Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru ienīst!

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Runāju ar vienu tuvu radinieci par šo... Viņa nesaprot, saka, ka esmu naiva muļķe un tas vīrietis pēdējais kretīns kāds vien var būt! :D Bet es visu tā neredzu!

Jā, viņš izmantoja mani seksam, bet es taču pati piekritu. Jā, es tik ļoti gribētu, ka viņš gribētu ko vairāk ar mani, bet es nevaru pieprasīt to no viņa, ja pati tēloju vēso. Beigās pati jutos aizvainota, kad viņš atzina, ka starp mums jau tas tā nenopietni. Nesaprotami sāpīgi, kāpēc pēc 1. x viņš pret mani tik jauki izturējās. Varēja taču pasniegt uzreiz visu, lai lietas ir skaidras. Es pat biju gatava, ka visticamāk 1.x tikai būs un viss stāstiņš beigsies. Bet nē, turpinājām tikties tikai sexam. Beigās atteicos satikties ar viņu, jo vairs tā negribēju. Un tagad naktīs nāk prātā, kā būtu ja varētu būt savādāk...

No otras puses, viņa rīcība parāda, ka viņš neko vairāk negribēja, neko nopietnāku un viņu viss apmierināja kā bija. Un nu man gribas viņu atpakaļ, kaut vai kā viss bija, ar cerību, ka varbūt arī tas varētu izvērties par ko vairāk, jo viņam tā uzticējos, bija kā čoms ar ko parunāt un gultas biedrs reizē :D Negribas tagad nevienu citu iedomāties. :) Negribas arī izskatīties izmisušai vai vientuļai vai lieki uzbāzties, ja viņam galīgi neesmu vajadzīga un varbūt ir cita dzīve un mani negrib atcerēties. :D Bet lai ko arī domātu, nejūtu ne mazākajā mērā dusmas pret viņu!
02.12.2014 16:36 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kāpēc Tev vispār liekas, ka tagad nu vajadzētu naidoties, dusmoties un viņu nolikt sarunās ar radiem un draugiem? Ko Tev tā negācija dos? Kāpēc nevar ar neitrālām emocijām pārkāpt pāri šim posmam un vēl kaut domās pateikt "paldies par forši pavadīto laiku", pirms doties tālāk uz priekšu dzīvē?
Tas, ka Tu nīsti kādu, ko nesatiec, nedara sliktu nevienam citam, kā vien Tev pašai.
02.12.2014 21:55 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
enija-sarkano vai balto karogu? :D
02.12.2014 21:41 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Nav ko gulēt ar visiem, kas iepatīkas. :) Es gan labprātāk vispirms ar vīrieti satiekos kādu laiciņu, lai saprastu, kas un kā, nevis dodu sarkano karogu uzreiz. :) Un grūti Tev ir tāpēc, ka Jums, kā noprotu, ir bijusi super fiziskā saderība. Ja neesi pārgulējusi, vieglāk aizmirst!
02.12.2014 21:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Varbūt laiks pieaugt?!
Tu lieliski apzinies, ka viņš gribēja tikai intīmās attiecības. Tu vēlējies ko vairāk, viņš to nesniedz. Viss cauri. Bet nē, tu atkal kal plānus lai atjaunotu sakarus ar cerību, ka kautkas nopietnāks tomēr varētu sanākt. Sieviete ibio
02.12.2014 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Pašai kādu laiku atpakaļ bija līdzīga situācija. Uz puisi nedusmojos, jo galu galā viņš vismaz man atklāti pateica, ko domā, nevis stāstīja kaut kādas pasakas. Diemžēl, man viss izvērtās tā mazliet ačgārni no sākuma viņš bija tas lielais mīlnieks, kas sākumā mani gribēja (tikai ne nopietnas attiecības), un es biju tā, kura tīri vienkārši gribēju izklaidēties, bet beigu beigās viss kaut kā pavērsās otrādāk.
Uz viņu nedusmojos, un neuzskatu, ka tev arī ir tiesības dusmoties. Iekšēji gan mazliet sāp, tas pats, kas tev - kā būtu ja būtu. Bet laikam jau tādus vīriešus mainīt nevar....
02.12.2014 19:08 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Sāc sevi cienīt.
Puisis gribēja seksu no tevis,līdz brīdim,kamēr tu dod-viņš ir tev blakus.Nav sekss-puisis iet meklēt citur.Neko vairāk viņam nevajag.Ko tur nesaprast? Un nē,tev nav nekādu tiesību kaut ko pārmest viņam.Tavas ilūzijas ir tikai tavas ilūzijas.
02.12.2014 19:01 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar AHA!
Runāju ar vienu tuvu radinieci par šo... Viņa nesaprot, saka, ka esmu naiva muļķe un tas vīrietis pēdējais kretīns kāds vien var būt! Bet es visu tā neredzu!

Drīzāk, teiktu pārāk augstās domās par sevi,attiecības uztver tādu, kā spēli, skatoties Tavu izturēšanos. Kretīns nav īstais vārds.Vīrietis, kuru Tu centies aprobežot,pakļaut un skatīties cik tālu viņš ies, attiecībā uz Tevi!
Jā, viņš izmantoja mani seksam, bet es taču pati piekritu. Jā, es tik ļoti gribētu, ka viņš gribētu ko vairāk ar mani, bet es nevaru pieprasīt to no viņa, ja pati tēloju vēso.

