Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ja sūti no Ķīnas

 
Reitings 87
Reģ: 20.10.2014
Hey šajā piektdienas vakarā! :)
Nespēju nepadalīties.
Pirms kāda laiciņa mammai menedžeris pastāstīja, ka viens uzņēmums bija sūtījis 30 datorus no Ķīnas (nebija ebay) , bet tā vietā atnāca 30 skaisti iepakotas flīzes :D
Nedomāju, ka tur kādam nāca smiekli, bet iedomājos to skatu kā viena pēc otras tiek atvērta skaista flīzīte :D jo katra bija sapakota savā iepakojumā un aptuveni tāda svara kā būtu jābūt datoram.
Nemācēšu teikt kas tas par uzņēmumu bija vai kā viss atrisinājās.

Vai kādai no Jums ir nācies smagi vilties kaut ko sūtot no Ķīnas?
Vel esmu dzirdējusi, ka cilvēks pasūta portatīvo, viss atnāk kā vajag, bet neslēdzas iekšā, aizveda pie meistara, izrādās, ka visas kompja ''iekšas'' bija izņemtas :D
12.12.2014 22:33 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
wow! Sāpīgi gan! :D
Vēl neriskēju ar neko naudas ziņā dārgu, tā paša iemesla dēļ - bail iekrist sūdos un krāpniecībā.
12.12.2014 22:36 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Ne tik nopietni, bet ir gadījies.

E-bayā no viena sellera paņēmu 3 kleitas. Kad saņēmu, sapratu sellera metodi. Ieliek bildes no Zara veidīgiem veikaliem, kur kvalitāte tomēr ir, bet izsūta savas vecmāmuļas pustumsā šūtus šo kleitu atdarinājumus. Kauns būtu bijis tos sūdus pat mājās aiz aizslēgtām durvīm uzvilkt.
12.12.2014 22:37 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.10.2014
anonymous
:D sasmējos.

Pirmkārt, es nekad neriskētu sūtīt elektropreces un nekad sākumā nesūtītu vairāk par vienu gb. kad saņemtu to vienu preci, tad arī izvērtētu vai ir gana laba, lai sūtītu 30!

Man ir gadījies vienīgi ar crestiem, no tā paša ebaya. nedēļu ''lietoju'' bet zobi nekļuva baltāki pat par pus toni...
12.12.2014 22:44 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
es no ebaya diezgan bieži kko pasūtu, bet arī par lētām naudām, bet parasti daru tā,ja kkas atnāk tāds, kas man nepatīk vai ir par mazu, tad sellerim rakstu,ka paciņu neesmu saņēmusi, bet ja viņš manu vēstuli ignorē, tad salieku sliktu feedbaku un viņš tāpat atgriež naudu, jo ebayam ir tik forša lieta kā ebay garantija ;)
14.12.2014 02:03 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
Atnāca planšete un telefons..vis ok. tikai telefona baterija slikta..nosprāga pēc gadu lietošanas un man žēl pirkt jaunu bateriju tam Ķīnas samsungam :)
14.12.2014 02:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits