Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati neklausa

 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Sveikas meitenes!
Griežos ar jautājumu - pirms laika biju pie friziera, lai izņemtu matu krāsu no matiem un iegūtu atpakaļ dabīgo. Ir pagājis laiks - un mati ir vienkārši briesmīgi. Agrāk esmu krāsojusi n-tās reizes bet nekad nebija tik traki kā tagad. Izmazgāju, un viņi ir mežonīgi spuraini. Nopirku vairākus profesionālos šampūnus/kondicionierus/maskas. No sākuma liekas - ojā, būs labi, bet nekā. :( Pašai garastāvoklis zem 0 , jo vienmēr biju priecīga par saviem matiem. Domāju doties pie friziera, apgriezt tos sašķēlušos galus, bet tur būtu jāgriež tik daudz... Nezinu, ko iesākt.
Pašlaik nēesmu LV- tapēc varat neieteikt doties meklēt kādu līdzekli tur. Protams šeit arī ir pieejama aptieka - bet nēesmu vēl tur neko izpētijusi.

Tapēc jautājums sekojošs - kam ir līdzīga situācija? Ko darīt, ko pamēģināt un kas iespējams varētu palīdzēt?

Tikai lūdzu bez nievājošiem komentāriem, par to ka jau sen bija jākopj utt - jo ticiet man, to es vienmēr daru. Vairs matus nekrāsoju, ļoti reti taisnoju... Bet izskatās pieplakuši pie galvas un pūkaini.

Paldies ! Un jauku vakaru ! ;)
09.12.2014 23:40 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Piedodiet, ka pievienoju pie "darba" sadaļas! Pēc publicēšanas tikai pamanīju :(
09.12.2014 23:42 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Up
10.12.2014 10:18 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu pirmkārt, definē, kādēļ spuraini -
jo sausi, sabojāti;
jo tāda matu tekstūra;
jo neizvēlies atbilstošus kopšanas līdzekļus;
jo nemāki lietot nopirktos profesionālos līdzekļus (interesanti, kas tieši ir tie profesionālie).

Varbūt atauguši daudz jaunie matiņi, kas stāv gaisā?
10.12.2014 11:39 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Spuraini, JO sausi, ir arī sabojāti. Bet arī agràk viņi bija sabojāti, un tagad kas cenšos vairs nekaitēt matiem jau kādu laiku, viņi paliek trakāki nekā jebkad. Nemaz nerunājot par spīdumu.

Varbūt esmu muļķe un neko nesaprotu, bet kā ir jālieto profesionālie šampūni? Un vai profesionālie skaitās tie kas maksā visvairāk vai arī ir frizieru ieteikti? Hm. :D
10.12.2014 11:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Domāju doties pie friziera, apgriezt tos sašķēlušos galus, bet tur būtu jāgriež tik daudz... Nezinu, ko iesākt.


Sašķēlušos galus var izārstēt tikai tos likvidējot. Jo ilgāk vilksi garumā, jo tālāk šķelsies, un jāgriež būs vairāk.
10.12.2014 12:04 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.08.2014
Es aiz sava stulbuma divreiz vienā dienā iegāzu melnajos, garajos matos lēto drogu balinātāju. Uij, tas skats- sausi, nedzīvi, kā salmi, pūkaini, tā kā viens liels kušķis uz galvas, ko nevar izķemmēt, sāpēja katru reizi kad pieliku ķemmi. Nerunāsim par košo burkānu toni. :D

Vienalga griezt bija žēl, tā nu katru otro dienu smērēju matos uz visu nakti vai ilgāku laiku visādas eļļas- dnc, mandeļu, kokosa, olīvu, argāna, paštaisītās maskas no visādiem banāniem, medus un visa, kas mājās bija, gatavās veikala maskas- pusgada laikā mati palika tādi kā bija, tikai pašās beigās nogriezu vēl kādus 3 cm. Tā kā ja žēl griezt nost, nav obligāti jāgriež, var arī atdzīvināt, turklāt nogriežot novājinātus matus, viņi jau tāpat būs tādi paši kā iepriekš, jo nogriešana pārējo stāvokli neuzlabos.
10.12.2014 12:10 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.08.2014
turklāt nogriežot novājinātus matus, viņi jau tāpat būs tādi paši kā iepriekš, jo nogriešana pārējo stāvokli neuzlabos.


Es domāju, nevis kad ir sausi tikai galiņi, bet pārējie mati normāli, bet kad sausi un nedzīvi ir visi mati- jo nogriežot tikai beigtos, tie protams paliks labāki, bet ja visi mati ir vienlīdz sabojāti, tie daži cm galiņos neko daudz nedos, pārējie jau paliks tikpat sausi.
10.12.2014 12:14 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu nevar jau zināt, kas tiek uzskatīti par profesionālajiem līdzekļiem, tāpēc prasu, ko tieši tu ar to domā.
Te diskusijās visādi brīnumi redzēti, kad no, piemēram, Elvital vai Shauma gaida super rezultātu, un par profesionāliem tiek uzskatīta Trevor Sorbie vai Umberto Giannini masu produkcija.

Katrā ziņā, ja mati sausi un barojošās, mitrinošās maskas pat vizuāli izskatu neuzlabo, jāgriež nost.
10.12.2014 12:17 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
ES jau reiz rakstīju, ka laikā, kad matus, krāsoju, tie bija daudz foršāki. Tāpēc man ik pa laikam uznāk kāre atkal nokrāsot, bet pagaidām turos pretī :D
10.12.2014 12:23 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
kādus līdzekļus lieto?
Es ļoti, ļoti iesaku eļļas - stundu pirms mazgāšanas vai tavā gadījumā uz nakti iesmērēt matos dažas karotes eļļas (mandeļu, avokado, olīvu, makadamijas, gandrīz jebkādu) un BC Repair Rescue produkciju. Pēc mazgāšanas kādu no barojošajām un nogludinošajām leave-in eļļām. Un, ja tiešām nekas nepalīdz un gali ir jau sašķēlusies, nogriezt. Karē izskatās daudz smukāk par garām pakulām.
10.12.2014 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Man mati arī ir sausi un sabojāti no krāsas izņemšans un balināšanas, bet es tos esmu atgriezusi mīksta un savāktā stāvoklī kā viņi bija, kad bija vesalīgi :) Un daudz ko nosaka pareizie matu līdzekļi :) Galvenais uz ko skatos ir mitrinošie šampūni, retāk atjaunojošie , jo tie ir par smagu gandrīz... Svarīga ir laba maska, tās gan pērku atjaunojošas un nogludonšas, piepildošas.. Un lieku eļļinas mitros matus, tagad lietoju CHI SILK, sajūta ir super matiem, turklat maz vajag !
10.12.2014 12:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Inoa šampūnu/balzāmu/masku esi mēģinājusi? Maniem palīdzēja uzlabot stāvokli..
Es vēl, līdzīgi kā Donata iesaka, reizēm smērēju eļļas matos uz nakti..
10.12.2014 12:38 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tagad kad neko nelieto,mati rēali parāda kāds ir to patiesais stāvoklis. ;) Apgriez cik īsus šobrīd vari atļauties apgriezt,tā lai piestāv. Ikdienā lieto eļļas matu galos,kas tos gan vizuāli,gan taustāmi padarīs nedaudz mīkstākus. Neko vairāk par gaidīšanu kad ataugs,Tu darīt nevari. Ja mats ir bojāts(un piedevām,ja ir sašķēlies),tam līdz tikai apgriešana.
10.12.2014 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Es nekad nespēšu saprast šīs pakulu īpašnieces, kuras par katru cenu saglabās briesmīgo ligzdu uz galvas, bet nogriezt un audzēt veselīgus matus nepiekrīt... Kādai tiešām šķiet, ka sabeigti, sausi, pakulaini mati pa visu muguru jebkurā gadījumā būs skaistāki kā īss vai garumā līdz pleciem, bet veselu matu griezums??
Dāmas, attopieties, pakulas nav un nekad nav bijušas skaistas, ja arī tās sniedzas līdz pakaļai :)
10.12.2014 13:49 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Vitamīni, regulāras matu maskas, pēc mazgāšanas eļļa matu galos. Lai matiem vismaz kaut kāds izskats - ieveidotos var sausos matos ieliec kādu līdzekli spīdumam vai matu zīdu. Pēc iespējas mazāk bojā tos matus žāvējot, taisnojot, lokojot. Un pats galvenais - ja gribi matus griezt nost uzreiz, regulāri ej un griez matu galus (es to regulāri daru pati + izfilēju).
Manuprāt, šampūni tur neko daudz nepalīdzēs. Svarīgāks ir kondicionieris.
10.12.2014 13:57 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Paldies meitenes, par ieteikumiem, pameegjinaashu matu elljas uz nakti ielikt. Protams, tas nav viegls process, bet gribaas kaut kaa paliidzeet.
Esmu lasiijusi, ka arii no stresa, paarmainjaam utt, bet man viss ir ok, neesmu stresaa utt.
Anyway, kaadus shampuunus/kondicionierus/maskas/elljas konrkeeti juus lietojat? Un kaadi matu produkti ir labaakie juusu matiem?

Lieta ir taada, ka man mati pashi par sevi ir iisi, un ja es nogrieztu veel - vispaar paliktu bez. Par matu galu griezshanu domaaju - un reizi meenesii eju un apgriezhu, bet nekaadu izmainju. Saku - agraak bija skaisti, bet tagad ir shausmiigi.. Ieshu tagad pastaigaat pa veikaliem un pamekleet kaadu risinaajumu.
10.12.2014 14:13 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Lawwra, tu labāk uzraksti ko konkrēti pati esi jau lietojusi, kas tieši ir tie produkti, kas padarījuši matus vēl sliktākus.
Neanalizējot iepriekšējās darbības, tādi kārtējie eksperimenti un liekas naudas izmešana vien sanāks.
10.12.2014 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
un jā, spuraini mati mēdz tad, ja pēc izkrišanas sāk ataugt jaunie matiņi, tie arī līdz noteiktam garumam mēdz būt spuraini un nevaldāmi
10.12.2014 14:26 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
womankind, Lietojusi esmu gan TIGI, gan KEUNE, gan tresemmé shampuunus un kondicionierus, patreiz lietoju RUSK matu liidzekljus. + nesen iegaadaajos schwarzkopf matu masku prieksh iipashi bojaatiem matiem. Ir arii matu elljinja - pantene (ar vitamiiniem)

Katraa gadiijumaa - nopirku shodien vitamiinus, matiem, sejai, nagiem. Varbuut arii tas kaut cik, kaut vai mazliet, ar laiku paliidzees.

Zinu, ka ziemaa it iipashi mati ir elektrizeejushies un sausi, arii tas droshvien ir faktors. Bet sheit, kur es atrodos, laikapstaaklji nav auksti. Tapeec nezinu. Kaa ir ar John Frieda matu liidzekljiem?
10.12.2014 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits