konkurence ar citām

 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Iepriekšējā manā tēmā parādījās viedokļi, ka sievietēm vajag ģērbties tā, lai izceltu augumu, jo nemitīgi jāizrāda sevi tēviņiem un jākonkurē ar citām sievietēm.

Nopietni???

Citēšu dažus piemērus no daudz dažādām lietotājām, kurām citas izteica piekrišanu:

Man pašai, piemēram, labāk patīk ar apģerbu izcelt figūru.
Visu augumu noslēpj. Pilnīgi neko neizceļ, kā maiss.
drēbēm tomēr būtu jāizceļ augums
meitenes ģērbjas ne tikai, lai iepriecinātu vīriešus, bet arī, lai konkurētu ar citām sievietēm
Kā jau iepriekš minēju, tā izdabāšana/iepriecināšana .. tā ir iekārtots dabā un šāda sievietes loma ir dabiska.

Man tas šķiet diezgan šokējoši un pirmo reizi ko tādu dzirdu.

Pati ikdienā ģērbjos ļoti augumu neizceļoši, lielos džemperos, maxi kleitās, vairākās kārtās, un tādā garā, bet nekad nav bijis problēmu ar vīriešiem. Uzskatīju arī, ka vīriešus iegūst ar personību, nevis minikleitā iespīlētiem pupiem. Kļūdījos? Vai arī šādi viedokļi ir tāpēc, ka šis ir Cosmo, nevis piemēram Forbes sieviešu forums?
13.12.2014 12:43 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Lai kā tas arī nepatiktu, bet pirmais, ko mēs otrā cilvēkā novērtējam, tomēr ir izskats. Ja vīrietim nepatiks sievietes āriene, šaubos, vai viņš vēlēsies iepazīt viņas personību. Ja blakus stāvēs divas sievietes - viena tērpusies maisveidīgā apģērbā un otra pieguļošā kleitā, 99% vīriešu tomēr pievērsīsies tai otrajai, manuprāt.
13.12.2014 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tāda drusku nepārliecinātība par sevi dvako. Ja ir sajūta, ka citi tevi uztver kā gaļas gabalu vai nu jebkādu citu pārtikas produktu, tad ne jau drēbēs vaina.
Man katrā ziņā ir diezgan feministiski uzskati šajā jautājumā un, manuprāt, sieviete var ģērbties kā vien viņai patīk jebkurā gadalaikā. Vienīgais, ko atbalstu, - vienlīdzīgas prasības pret apģērbu darba vietā. Lai nav tā, ka kādam/-ai ir vairāk visatļautības, bet citu apģērba izvēle ir ierobežotāka. (Tas tiešā veidā ienāca prātā, ieraugot Kanēlis. foto.)
13.12.2014 13:13 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Man liekas, tev ir problēma ar pašvērtējumu. Lai taču blenž, tev traucē?

Ar pašvērtējumu man kāreiz problēmu nav. Nesaprotu, kā sievietes var mērķtiecīgi gribēt ģērbties tā, lai katru pretimnācēju rosinātu domāt par viņas paņemšanu priekšā visās pozās. Jā, man siekalaina blenšana traucē.

Domāju,ja augums atļauj,tad tas ir jāizceļ,nepārspīlējot,protams. Taču neuzskatu,ka jāģērbjas,lai izkonkurētu citas,drīzāk gan tā,kā jūtas labi,jo tieši sajūta + komfortabls apģērbs,kāds nu kuram tas ir,veicina kombināciju,kas piesaista vīriešu acis.

Man patīk kā pat tās, kas liedzas, ka ģērbjas vīriešu dēļ, tomēr pasaka, ka galu galā jau jā, izpatikt vīriešiem ir svarīgi :D Elizabeti necitēšu, bet tur tas pats bija :D

Lai kā tas arī nepatiktu, bet pirmais, ko mēs otrā cilvēkā novērtējam, tomēr ir izskats. Ja vīrietim nepatiks sievietes āriene, šaubos, vai viņš vēlēsies iepazīt viņas personību. Ja blakus stāvēs divas sievietes - viena tērpusies maisveidīgā apģērbā un otra pieguļošā kleitā, 99% vīriešu tomēr pievērsīsies tai otrajai, manuprāt.

Varbūt tāpēc arī ir 50% šķirto laulību un vēl vairāk nelaimīgo, jo vīrietis apprec kleitu, nevis sievieti :D Un sievietes vēl uz to tiecas :D
13.12.2014 13:14 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es nekur neliedzos,īstenībā pat nekaunos atzīt,ka paralēli savai labsajūtai,es arī piedomāju,vai mans apģērbs varētu patikt arī pretējā dzimuma pārstāvjiem. :)
Un tie,kuri mani kaut cik zina,tad arī zina to,ka mans visbiežākās outfit tomēr ir,kā es pati saucu,pusbomzītis. :D
13.12.2014 13:17 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Man katrā ziņā ir diezgan feministiski uzskati šajā jautājumā un, manuprāt, sieviete var ģērbties kā vien viņai patīk jebkurā gadalaikā.

A kā tu izskaidro to, ka austrumeiropā sievietes masveidā grib ģērbties tikai seksīgi? Te jau vairs nav runa par to, kā kura grib, bet gan par to, kā kultūra liek sievietei ģērbties. Ja jau pat pašas uzskata, ka neuzģērbjot pieguļošu kleitu 99% vīriešu viņas ignorēs, tad par kādām personiskām vēlmēm lai runā? :D
13.12.2014 13:18 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
seksīgi

13.12.2014 13:23 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
izceļ augumu ideāli :D

13.12.2014 13:24 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Viena no retajam reizēm, kad es Tev piekritu. Tā nemitīgā cenšanās izkonkurēt citas sievietes ir no zema pašvērtējuma. Padomāsim logiski kāpēc gan sievietei būtu jācenšas seksuāli izkonkurēt citas? Tāpat vajadzigs ir tikai viens vīrietis, ar 10 jau kopa nedzīvos. Varētu pieņemt ka tas vienīgais vīrietis ir jāatkaro no kādas citas sievietes. Tad rodas jautājums kādos nolūkos tas tiek darīts - tikai seksam un jautrībai vai nopietnam attiecībām ? Ja pirmajam, tad pupus un dibenu jaizkarina maksimāli , ja otrajam tad šāda pupu un dibena izkarinasana tikai aizbiedēsi vīrieti, puspadauzu nopietnam attiecībām neviens negrib. Taisnība ka vīriešiem patīk ka sievietes seksīgi ģērbjas, tomēr tas nav priekšnosacījums nopietnam attiecībam, tieši pretēji - tas visbiežāk ir šķērslis.
13.12.2014 13:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
viena tērpusies maisveidīgā apģērbā un otra pieguļošā kleitā, 99% vīriešu tomēr pievērsīsies tai otrajai, manuprāt.


Nu tam nu gan es nepiekrītu. Vīriešus piesaista sievisķīgums, kā izskatā, tā uzvedībā. Ok, vīrieši arī iedalās, gan pēc vecuma, gan citiem kritērijiem, un tomēr ne vienmēr īsa un pieguļoša kleita izskatās vislabāk un piesaistošāk. Daudzas meitenes LV ģērbjas ļoti vulgāri un tāpēc arī piesaista attiecīga līmeņa vīriešus. Ir jau dažādas tās kleitas un tik viennozīmīgi nevar spriest.

Katrā ziņā, ja es būtu vīrietis, tad šādi skati man šķistu vulgāri un drausmīgi:







Bet šādi izskatās jau ļoti labi, pat, ja nav ļoti īsa un apspīlēta tā kleita, bet toties sievišķīga :







13.12.2014 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kāpēc tikai Austrumeiropā? Tam es piekrītu, ka gaišā dienas laikā Latvijā var redzēt vairāk "sapucētas" dāmas kā citur, bet nu, oj, pa klubiem ejot gan tur viss izlīdzinās un latvietes, teikšu, tomēr ir gaumīgākas ar to savu seksīgumu.

Un par to kultūru tu aizrunājies - jebkādi kultūras diktēti ģērbšanās ierobežojumi, kas pastāv tavā galvā, nav tevis pašas personiskās vēlmes. Es domāju pēdējais brīdis, kad kaut kādas personiskās vēlmes diktēja ģērbšanās tendences, bija akmens/dzelzs laikmets, kad galvenais, bija apjozt kaut ko siltu. :D Arī tavi uzskati, ka ģērbjoties pieguļoši/īsi/atkailinoši utt., tu provocē apkārtējos fantazēt par seksu ar tevi, ir kultūras diktēti. Ir sievietes, kuras ģērbjas "seksīgi", jo vēlas izraisīt fizisku pievilkšanos ar pretējo dzimumu, ir sievietes, kuras ģērbjas "ne-seksīgi", jo vēlas radīt iespaidu, ka ir intelektuālas, lady-like, pārākas personības. Jebkurā gadījumā jau tiek mēģināts attaisnot kaut kādas sociālas lomas. Tad kāda starpība?
13.12.2014 13:33 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
13.12.2014 13:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cormeum, bet visa sāls jau ir tajā jautājumā, priekš kam par katru cenu jāizceļ augums

Priekš kam par katru cenu augumu jācenšas kaksimāli nomaskēt valkājot apģērbu, kas deformē dabas dotās proporcijas?
13.12.2014 13:39 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
ir jau tomēr arī tā, ka dažām dāmām ir tāda, harizma, ka ar jebkuru pelēko maisu piesaistīs vairāk vīriešu acis, nekā kāda cita super seksīgā ;)

un anonymmous, man šķiet, ka tu nedaudz pārspīlē - tās bildes izskatās kā no kaut kāda 2001.gada seksīguma topiem.

kopējam viedoklim par pašvērtējumu no vienas puses var piekrist, no otras - nē, kamēr te neviena īsti nezina, kas ta tieši citām skaitās tas varenais "seksīgums".
nu bāc, nu nevajag vispārināt, ka sexy automātiski ir vulgārs.

bija taču viena diskusija par seksīgumu, un vai tad vienotais viedoklis nebija tas, ka tas slēpjas attieksmē? tā kā tāpat nav baigā jēga uzvilkt kkādu super mini, ja harizma to nespēj "pavilkt", neviens nepamanīs. :)
13.12.2014 13:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kaksimāli bija domatāts kā maksimāli :D :D
13.12.2014 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Šādas diskusijas sākas ar kaut kādu man nesaprotamu stereotipu, ka tas, kā dzīvo TU, ir vienīgais, vispareizākais modelis. Tā pēdējā bilde vien. Nu, cik daudzas meitenes vispār grib tādu Keitas dzīvi karaļnamā?! Tu vari būt lēdija caur un cauri, tā ka Odrija Hepberna un Žaklīna Kenedija nobāl, bet būt visnelaimīgākais cilvēks pasaulē. Un? Tak beidziet pērties vienreiz par citu cilvēku drēbēm. :D
13.12.2014 13:42 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Kāpēc tikai Austrumeiropā? Tam es piekrītu, ka gaišā dienas laikā Latvijā var redzēt vairāk "sapucētas" dāmas kā citur

Pati pajautāji, pati arī atbildēji :D

bet nu, oj, pa klubiem ejot gan tur viss izlīdzinās

es runāju par ikdienu, nevis klubiem. Klubos ir tāds dresscode, uzvalkos uz turieni būtu nenormāli iet.

Un par to kultūru tu aizrunājies - jebkādi kultūras diktēti ģērbšanās ierobežojumi, kas pastāv tavā galvā, nav tevis pašas personiskās vēlmes.

Ir starpība vai es ģērbju X apģērbu, jo
1. tas ir modē, to visur pārdod, tāds ir manas sabiedrības stils (salīdzini LV ar Indiju, tad ar Saūda Arābiju) utt.
2. es uzskatu, ka uzģērbjot ko citu, 99% vīriešu no manis novērsīsies
Pirmais ir normāli un neizbēgami, otrais ir nožēlojami.

Arī tavi uzskati, ka ģērbjoties pieguļoši/īsi/atkailinoši utt., tu provocē apkārtējos fantazēt par seksu ar tevi, ir kultūras diktēti.

Em... Vispār jau nē. Ja man pakaļ svilpj un burtiski blenž virsū nenovēršoties, tad jau nav runa par abstraktiem kultūras diktētiem uzskatiem, bet gan par realitāti, kura iemet sevi manā sejā, un ir tāda, kāda ir.
13.12.2014 13:42 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Ja sievietes ģērbtos priekš vīriešiem, viņas staigātu apkārt kailas!

Es ģērbjos tā, lai, pirmkārt, patiktu pati sev. Tas, ka kāda jūtas labi maisā ir forši, bet tāpēc jau nevajag šokēties, ka kādai patīk pašai priecāties par savu figūru un izskatu.
13.12.2014 13:45 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Autore, ieliec tad bildes, kā, tavuprāt, sievietēm vajadzētu ģērbties. ;)
13.12.2014 13:50 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Priekš kam par katru cenu augumu jācenšas kaksimāli nomaskēt valkājot apģērbu, kas deformē dabas dotās proporcijas?

Pajautā to vīriešiem. Zinu dažus, kas ģērbjas apspīlētās drēbēs, viņi ir geji. Pārējie ģērbjas augumu neizceļoši. Aizpogāti krekli un uzvalki, brīvas bikses, brīvi džemperi, utt. Tikai sievietes kā pārvārītas sardeles spīlējas. Man tas šķiet smieklīgi, godīgi sakot.
13.12.2014 13:50 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Spīlējas un atkailinās, it sevišķi atkailinās.
13.12.2014 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)