Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

spēcīga sieviete

 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Kāda jūsuprāt ir spēcīga sieviete? Kādas viņai ir īpašības?

Vai uzskatāt sevi par spēcīgu sievieti? Vai vispār domājat par šīm lietām?

Vai gribētu/negribētu būt šāda sieviete?
16.12.2014 00:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Speeciiga sieviete ir kaa ledlauzis - kur paareejie iestieg un gatavojaas peedeejai stundinjai, vinja ies taalaak. Nekaadi paardziivojumi vinju nesalauziis, vinja nepadosies.
Ir arii negatiivaa puse. Taadai sievietei biezji vien nevajag nevienu blakaam. Daudz kam zuud jeega, jo attieciibas ir balstiitas uz mijiedarbiibu, un ne tikai starp viirieti un sievieti, bet arii draugu, gjimenes lokaa. Labaak ir buut ar vaajiibaam, koopereeties ar taadiem pashiem cilveekiem, kuriem savukaart ir citas vaajiibas, un veidot komandu. Taa ir vieglaak. Gan vieglaak piedot otra cilveeka vaajumu, gan arii neuzkraut sev paaraak lielu pienaakumu nastu.
Es pati pavisam speeciiga neveelos buut deelj ieprieksh mineetaa iemesla, un man arii ir savi vaajie momenti, tiesa, ledlauzja titulu esmu ne reizi vien izpelniijusies.
16.12.2014 00:44 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Stipra sieviete noteikti ir neatkarīga (gan finansiāli, gan emocionāli), spēj pastāvēt par sevi, ar savu viedokli. Neuztraucas ko par viņu padomās citi

Ar saviem hobijiem, veselīgu pašapziņu. Dzīvo pati sev. Nevienam nelūdzās. pieņem arī zaudējumus un no tā nesalūst. Iet tālāk, tiecas pēc saviem mērķiem.

Stipra sieviete sanāk ir diezgan egoistiska un mazliet arī maita :)


Uzskatu, ka lielā mērā esmu :) Bet ne par daudz, vēlos ik pa laikam sajusties trausla, īpaši blakus savam vīrietim.
16.12.2014 00:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es esmu speeciiga sieviete!
Ir arii negatiivaa puse. Taadai sievietei biezji vien nevajag nevienu blakaam.
man arii laikam tas piemiit...nav labi.
16.12.2014 01:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man šķiet, ka tā pirmkārt ir patstāvīga sieviete, kuras dzīve nesabrūk līdz ar attiecību izbeigšanos u.tml. Noteikti jābūt kaut kādam iekšējam "krampim", kas ļauj sasniegt kāroto un piepildīt ambīcijas.

To ir samērā grūti raksturot. Bet es zinu, ka spēcīga sieviete noteikti nav tāda, kurai mūždien jācieš un jācīnās ar problēmām. Viņa pratīs neiekulties tādās situācijās.
16.12.2014 01:03 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neatkariiga, stripra fiziski un emocionaali. Taada kas visu sasniegs pati bez citu palidzibas.
16.12.2014 01:04 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Stipra sieviete noteikti ir neatkarīga (gan finansiāli, gan emocionāli), spēj pastāvēt par sevi, ar savu viedokli. Neuztraucas ko par viņu padomās citi

Ar saviem hobijiem, veselīgu pašapziņu. Dzīvo pati sev. Nevienam nelūdzās. pieņem arī zaudējumus un no tā nesalūst. Iet tālāk, tiecas pēc saviem mērķiem.


Par to egoismu un "dzīvo pati sev" varbūt man būtu nedaudz savādāks viedoklis... Stipra sieviete, manuprāt, arī stāv un krīt par saviem bērniem, vecākiem(ja tos mīl), tuvākajiem(kas pierādījuši, ka ir uzticami un mīl šo stipro sievieti). Stipra sieviete nav ledus karaliene, bet tā, kura māk pasaulei sevi parādīt kā veiksmīgu, tādu, kas nekad nesalūzt cilvēkos un nepazemojas citu priekšā.

Nedomāju, ka tāda esmu. Bet tas man nav galvenais mērķis. Tās "stiprās sievietes" diez vai ir iekšēji tās laimīgākās. It sevišķi, ja ir vientuļas leduskaralienes, kurām neviens nav gana labs. No vienas puses atgrūž, tēlo vēsās, no otras vakaros jūtas tukšas un vientuļas.
16.12.2014 01:12 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bet gribēju teikt, ka pārējā piekrītu... izņemot "dzīvošanu sev". Ne vienmēr.
16.12.2014 01:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Stipra sieviete izturees visspeeciigaako kritiku,izveertees to ,un "dosies taalaak".
16.12.2014 01:17 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ar saviem hobijiem, veselīgu pašapziņu. Dzīvo pati sev. Nevienam nelūdzās. pieņem arī zaudējumus un no tā nesalūst. Iet tālāk, tiecas pēc saviem mērķiem.
Stipra sieviete sanāk ir diezgan egoistiska un mazliet arī maita

Stipra sieviete, manuprāt, arī stāv un krīt par saviem bērniem, vecākiem(ja tos mīl), tuvākajiem(kas pierādījuši, ka ir uzticami un mīl šo stipro sievieti). Stipra sieviete nav ledus karaliene, bet tā, kura māk pasaulei sevi parādīt kā veiksmīgu, tādu, kas nekad nesalūzt cilvēkos un nepazemojas citu priekšā.

++ Līdzīgi šiem diviem viedokļiem domāju arī es. Stipra sieviete noteikti ir pašpietiekama, es drīzāk tā sauktu to, ka viņai nevajag nevienu blakus.
Spēcīga sieviete neesmu, bet vēlos būt. Un ne tāpēc, lai citi teiktu - oo, viņa ir tāda un šitāda. Nē, tāda es gribu būt sevis dēļ. Man patīk stiprie, spēcīgie, mērķtiecīgie un nedaudz egoistiskie tēli. Kaut kas no tā visa piemīt man, bet vēl daudz jāmācās.
16.12.2014 01:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Manuprāt tādu ir maz. Daudz vairāk tadu kas iedomajas stipras esam. Un ta lūk ir vājuma izpausme. Man stipras liekas-M. Tečere, Vaira Vīķe Freiberga.
16.12.2014 01:41 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Varētu būt kāda no šīm:



16.12.2014 01:44 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Sākas :D Tagad stiprums būs tikpat rets un izmiris kā sievišķība, elegance un inteliģence?

Man šķiet, ka šiem apzīmējumiem, vairumā gadījumu, tiek piedēvēti ne gluži korekti salīdzināšanas kritēriji, par vidējo aritmētisko pieņemot jau kaut ko no krietni retāk sastopamā augstākā plauktiņa. Runājot par stiprumu, tad īsi sakot - pāris piemēri:
vāja - emocionla būtne, kas pasauli arī tver tik caur sakāpināto prizmu, ar no ta izrietošajām sekām;
random - Latvijas sieviete vidējā
stipra - vientuļās mātes, biznesa vides haizivis (veiksmīgu uzņēmumu dibinātājas u.t.t.)
neordināri spēcīga - nu un te nāk visas Margaret Thatcher, mātes Terēzes, Coco Chanel u.t.t.
16.12.2014 02:29 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Mans sievietes ideāls :)

Ļoti patīk spēcīgas sievietes! Taču, piekrītu, tādu ir ļoti maz! Ir vairāk tās, kas izliekas. Tipa aiziet paceltu galvu, bez emocijām, bet pēc tam mājās pinkšķ. Nu nav tā spēcīga sieviete. Ņuņņa!!!

Pati es arī tāda esmu un ciest to sevī nevaru :(

Tās, kas ir patiesi spēcīgas, kā iemācījāties par tādām kļūt?
16.12.2014 08:55 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Manuprāt, tā ir pašpārliecināta sieviete.Un no tā izriet visās pārējās "spēcīgo" cilvēku īpašības.
Vai es sevi uzskatu par spēcīgu sievieti- kā kuro reizi. Pārsvarā jā, bet ir brīži, kad varu sajusties pat ļoti vāja un nespēcīga un nebaidos savu vājumu arī atzīt.
16.12.2014 08:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Šī diskusija lika aizdomāties, jo bieži dzirdu savā virzienā vērstu komplimentu (?), ka esmu stipra sieviete. Bet arī man ir lūzuma brīži, asaru un vīna plūdi.. :D Bet savācos un eju tālāk, un atkal citu acīs esmu stipra sieviete. Nedomāju, ka šādi lūzuma brīži liecina par vājumu, tie liecina par cilvēcību.

Vispār to, cik stiprs ir cilvēks, manuprāt, nosaka raksturs un to mainīt vai "iemācīties" nevar - vienkārši esi vai neesi tāds. Varbūt kādā kritiskā mirklī vājāks cilvēks pārlauž to slieksni un kaut kas viņā mainās, bet te es domāju vairāk tādas situācijas kā karš, u.tml, nevis zaudēts darbs vai krāpšana.
16.12.2014 09:50 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Spēcīga sieviete ir spēcīga gan fiziski, gan garīgi. Ir gatava "iet pāri līķiem", lai tikai sasniegtu savus mērķus. Prot kritiku uztvert pareizi un nepārdzīvo par to. Palīdz citiem... ;)
16.12.2014 10:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, stipra sieviete nav tā, kurai nevienu nevajag.. Drīzāk stipra sieviete spēs parūpēties gan par sevi, gan arī par mīļoto vīrieti un bērniem..

Stipra sieviete nebaidās būt sieviete, būt sievišķīga...

Stipra sieviete neies pretrunā ar savu sirdsapziņu, spēs cīnīties ar netaisnību un grūtībām.. Kā arī pratīs samierināties ar neizmaināmiem apstākļiem..

Spēcīga sievietei nebūs nepieciešamība apliecināt savu stiprumu.. Iespējams, no malas cilvēks nespētu nojaust to spēku, kas mīt personā...

Cieņa un māksla piedot arī ir stipro cilvēku īpašība..
17.12.2014 10:47 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es noteikti esmu spēcīga sieviete.
17.12.2014 10:53 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es savā ziņā esmu ļoti spēcīga , jo vienmēr pastāvu par sevi, savām vēlmēm, savu viedokli un mērķiem. Bet vāja esmu emocionālā ziņā un visās dzīves situācijās, kas saistītas ar to.
17.12.2014 10:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits