Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es savā laikā gribēju būt beta provaiders

 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
Ak, kāds es biju naivais. Kāds es biju lūzeris.
Es nepatiku nevienai meitenei, bet cerēju ka kad izaugšu tad varēšu apprecēt kādu skaistu, kas būs vīlusies krutajos. Kā tas parasti notiek filmās. Es tad vēl nezināju patiesību, es domāju ka mīlestība patiešām eksistē. Bļin, pilnīgi slikti paliek zinot ka es tā domāju.

Tagad es saprotu, ka ir dažādi vīrieši - alfas un beta provaideri. Ar vieniem sievietes izklaidējās un pārojās, nodarbojas ar seksu pirmajā randiņā vai vispār bez randiņiem. Ar otriem iet uz randiņiem nedēļas un tikai tad varbūt apžēlojās un ļauj seksoties. To dara lai novērtētu cik labs tas vīrietis būs kā beta provaiders (vīrs).

Paldies Zevam un pārējiem dieviem, ka es tiku izglābts no tādas murgainas eksistences.
Varat piekrist vai nepiekrist, bet tā ir taisnība, sievietes iedala vīriešus alfās un beta provaideros, vienalga apzināti vai neapzināti.
20.12.2014 09:17 |
 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
Jums jau patīk beta provaideri jo viņus var labi krāpt un pazemot?
21.12.2014 09:55 |
 
Reitings 416
Reģ: 03.06.2013
Es personīgi neko nekad neesmu iedalījusi, murgs, visu šeit stāstīt nevēlos, bet nekad neesmu krāpusi nevienu no puišiem un tagadējo arī nekrāpšu drīzāk tiešām vēlos lai viss izdodas un viņš arī paliek mans pēdējais.
Tie cilvēki kas krāpj, pazemo, izmanto utt (gan vīrieši, gan sievietes) vienkārši ir nožēlojami.
21.12.2014 10:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits