Krievija uz sabrukuma robežas

 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
16.12.2014 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 3714
Reģ: 29.01.2009
Takš loģiski Unknown.
Ja tik intensīvi "zombē", tad ir grūti neticēt. Pie tam, labi redzam kaut vai šajā forumā, ka liela daļa sabiedrības vispār nedomā līdzi, kas notiek, nemaz nerunājot par cēloņsakarību meklēšanu, situācijas analīzi.
16.12.2014 23:23 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Par Maidanu runāju.

Vnk šitā lielulība vai stulbums ir pretīgs. Krieviem slikti - visi vainīgi, krieviem slikti - glābiet! Nedomāju, ka Ru sabruks. Putinam nav pilnīgi nekādas sirdapziņas un tā valsts turēsies kamēr būs kaut vēl viens idiots, kas viņam ticēs. Krievi nav redzējuši labu dzīvi. Ja tiem cilvēkiem laukos būtu nojēga par to, kāds ir normāls dzīves līmenis un kas ir objektīva informācija, ko lasīt, klausīties un skatīties... būtu cits stāsts.
Atvainojos, ka kādu inteliģenti patriotisku krievvalodīgo aizvainoju ar saviem izteikumiem, bet man šodien bija ārkārtīgi nepatīkams brauciens sabiedriskajā, kur nostiprināju savas simpātijas pret šo kultūras daļu. :D

Piekrītu savai autoritātei, kura teica - kad agresors bija liels un visiem redzams un savu mērķi neslēpa, tikmēr mēs latvieši turējāmies pretī ļoti spēcīgi. Mūsu tautu izsūtīja, rīdija vienu pret otru, sūtīja karā, pazemoja un pakļāva.. bet mēs palikām tādi kā esam un tur kur esam. Tagad mums uz 20 gadiem iedeva pseidobrīvību - tas viss beidzies ar izpirktu zemi un atdotiem uzņēmumiem, jo savu ugunskuru mēs vairs nepieskatam.
16.12.2014 23:24 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Bet, mēs jau savus īpašumu izsaimniekojām netikai krieviem, bet arī aziātiem, skandināviem un rietumiem. Protams, izteiktāk jūtama ir slāviskā pieskaņa, jo viņi visi, manis minētie pārstāvji runā tieši krieviski :D
Lieki piebilst, ka visas jaunās Eiropas valstis izpārdeva. Visi pēc PSRS sabrukuma vēlējās ātru un vieglu naudu, nedomāja par iespēju investēt vai kaut ko ražot.
Pārdod, dabūt 10k LS un priecīgs, pēc tam skatās, ka uz zemes ir rupnīca, kura atnes tos 10k vienā mēnesī.
Lieki piebilst stūlbības par piena produkciju lietām un cukurfabrikām.
16.12.2014 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 3714
Reģ: 29.01.2009
Lieki piebilst, ka visas jaunās Eiropas valstis izpārdeva. Visi pēc PSRS sabrukuma vēlējās ātru un vieglu naudu, nedomāja par iespēju investēt vai kaut ko ražot.


Par šo tēmu..Ok, protams, kopējā politika arī bija vērsta uz to, bet pamatā jau paši vien mēs visu izpārdevām. Nesen tieši skatījos informāciju, par cenām, kādām ir nopirkta zeme/meži Latvijā (pircējs ārvalstnieks). Nu vnk šausmas! Tā zeme ir stipri vērtīgāka, bet redz, labāk takš ātra peļņa, acīmredzot.
16.12.2014 23:36 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Kaulēšanās ir māka. Bet, pienāk ārzemnieks, saka Tev dodu summu 10x, viņs praktiski laimīgs, jo pirmo x tādu naudu redz un domā, ka tas ir daudz.
un fakts, ka izpārdevām. Ko Tu darītu ar xHa zemes, kad Tev banka nedod kredītus un Tev tā zeme vinekārši aizaug? Audzētu kartupeļus un bietes? Visi aizvākušies no laukiem un dzīvo pilsetās, ka nav pat cilvēku kuri varētu šos laukus apsaimniekot.
Omes un opji jau paliek vecāki!
16.12.2014 23:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
joselun, nav tik vienkārši. Vietējam lai kaut kādu biznesu uzsāktu vai attīstītu ir vajadzīgi līdzekli, ir jāņem kredīts kurš ir dārgs. Pret to ari viss atduras- dārgu kredītu.

Tiem bļāvējiem pašiem kritiskā domāšana trūkst, informācija trūkst un vispār apsēstība ar krievu nīšanu neļauj saskatīt dzīves reālijas. Ja reiz Putins ir tik varens, ko tad viņš neņem pie dziesmas centrālas bankas direktori un neveic radikālus solus dolāra atkarības mazināšanā? Tieši izteikta maz darbība rubļa vertības krišanas sakara ir risks viņa reitingiem. Bet nē, ekonOmskas jautājumos viņš ir kluss un pat pateicas CB par viņu darbu kaut arī CB darbības sekas ir drauds viņa popularitātei.
Nē nu es nedomāju ka viņš ir muļķis un nekādu plānu nav, man izskatās ka pec CB pēdējam darbībām bus liels sprādziens Krievija un šī brīža klusums ir vētras vēstnesis.
17.12.2014 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 3714
Reģ: 29.01.2009
šī brīža klusums ir vētras vēstnesis


+

joselun, nav tik vienkārši.

Nu protams, ka nav, šeit detaļās nav jēgas ieslīgt. Bet anyway..nav jau uzreiz tā zeme jāapstrādā un bizness jātaisa. Vienmēr ir varianti.
17.12.2014 01:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits