puišu/meiteņu vakari

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas! :)
Šonakt ilgi domāju par vienu tēmu un nevarēju aizmigt. Varbūt tas ir bērnišķīgi no manas puses, ka es to ne visai pieņemu utt. Bet problēma ir tāda:
Mans draugs parasti mani ņem visur līdzi, nu mēs ejam kopā, bet dažkārt ir brīži, kad viņš pasaka "Rīt mēs ar draugu ejam uz bāru un tas ir puišu vakars" Ar to man ir jāsaprot, es gribu vai nē - nedrīkstu iet līdzi. Tā kā man te gandrīz nav draudzeņu, jo esmu diez gan izvēlīga un draudzene tikai patusēšanai mani neinteresē (tādas bija agrāk, kad man vēl nebija drauga).

Es to it kā saprotu - ''puišu'', ''meiteņu'' vakars, bet tai pašā laikā ir bijuši brīži, kad es labprāt aizietu arī uz bāru, taču es nevaru jo neesmu puisis/viņa draugs. Es nezinu kāpēc, bet man tas liekas nedaudz bērnišķīgi. Man personīgi meiteņu vakari nekad nav bijuši vajadzīgi. Varbūt es nepareizi domāju, vai nu mūsu viedokļi vienkārši atšķiras, bet ir bijuši nepatīkami brīži, kad es tik ļoti gribēju aiziet uz bāru kopā kaut tāpat vien atpūsties, bet nedrīkstu. Es viņu nekad neturu, viņš iet ar draugiem kur grib un kad grib, tur es vispār neko nesaku, bet ir brīži kas liek justies kaut kā stulbi.
Vai jūsu draugiem arī ir tā saucamie puišu vakari?
Ko jūs par šo domājat?
Es domāju daudzi to uztver normāli, es cenšos arī, bet es ne vienmēr to saprotu. Jā, problēma ir arī, ka man nav draudzeņu.
Atceraties to stāstu par karstvīna vakaru? Pēc tā kad mēs te mājās forši kopā patusējām ar viņa draugiem, mans draugs ar draugiem gāja uz bāru a es nedrīkstēju iet. Pat viņa draugi jautāja "eu, tu nenāksi?" tā arī gribējās atbildēt "nē, jo mans draugs neļauj".

Jauku jums šo dienu! :)
03.12.2014 09:30 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nezinu, man liekas pilnīgi normālu, ka katram cilvēkam gribas pavadiit laiku savā draugu lokā, bez otras pusītes. Mēs ar draudzenēm tiekamies un pļāpājam uz nebēdu, mums pašām savi senie joki un piedzīvojumi, kurus atcerēties, ka puism tur noteikti nebūtu ko darīt. Tā pat ir arii draugam.
03.12.2014 20:40 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ja neklausās Tevī, neko neatbild, varbūt uzraksti viņam vēstulīti e-pastā, sms, izskaidro, kāpēc raksti, nevis runā par to. Citreiz arī manējais pasprēgā pretī, kad izsaku, ka man kaut kas ne īpaši ir paticis. Es neturpinu viņam runāt pretī, jo zinu, ka ņems vērā to, kaut neatzīst.
03.12.2014 20:40 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Erdbeere, bet kāpēc Tev tāds vīrietis vajadzīgs? Tu taču vari atrast normālu puisi, kurš Tevi mīlēs un cienīs, kāpēc tā jāmoka sevi?

++ Ne viņš tev tīri sadzīviski izpalīdzēt grib (lasot citas autores diskusijas), ne ar tevi kopā atpūsties. Dīvains vīrietis.. Saprotams, ka katram gribās laiku sev un saviem draugiem, bet te izskatās pēc putniem galvā.
03.12.2014 21:03 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Man arī liekas, ka tas ir ok. Un tā notiek. Es arī uzreiz pasaku, ka šodien iešu ar to un to draudzeni uz Vecrīgu vai kkā tā. Bet parasti gan tas pēdēja laikā gadās tad, kad viņam pašam kkādas citas darīšanas.
04.12.2014 01:06 |
 
Reitings 60
Reģ: 22.05.2013
Man šķiet, ka īstā problēma slēpjas jūsu abu attiecībās, nevis šajā konkrētajā situācijā. Iesaku to apdomāt, un saprast, vai tu pietiekami novērtē sevi, jo pēc rakstītā secinu, ka vīrietim trūkst cieņas un iejūtības pret tevi.
04.12.2014 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits