konkurence ar citām

 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Iepriekšējā manā tēmā parādījās viedokļi, ka sievietēm vajag ģērbties tā, lai izceltu augumu, jo nemitīgi jāizrāda sevi tēviņiem un jākonkurē ar citām sievietēm.

Nopietni???

Citēšu dažus piemērus no daudz dažādām lietotājām, kurām citas izteica piekrišanu:

Man pašai, piemēram, labāk patīk ar apģerbu izcelt figūru.
Visu augumu noslēpj. Pilnīgi neko neizceļ, kā maiss.
drēbēm tomēr būtu jāizceļ augums
meitenes ģērbjas ne tikai, lai iepriecinātu vīriešus, bet arī, lai konkurētu ar citām sievietēm
Kā jau iepriekš minēju, tā izdabāšana/iepriecināšana .. tā ir iekārtots dabā un šāda sievietes loma ir dabiska.

Man tas šķiet diezgan šokējoši un pirmo reizi ko tādu dzirdu.

Pati ikdienā ģērbjos ļoti augumu neizceļoši, lielos džemperos, maxi kleitās, vairākās kārtās, un tādā garā, bet nekad nav bijis problēmu ar vīriešiem. Uzskatīju arī, ka vīriešus iegūst ar personību, nevis minikleitā iespīlētiem pupiem. Kļūdījos? Vai arī šādi viedokļi ir tāpēc, ka šis ir Cosmo, nevis piemēram Forbes sieviešu forums?
13.12.2014 12:43 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Ne viss , kas ir apspīlēts ir vulgārs un izaicinošs. Būtiski ir apzināties, vai uzvelc apspīlētu jaciņu ar glītu izgriezumu, vai jaciņu ar tādu izgriezumu, no kuras rēgojās ārā krūštura lencītes un maliņas...ir taču būtiska atšķirība.
13.12.2014 15:16 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
kā apģērbs izskatās ir atkarīgs no auguma tipa, formas. Ja meitene ir ar salīdzinoši lielām krūtīm un uzvilks vienkārša taisnstūra piegriezuma kleitu bez salikumiem, iešuvēm , paskats nebūs pārāk labs. Bet meitene ar mazām krūtim - tad jau cita runa. Tā pati Olīvija P. visi topi viņai ir pārsvarā plandīgi nevis iespīlēti.

nesaprotu jezgu. kad biju LV neredzeju meitenes uz ielām ģērbtas šādi ne arī šādi

Tāpat arī salīdiznot Austrumeiropu ar visiem Rietumiem kopumā. Pabraucot tālāk, sievietes izskatās dažādi. Seksīgi, neseksīgi, ikdienišķi, bomzīgi, moderni, gotiski utt.


to pašu dažādību redzu LV.
13.12.2014 15:25 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nu, jā... vispār jau jā - veikalos nopērkami tikai maisveidīgie vai maukveidīgie apģērbi :D :D :D
13.12.2014 15:38 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ja blakus stāvēs divas sievietes - viena tērpusies maisveidīgā apģērbā un otra pieguļošā kleitā, 99% vīriešu tomēr pievērsīsies tai otrajai, manuprāt.

Man atkal kaut kā liekas, ka tās šmotkas netiek tik ļoti pamanītas. Drīzāk vecim interesēs tā, kurai glītāka seja, veselīgāki mati, patīkams kopējais iespaids. To vai mugurā maiss vai kaķenes kostīms, noteikti pamana, taču tiem, kas nestaigā apkārt griboši, tas varētu būt diezgan vienaldzīgi. Savukārt tiem, kas ir aktīvos meklējumos, kaķenes kostīms nostrādās kā zaļā gaisma.

Anonymous, pamanīju, ka Tu nievājoši sieviešu forumā izsakies par sievietēm.. Kāpēc?

Mans minējums - Anonymus nemaz nav sieviete. Brīžiem no tā cilvēka nāk nesliktas idejas, bet negribētos ticēt, ka inteliģenta mūsdienu sieviete nespēj atrast normālu ofisa seksīgās pelītes bildi, nevis kadru no porņuka. Par tiem miņukiem no 2003. gada vispār negribās neko teikt :D

Bet vispār par tēmu - People will stare, make it worth their while
Ļoti patīk šis teiciens, un tas ir mans galvenais stūrakmens apģērba iegādei un kombinēšanai. Esmu no tiem cilvēkiem, kas uzvilks gan maisu, gan mini, tomēr tur ir jābūt kaut kam interesantam. Seksualitāte ir lētākais un vienkāršākais no šiem interesantumiem. Citi parāda pliku pleciņu vai cisku, citi izvēlas interesantus apavus, rotas vai frizūru. Katram ir savs. Bet nenoliedzams ir fakts, ka konkurence pastāv. Mūsu sabiedrību ģērbšanās stila ziņā nekas neietekmē, vien tā pati. Mūsu sievietēm nav jāģērbjas tā, lai nosegts tiktu viss, no potītēm līdz pakausim, taču ja nu kāda tā tomēr izdara, tad apkārtējā sabiedrība tūliņ nomētā ar verbāliem akmeņiem, kamēr dažās austrumzemēs par to pliko pleciņu var dabūt reālu akmeni pierē.
Tomēr arī kultūrās, kur šīs robežas ir stingri novilktas, sievietes izpaužas, cik nu vien iespējams. Kāpēc? Tāpēc, ka visās dzimtēs, tas pāvs, gailis, spožais un krāsainais ir vīrietis, cilvēkiem - sieviete.

13.12.2014 15:41 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Pati ikdienā ģērbjos ļoti augumu neizceļoši, lielos džemperos, maxi kleitās, vairākās kārtās.


Nu bet gerbies,kurs tev liedz ?
Ne visas ir nes esam vienadas un be visam patik paltrakus vilkt jauniba. Un tur nav nekada sakara Ar citam sievietem,viriesiem. Es Tiesam jutos erti normala dzemperi,parasta kleita kura uz manu xs izmeru nav xxxxl. Kaa tur tik nesaprotams? Kada fufelja pec tev vajag tgd sausminaties par to, ka kadai nepatik tads stils.
13.12.2014 15:53 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Daudzas meitenes LV ģērbjas ļoti vulgāri un tāpēc arī piesaista attiecīga līmeņa vīriešus.

Daudzas ne tikai ģērbjas vulgāri, bet arī slāj kā pa kartupeļu vagām. Ļoti daudzām būtu jāpiedomā pie savas stājas un gaitas.
13.12.2014 16:26 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Piekrītu anonymous!
13.12.2014 17:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Man liekas ,ka sievietes konkuree ar sievieteem,gaida kaadu atsauksmi par apgeerbu uttTaada izraadiisanaas vairaak notiek sieviesu starpaa.Viirietis man liekas seksiigu sievieti redz ar citaam aciim,un laikam katram viirietim tas vaards "seksigs" noziimee pavisam ko citu,cik viiriesu tik uzskatu.Tas seksiigums ir sievietee pasaa.
Manam viiram noteikti seksiigs liktos arii sis apgeerbs,varbuut arii kaut kas vairaak puspliks utt,bet es zinu noteikti kaadi apgeerbi vinam nepatiktu...
13.12.2014 20:05 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Mums zemapziņā ielikts tas, ka gribas būt skaistām un izcelties.
Tad nu katra to dara kā māk vai nu nemāk.
13.12.2014 20:09 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Jā, man patīk izcelt savu augumu, jo man tas padevies tīri glīts. Nu tikai, staigāju es svārkos un kleitās garumā ap celi, visbiežāk blūzē un kādā džemperītī vai jaciņā. Nu neeenormāli, maucīgi un piedaudzīgi, es saprotu. Bet varu to atļauties, jo strādāju izteiktā sieviešu kolektīvā un arī veci jau esmu ieguvusi.
13.12.2014 20:10 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Jāpiekrīt,ka sievietes ģērbjas,lai pašas justos labi,no kā izriet, ka pašām jāizskatās skaistām,lai saņemtu apliecinājumus no abiem dzimumiem....man personīgi žēl meiteņu,kas neredz savu prastumu ģērbšanās ziņā-tiešām piesaista attiecīgo publiku,jo inteliģenti vīrieši uz tādām labākajā gadījumā paskatīsies izklaidei. Bet kas ir vulgārs un prasts katrai atšķiras:D
13.12.2014 20:13 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Tas arī atkarīgs no vecuma-padsmitniecēm vēl pieļaujamas visādas stila katastrofas,jo nereti tas ir kā pašapliecināšanās,iešana līdzi baram utt. Vēlāk gan tas ir rūpīgāk jāskatās.Tajās pašās modes nedēļās utt. apmeklētāju vidū tādus brīnumus nākas redzēt:D Vismaz dzeltenajai presei vienmēr būs darbs, jo,bieži vien ir tā, ka ne vienmēr par naudu var nopirkt gaumi:D
13.12.2014 20:20 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Jāpievienojas Librai.
Man ir viens džinsu pāris,kurš tiek uzvilkts ne biežāk,kā reizi gadā.
Staigāju tikai kleitās un svārkos.
13.12.2014 20:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patiik sii kleita,kraasas utt,liekas taada loti sieviskiiga,seksiiga,bet vai taa buutu laba "manam stilam"-noteikti par daudz "visa ieksaa"-es juutos loti seksiiga pavisam vienkaarsaa teerpaa!Vienmeer taa bijis-pavisam vienkaasa piegriezuma dreebees.Esmu centusies mainiities,bet pilniigi nesanaak...
13.12.2014 20:35 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ak, es velku visu, kas ienāk prātā. Gan maisus, gan pieguļošas drēbes, gan ļoti blīvas un slēgtas, gan caurspīdīgas. Uz princeses titulu nepretendēju, vīriešu uzmanība nedz traucē, nedz iepriecina.
13.12.2014 20:45 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es ģērbjos tā, lai izceltu savus efektus. Tā kā man ir ļoti labs augums, tad es varu to atļauties. Kad nevarēšu, tad ģērbšos maisos. Kamēr jauna un skaista, tas ir jāizbauda.
13.12.2014 21:17 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
anonymous - cik ilgi Tu esi dzīvojusi tajās ārzemēs, lai objektīvi spriestu, ka teju visa Rīga staigā vienādi un vulgāri apspīlēti ... lai tik izpatiktu vīriešiem? Tu savu viedokli tik uzstājīgi pasniedz, ka jebkurš no Tava atšķirīgs ģērbšanās stils ir ne tikai neglīts, bet teju neētisks ( a la - visas tik medī večus, lai pagultos apakšā).
5 gadus dzīvojot Skandināvijā, Tavas iepriekšējāš diskusijas paltrakus esmu novērojusi, salīzinoši reti. Jā, cilvēki daudz biežāk ģērbjas vienkāršajā casual versijā ar platām augšām. Bet tāpat ir ļoti liela daļa, kas domā par to - kā, kur un kādēļ velk. Tostarp es.
13.12.2014 23:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja vairaakaas kaartaas ir kleitas jaavelk, tad izklausaas peec musulmanju valsts. It iipashi, ka ja pat pieguloshi dzinsi ar uggiem un maisveidiigu dzemperi esot domaati viirieshu pievilinaashanai. Ieteiktu trollim piestraadaat pie izdomas, lai izklausiitos ticamaak.
Par teemu runaajot - svaarcinjus ziemaa nekad nesapratiishu, taapat arii to, ka nav nekaadu uzkraajumu, bet toties ir skapii 20 sominjas. Lv ir izskata kults un cilveeku veertee no saakuma peec izskata, apgjeerba un tikai peec tam paareejo, taa nu arii attieciigi cilveeki pielaagojaas. Te pat nav runa par to, ka ir kaut kas jaamedii - driizaak jaaieljaujaas baraa, ja nee, tad ir jaabrauc prom. Citaadaak gjeerbtajiem dziive ir gruuta, taapat kaa jebkuriem sabiedriibas atkriteejiem. Ir jaapaiet daudziem gadiem, lai mainiitu paradumus. Taapat jau ir labaak kaa bija 90tajos, pamazaam cilveeki saak dot priekshroku eertiibai.
13.12.2014 23:36 |
 
Reitings 640
Reģ: 09.01.2014
Mazliet nost no tēmas,bet Samaaras ieliktajā bildē apģērbs nu nemaz neatbilst tam,kas uz galvas. Ļoti nepareizi.
14.12.2014 01:56 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
pienāks gadi 50 un tad kaut ko izcelt būs par vēlu... dzīvojam vienreiz, ja ir ko izcelt GO GO GO... Jaunība ir vienreiz un dabīgais skaistums un ādas tvirtums arī...
Tikai par sevi pārliecinātas sievietes uzvilks ko pieguļošu, kam būs kas slēpjams (nav runa par ķermeni) te mazliet filozofisks piesitiens..paslēpsies aiz jebko...
matu krāsa, grimms, stils, aksesuāri, valoda utt
Kas visu izceļ, lai pārotos..katram sava taktika... :) nenosodu, kur aitas tur cirpēji!
Starpcitu daudz elegantu tērpu ir , kas izceļ auguma formas. pavērojiet Karalieni Elizabeti ...klasika un elegance bet sievišķība iet uz urrā ! Un jaunā galma dāma Ketrīna..skaisti taču.
14.12.2014 02:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)