Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pāraudzināt vīrieti

 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Sveiki visiem! Šobrīd gatavoju rakstu "kāpēc sievietes vēlas pāraudzināt vīriešus," tāpēc ļoti labprāt dzirdētu jūsu viedokļus par šo tēmu.
Ja te ir kāds sakarīgs vīrietis ar pieredzi šajā sakarā, varbūt var pastāstīt sīkāk, kas notika un kā beidzās vai nebeidzās kādas sievietes pāraudzināšanas misija. Varat rakstīt arī PM.
14.12.2014 19:11 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Vēl nesen manā dzīvē bija vīrietis, kuram nepatika mana izturēšanās, gaume utt. Ļoti kaitināja mūžīgie aizrādījumi par sīkumiem. Netaisījos viņa dēļ mainīties, tāpēc pametu viņu. Nu tā.
14.12.2014 19:17 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Līdzīgi kā BackToBlack- aizgāju no attiecībām. Vispār, vīrietim pašam būtu jājūt,ka ir jāmainās un jādara kaut kas lietas labā. Sievietei nav jāstumj savs vīrietis :)
14.12.2014 19:21 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man šķiet, ka nevienu nav iespējams pāraudzināt un arī nevajag. Vienkārši jāizvēlas vīrietiis, kurš vairāk vai mazāk atbilst tam, ar kādu vīrieti vēlies būt, ko ideālu jau nav.
14.12.2014 19:24 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Ja ir sajūta, ka kāds ir jāpāraudzina, tātad neīstie cilvēki ir satikušies. Jāiet katram uz savu pusi un viss.
14.12.2014 19:27 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man šķiet, ka nevienu nav iespējams pāraudzināt un arī nevajag. Vienkārši jāizvēlas vīrietiis, kurš vairāk vai mazāk atbilst tam, ar kādu vīrieti vēlies būt, ko ideālu jau nav.

Piekrītu šim. Priekš kam bojāt sev un citam dzīvi, ja citai sievietei patiks kāds ieradums, ko Tu nevari ciest. Ar laiku arī pieslīpējas viens otram un tas, kas iepriekš likās kaitinoši, ar laiku paliek vienaldzīgi vai arī otrs sāk mainīties. Bet, ja tracina viss, tad tiešām nav īstie viens otram.
14.12.2014 19:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es ari domaju, ka nav javeido attiecibas ar virieti, kuru tu taisies paraudzinat. Sieva nav mate lai viru audzinatu.
15.12.2014 17:53 |
 
Reitings 4
Reģ: 15.12.2014
Kautkur lasiju tadu jocinju - ja sieva sak audzinat savu viru, vinja gatavo vinju nakoshajai sievai :D
15.12.2014 17:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks jāpieņem tāds kāds viņš ir, ja vēlas pāraudzināt un kaut ko nespēj pieņemt, tad jāmeklē cits, jo tikko cilvēku pieņem tādu kāds viņš ir, tad sākas normāla kopdzīve.
15.12.2014 17:59 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Pret vīrieti jāizturas kā pret suni, lai zina savu vietu. Katru vīrieti var pāraudzināt.
15.12.2014 18:19 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
šķiet, ka sievietēm tas ir pieņemami - kļūt ieinteresētai ne-tik-ideālā vīrietī, jo sīkumus taču var izmainīt. durvis atvērt, gaumīgi ģērbties, nolaist poda vāku, dāvināt ziedus - visu taču var iemācīt laika gaitā aizrādot nepareizības un murrājot, kad kaut kas izdarīts pa prātam.
bet vīriešiem tas laikam neienāk prātā, tādēļ viņi izvēlas sievietes, kas jau no paša sākuma ir uz visiem 100 viņu gaumē.
15.12.2014 18:24 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
šķiet, ka sievietēm tas ir pieņemami - kļūt ieinteresētai ne-tik-ideālā vīrietī, jo sīkumus taču var izmainīt. durvis atvērt, gaumīgi ģērbties, nolaist poda vāku, dāvināt ziedus - visu taču var iemācīt laika gaitā aizrādot nepareizības un murrājot, kad kaut kas izdarīts pa prātam.
bet vīriešiem tas laikam neienāk prātā, tādēļ viņi izvēlas sievietes, kas jau no paša sākuma ir uz visiem 100 viņu gaumē.

aha, stulbās sievietes un ideālie vīrieši, noteikti
15.12.2014 18:32 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Cosmietēm jau veči ir ideāli, ne pāraudzināt vajag, ne ko. Ar visiem kaitinošajiem ieradumiem samierinās, jo tādi jau viņi ir.
15.12.2014 18:36 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tas galīgi nebija domāts kā anonymous to izlasīja.
bet tikt pārprastai cosmo un mēģināt izskaidroties nekad nav bijis veicams uzdevums, tā kā pie tā arī palikšu.
15.12.2014 18:46 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2014
Ir tāda lieta, kad līdz trīs gadiem audzina, pēc trim gadiem pāraudzina. Jā kādu cenšās pāraudzināt, tad tās nav attiecības.
15.12.2014 18:57 |
 
Reitings 313
Reģ: 29.01.2009
domāju sievietes negrib viņus pāraudzināt,bet gan "izmācīt pa savam" lai viņām būtu komforti un ērti (ar viņu) :D
15.12.2014 18:58 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2014
Pret vīrieti jāizturas kā pret suni, lai zina savu vietu. Katru vīrieti var pāraudzināt.

Un tad brīnaties, ka pašas nosauc par kuci, pašas suni izaudzinājāt, tad arī priecājaieties, ka nosauc par kuci.
15.12.2014 18:58 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ja man kaut kas būtu jāpāraudzina...nē, paldies. :D
15.12.2014 19:00 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Un tad brīnaties, ka pašas nosauc par kuci, pašas suni izaudzinājāt, tad arī priecājaieties, ka nosauc par kuci.

Mani neviens tā vai līdzīgi nekad nav atļāvies saukt. Ja tevi sauc, tā nav mana vaina.
15.12.2014 19:01 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2014
Mani neviens tā vai līdzīgi nekad nav atļāvies saukt. Ja tevi sauc, tā nav mana vaina.

Gribi, lai tevi tā nosauc?
varētu tev kādu piemeklēt, kas tā nosauc.
15.12.2014 19:04 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar,Gordo ! Varu ievietot vienu diskusiju no manām atbildēm, kur sniedzu padomus citiem,citām.
Pa kuru laiku vīrieši palikuši tik mīksti?

Sen jau, ja, sievietes, jau pirmā randiņa beigās, ir sagrābusi, vīrieti " aiz olām" tad tā, būs visā viņu attiecību posmā.Kamēr viņa, viņu nepametīs.Vienkārši, vīrieši baidās pazaudēt sievietes,jo viņi apzinās, ka viņiem,nebūs tik viegli iepazīt citu sievieti, kā sievietēm.Ka arī, ir daudz ko ziedojuši attiecību glābšanai,noturēšanai...Ko tik vīrieši nepērk, lai tikai, viņas ilgāk noturētu,šausmas...
Skan pēc dīvaina piemēra? Nemaz ne un man tādu ir vēl daudz, daudz, kā arī vēl trakāki... Kas noticis ar čaļiem?

Pareizi saki, tie ir čaļi, nevis vīrieši.Jo, vīriešiem, jau ar pirmajām satikšanās reizēm, būtu sieviete, jākontrolē, jānovelt robežas.Kurš tas ir attiecību noteicējs.Ja, ēd restorānā, sieviete, izvelk telefonu sāk spaidāt, pasaki:" Ja, nenoliksi telefonu, varēsi viena ēst un majās iet ar kājām." Viņa sapratīs, ka te, nav atnākusi čatoties, bet gan, abpusēji iepazīties, veltīt uzmanību otram.Jo Telefonu var spaidīt, kaut ejot gulēt!
Un vēl viena lieta, kapēc sievietes melo/sāpina savas otras puses?

Varbūt, nemaz nesāpina, jo lielākā daļa, nemaz neuzzin par sānsoļiem,kuri ir bijuši.Tas, tikai paliek uz sieviešu, sirdsapziņas.Kā, arī vairums sievietes atspēlējas savam partnerim,draugam, par flirtēšanu ar citām, vel ja pārāk bieži ar saviem draugiem kopā iedzer.Un galvenais iemesls, ka attiecības nav vairs jūtu, tad sievietes, meklē vienmēr rezerves variantus, lai pēc šķiršanās, nejustos, tik sāpinātas.

Pāraudzināšanas misijas, citā vārdā sakot dominēšana attiecībās..
Varu teikt vienu, ka sievietēm patīk noteikti vīrieši, kas zin ko dara. Galvenais manuprāt attiecībās vai tās uzsākot būt pārliecinātam izjust situāciju vadīt to.Svarīgākās lietas darīt pašam, bet respektējot visā otru tas var būt sākot no sēdvietas izvēlēšanas kādā kafejnīcā, beidzot ar to, ko darīt piektdienas vakarā. Un jāņem vērā, ka reizēm tādi sīkumi ir svarīgāki par lielākām lietām.
Tāpēc, vienmēr, esi gatavs un izvērtē situāciju un padomā vai pietiekami kontrolē situāciju.Vienmēr padomā pie rezerves variantiem! Pirms ko piedāvā, izdomā pasākuma programmu un ko darīsiet, lai no malas var redzēt, ka Tu esi pārliecināts un zini ko darīt. Tik atceries, ka nevajag uzspiest kaut ko, bet vienkārši, parādīt, ka Tev ir idejas, ir plāni un saprašana ko darīsiet. Tu vari izvēlēties izklaides vietu vai filmu, ko vakarā skatīsieties, tas var būt jebkas – rīkojies.Nerādi to, ka viņa ir viss, ka viņai arī kas vajadzīgs no Tevis.Pasaki, ka nebūs ta, ka atbildēšu laikā uz zvanu vai sms, jo man ir arī savas lietas darāmas.

Daudz varu rakstīt, par šīm tēmām,šoreiz par sievietes vairāk pastāstīju. Jo tas tomēr pašam liekas interesantāk, bet neredzu iemeslu rakstīt plašāk,jo vienmēr neesmu skopojies ar atbildēm un pavērojot attieksmi pret lielajiem rakstītājiem, tāda negatīva leikas.

Veiksmīgu rakstu!
15.12.2014 19:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits