015 gads iesākas ar jauniem mērķiem,sapņiem un iecerēm,lai viss piepildās.
23.12.2014 15:42 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Esmu ļoti pozitīvs cilvēciņš.

Kad vīrietis uzraksta vai pasaka ko šādu, es uzreiz saprotu, ka viņš ir kaut kāds, godīgi sakot, mīkstmiesis, nav spēcīgs gan garīgi, gan fiziski tik tālu, lai atbilstu vīrišķajai enerģijai.. Visu Tavu tekstu izlasot secinu tikai to, ka esi izmisis un meklē mistisku mīlestību, kuru tā uz sitiena nevar atrast, to atrod tikai tas, kas ir nobriedis mīlestībai..

Forši, ka šajā portālā ir citi vienkārši, vīrišķīgi vīrieši, kas neieslīgst tādos sīkumos kā sieviete un nemeklē kaut kādu romānu varoni. Tā varētu rakstīt es, būdama sieviete, bet šaubos, vai kāds vīrietis parakstītos tad ar mani satikties, ja nu vienīgi tikpat maiga dvēselīte. Novēlu Tev kļūt vīrišķīgākam, lai nebūtu jāraksta tādi penteri, bet varētu normāli iepazīties ar meiteni dzīvē.
23.12.2014 21:29 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
ā un es nenoēdu bez sāls, ja kādai šeit tā šķiet. :D

Bet nu es par sevi varu pateikt visu to pašu, ko viņš, un mīlestība - ak dievs, nu kurš gan nevēlas sastapt mīlestību, ja nu vienīgi kāds dzīvē vīlies cilvēks!
Un tas '' mesties piedzīvojumos'' izklausās jēli. Es lasu ļoti daudz grāmatas, saprotu, ka valodiņa Tev raisās, bet nu piedzīvojumus vīrietis rada pats, viņam ir draugi, ar kuriem tādos nokļūt, nevis kaut kādas interneta beibes, kuras nu skries Tavās rokās un piepildīs Tavus sapņus. :)
23.12.2014 21:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu ļoti pozitīvs cilvēciņš
Man gan tas izklausaas taa miili,mazliet ar humora piesitienu varbuut...Pasas viirs varbuut taa nerunaa,bet noteikti sis variants man patiktu labaak,kaa taadi prasti,vulgaari izteicieni vietaa ,nevietaa,ka tagad runaa loti daudz viiriesu...klaat veel necenzeeti vaardi uttKatram savs, protams.
23.12.2014 21:43 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.12.2014
Lai nu ko enija un visi teiktu,domātu un tā tālāk es pastāvu par savu. Protams es kādam spēšu,kādam nespēšu patikt,bet viena lieta man gan nepatīk. Tas ka cilvēks mani nepazīst un jau gandrīz vai pārmet,vai drīzāk sāk mācīt kas ir labi,kas nē.
Par vienu frāzi gan sasmējos. Kas man tagad būtu jāiet uz klubiem vai kaut kur,lai iepazīties varētu ar kādu meiteni? Nu nē un katrs no mmums ir savādāks,nekā personīga. Un paldies tiem,kas saprat,kaut nu kritiku ar saprotu un es nevienu nenosodu.
Par pārējām lietām labāk paklusēšu. :)
23.12.2014 22:15 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Kāda raksta arī?
23.12.2014 22:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.12.2014
Divi cilvēki uzrakstīja,viena nemeklēja attiecības,bet uzrakstīt uzrakstīja kaut ko jauku,bet otrai pateicu kā apskatīt mani draugos,apskatīja un laikam nepatiku,vai arī attālums bija šķērslis,nez,bet nu neesmu uzbāzīgs un neko vairs nerakstīju. Zinu,ka kāda būs vairāk un patiesāk ieinteresēta. :)
23.12.2014 22:28 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
vēlu veiksmi kādu atrast:)
Apraksts man ļoti patīk, no neliekas klasiskais variants, kad vnk neko neuzraksta jēdzīgu, bet tik gaida pielūdzējas! šeit apraksts man šķita lielisks:)
23.12.2014 23:16 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.12.2014
Paldies. Varbūt kādai vēl ir kāds viedoklis,lai pateiktu,ka kaut ko daru nepareizi,aplami,jocīgi vai vēl nez ko? Patīk man uzklausīt visādus viedokļus,tikai retajos ieklausīties ir jēga,bet lai paliek.
Paldies arī dažiem foršajiem cilvēkiem,kuri nav tik piekasīgi un nepārmet neko. Es vēl jauns un daudz ko no gudrajiem mācos,ha.
23.12.2014 23:58 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Teksta stils nodrāzts kā pasaule.
24.12.2014 00:16 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
pandeenz labrīt, puika! Ir reālā dzīve, kas nesastāv tikai vai nu iešana uz klubiem, vai satikšanās internetā.
Un vispār, pēc rakstības stila Tu izklausies kā viens no daudzajiem izmisušajiem, kas šajā portālā meklē sev blakus kaut ko mistisku, ko salasījies kādā romānā.

ērzeli Tu precīzi noformulēji manas domas. :D
24.12.2014 02:00 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Evija tev seksa trūkst? Kāda tev starpība, kāds puisim rakstības stils vai kur viņš meklē meiteni? Ja neesi dabūjusi, tā nav mūsu problēma.. Liec mieru puisim un risini pati savas problēmas.
24.12.2014 08:12 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Enija

Autocorrect izlaboja
24.12.2014 08:14 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Kad Ruu meklējas pa visu forumu tas jau nekas par to, ka meklē forumā, Enija slapina biksītēs no laimes. Rakstības stils viņam nav labāks, troļļi ļoti labi attēloja to. atšķirība tikai tāda, ka ilglaicīgi piedaloties sarunās un lišķējoties guvis popularitāti.
24.12.2014 08:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.12.2014
Enij? Kas tu mani gribi idealizēt? Es daru,rakstu,rīkojos kā pats gribu. Man ir sava dzīve,uzskati,un nevajag jaukties,kur tev neviens nelūdza. Zināju,ka ir arī tādas meitenes,kas tik kaut kā ieriebt un justies laimīgi par to. Lai nu kā,priecīgus svētkus tev. :)
24.12.2014 10:56 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
Teksts tik salkans un jeels, itkaa es to butu rakstijis :D

Vari aizmirst seit satikt milestiibu, vismaz shaadaa veidaa :) Tu izklausies tik nozelojams un neinteresants. Taadu kaa tu ir daaudz un neredzo neko, lai meiteni piesaistiitu.

Nezinu ko es padomaatu, par sievieti, kas gribetu iepazities, teiksim, kaadaa virieshu auto forumaa, lol.

Izej sabiedriibaa. Nenomet laiku rakstot salkanus tekstus shaadaa portaalaa.

Veemiens naak :D
24.12.2014 11:14 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.12.2014
Bembis - es ar māku gudri uzdir*,bet nedaru to,jo respektēju visādus cilvēkus. Kāds lika tev lasīt? Domāju,ka nē. Kāds lika kādu kritiku pateikt? Tavs ego. Nu sorry,ka kādam nepatīku un vēl velns zin ko,man ir labi un es priecājos par sevi. :)
24.12.2014 11:18 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
shakira Parādi man, kur Rūū ir meklējies, gudriniece? :D
24.12.2014 11:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Shakira
Reģistrējies:
28.11.2014 20:30
Pēdējo reizi manīts:
24.12.2014 08:22 - Mistiskā ''sieviete'' parādījusies, lai aizstāvētu. Kāds sakars te ar seksu, es ko, vairs nevaru izteikt savas domas, kā kaut kāds trollis man metās virsū? :) Es vismaz godīgi pasaku, un piekrītu Bembim it visā, ko viņš saka. Viņš vismaz ir normāls vīrietis, ko pēc rakstības stila uzreiz var saprast. Un jā, pandeenz, es vienkārši draudzējos ar ļoti daudziem puišiem , negribas jau aizvainot, bet labāk Tev dzirdēt ir viedokli no malas, lai vari augt nevis visu mūžu skraidīt un sisties ar galvu pret sienu, nesastopot normālu meiteni. Tāpēc jau man ir mazliet žēl, ka esi tik izmisis, ka meklē meiteni jau šeit, internetā, tas vien nozīmē, ka reālajā dzīvē nespēj iepazīties (nav pruha), jo apkārt ir daudz foršu meiteņu. Un vispār, mani kaitina visa šī virtuālā dzīve, normāli cilvēki kaut uz ielas pienāk klāt, lai iepazītos. Arī sporta klubos, teātros, kino ,ballēs, pat bibliotēkā!
24.12.2014 11:30 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.12.2014
Es jau skrienu uz veikalu,lai pārdēvēju aicinātu uz Ziemassvētku pasākumu. :) Cerams,ka viņa nepadomās,ka esmu jocīgs un bik par jaunu priekš viņas. :)
24.12.2014 11:35 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
pandeenz
Ja vien tas nav sarkasms, tad tas ir labākais veids, kā iepazīties. :) Priecīgus svētkus un lai viss izdodās reālajā dzīvē. :)
24.12.2014 11:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits