Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi.

 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Sveikas! Pieļauju, ka šāda tēma jau kādreiz ir bijusi, bet tomēr sapņojam mēs katru nakti.
Katrai no mums ir bijis kāds dīvains sapnis pat biedējošs, bet vai kāda no jums to ir centusies iztulkot?
Varbūt kādai no jums, šāda sapņu tulkošana ir izveidojies kā rituāls un jūs arī tos pierakstāt, lai vēlāk atskatītos par ko esat sapņojušas? Protams, vēlos zināt arī jūsu interesantāko/baismīgāko sapni. :) Pati nesen sapņoju, precīzāk, murgoju un vēl tagad pēc šī sapņa bieži aizdomājos ko tas varētu nozīmēt.
Kādu nakti sapnī pamodos savā istabā, viss bija ļoti reāli, izņemot draugu kurš pēkšņi atradās manā gultā, bet tad pēkšņi atkal pazuda. Tajā brīdī sajutu kā kaut kas ceļ mani gaisā, es gan šo tēlu neredzēju tikai jutu viņa spēcīgo tvērienu. Vienā brīdī es itkā no viņa tiku vaļā un saucu pēc palīdzības, bet velti, jo nespēju pakliegt, bija sajūta itkā viņš mani būtu sācis žņaugt. Arī mēģinājums izkļūt no istabas bija veltīgs, jo radās sajūta, ka kaut kas smags ir piesiets pie manām kājām, nevarēju paspert nevienu soli. Pēkšņi bija sajūta, ka es krītu un tajā brīdī es pamodos no šī murga. Vēl ilgi pēc tam nespēju aizmigt, jo istabas izkārtojums radīja sajūtu, ka joprojām esmu sapnī un šis tēls vel atgriezīsies.
13.12.2014 19:53 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Man jau vairākas reizes atkārtojas viens un tas pats sapnis - eju cauri pazemes gājēju tunelim, kas ir pilns ar netīriem, noplukušiem bezpajumtniekiem, kuri visi rāpo pie manis. Neesmu pat mēģinājusi tulkot, nepatīkami par to domāt, no rīta cenšos darīt dažādas jautras lietas, lai to ātrāk izmestu no galvas.
13.12.2014 19:57 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Sapņus cenšos iztulkot reti un arī tikai tad, ja tie mani ir satraukuši. Bet neuzskatu to tulkojumu kā 100% patiesību, jo vienu reizi ļoti satraucos pēc sapņa un daudzos sapņu tulkošanas saitos skaidrojumi bija pilnīgi pretēji. Visvairāk man patīk arī ārzemju sapņu tulkošanas saiti, jo tur ir ļoti plašs skaidrojums.
Bieži vien sapņos redzu nākotnes notikumus, kas pēc neilga laika bieži vien arī piepildās, tāpēc dažreiz ir tāda kā deja vu sajūta, jo sapni jau sen esmu aizmirsusi, bet tāpat visa situācija liekas pazīstama. Varbūt, ka man vienkārši ir attīstīta intuīcija, nezinu.
13.12.2014 20:00 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Mani visos laikos ir vajājuši briesmīgi sapņi, kurus pat nav vērts skaidrot, es tā domāju. Bet pēdējā laikā man aktualizējies jautājums par miega paralīzi, jo šis fenomens mani nomoka ļoti bieži
13.12.2014 20:01 |
 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Nesen biju pie omes, kur uzraku vecu spņu grāmatu, reizēm mēģinu kaut ko iztulkot un varētu, ka lielākā daļa iztulkotajam vēlāk atspoguļojas dzīvē.
13.12.2014 20:29 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
netulkoju, jo pārsvarā mani sapņi ir viens liels brainfarts . :D
13.12.2014 20:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nemēdzu murgot. Ir bijuši nepatīkamāki sapņi, bet nu es tos par murgiem nesaucu... Nenodarbojos ar baigo tulkošanu. Citreiz pavīpsnāju par savdabīgo zemapziņas versiju dažiem notikumiem vai pārdzīvojumiem. Retu reizi redzu kādu pravietisku sapni - bet tad tā nozīme ir ļoti burtiska un skaidra, ka nemaz nav jāmin un jāmeklē tulkošana... Vispār redzu daudz sapņus, katru nakti un man patīk tos sapņot!
13.12.2014 20:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)