Tu neko nevari pieprasīt vai apvainot vīrieti, ja Tu pati visam, kas ir noticis Jūsu abu starpā devi savu piekrišanu, nerunājot par to, ka pati vēlējies līdz vienam mirklim, kā tas būs.To jau varēti definēt, kā otra cilvēka pakļaušanu, kamēr nevar atrast kādu labāku.Nerunājot, ka nebija, patiesas jūtas, kur vēl runāsim par mīlestību, tikai fiziska iekāre, tēlojot ledus karalieni.Tad, kad Es vēlos, tad TO DARĪSIM, bet kad nē, atšujies.Nepatīk tādas sievietes.
Kāda mana attieksme būtu:
Tad Tu sāc viņai pakāpeniski skriet pakaļ, jo, kad viņa nepiezvanīja Tev atpakaļ vai neatbildēja uz sms,tad Tu sācs domāt vai man jāgaida kamēr viņa atbildēs vai varbūt jāpiezvana vēlreiz, jāuzprasa kā viņai iet?. Kad viņa neatbildēja ilgāk par 2h.Vairums sāk nervozēt. Tad Tu sāc palikt par kucēnu.
Jo, visu laiku sāc domāt par to, ko viņa dara, ar kādu vīrieti sarakstas, ej izsekot portālos viņas pēdējos apmeklēšanas laikus, skaties kā izsalcis uz vinās galerijām portālos, vairākas reizes pārskati sms arhīvus ar savstarpējo saraksti, tas sāk Tevi uzvilkt, ka Tu vēlies to, bet nevari dabūt.Sāc stresot pilnīgi par neko.
Kā manuprāt būtu jārīkojas, lai ignorētu tos kucēna instinktus un savest sevi kārtībā?
Ja Tu visu dienu sēdi un domā vai zvanīt,rakstīt viņai, tad NEZVANI! Zvanam būtu jābūt spontānam, nevis ilgi plānotam un samocītam, jo Tu ilgāk gaidīsi, jo Tev būs grūtāk sadūšoties, tāpat kā aicinot sievieti dejot, ja redzi, iepatīkas, tad ej un rīkojies.Un nedomā par to, kas notiks, ja nepiekritīs!. Tev taču ir pašam sava dzīve! Kad paliek garlaicīgi uzzvani viņai, mazliet papļāpā un saki, ka Tev jāatgriežas pie interesantākām lietām ar ko Tu iepriekš nodarbojies!(Ja tādas nav, tad improvizē, izdomā, kas pirmais nāk prātā.)
Mazliet aizrakstījos, bet tā ieteiktu rīkoties, vīriešu kārtas pārstāvjiem..
Beigās pati jutos aizvainota, kad viņš atzina, ka starp mums jau tas tā nenopietni.

Bet, kurš visu tā pasniedza ar savu vēsumu, neielaidi viņu tuvāk, attiecību zonā.Vīriešiem arī ir jūtas.Tāpēc, kopā jāveido attiecības un jābūt atvērtam pret otru, ja nē, tad tikai tādas attiecības būs.
Beigās atteicos satikties ar viņu, jo vairs tā negribēju. Un tagad naktīs nāk prātā, kā būtu ja varētu būt savādāk...

Savādāk, domā vēl ilgāk turpināt savu romānu..nē, vīrietis beidzot saprata, ka tā nav dzīve, kad nav abpusējas simpātikas.
Un nu man gribas viņu atpakaļ, kaut vai kā viss bija, ar cerību, ka varbūt arī tas varētu izvērties par ko vairāk, jo viņam tā uzticējos, bija kā čoms ar ko parunāt un gultas biedrs reizē Negribas tagad nevienu citu iedomāties.

Netraucē citam dzīvot, kas bija, lai paliek.Iespējams viņš velas sākt jauni dzīvi un nevēlas ka atkal ievelk labirintā, kur nav ceļa laukā.Tu, vēlies atpakaļ, tāpēc, ka nevari atrast labāku hmm.
Veiksmi! ;)
02.12.2014 18:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
stellaglmr, man viss pa vecam. Redzi, joprojaam te "plosos"! :D A kas tur ir ar to joku par "ieprieksheejo lapu"? Ju kuro reizi dzirdu, bet juutu, ka esmu kaut ko paliadusi garaam... :-P
02.12.2014 18:46 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Manuprāt, sieviešu lielākā kļūda ir naivi cerēt, ka tu būsi tā, kas pārveidos viņa domāšanu. Biežākas tikšanās un viņš gribēs nopietnas attiecības. Parasti tā nenotiek, jau sākoties šāda tipa attiecībām un pavērojot puiša uzmanību ir redzams, ka nav tās attieksmes, ka tu būtu īpašāka par citām utt, tad nekā, ja vien esi gatava tikties seksa dēļ un SKAIDRI zini, ka arī tev viņš nav vajadzīgs attiecībām. Ja neesi droša n sāk parādīties jūtas, tad labāk laicīgi pārtraukt, pēc tam būs kā tavā situācijā - naktis domāju, kā varēja būt.

Man jau šķiet, ka tā dzirkstele un puiša nopietnība attiecībā uz meiteni parādās pašā sākuma, ja ne gluži pirmajā randiņā, bet otrajā vai trešajā noteikti.
02.12.2014 18:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
stellaglmr, malacis! ;) Prieks par tevi!!! :)
02.12.2014 18:34 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Oi. :D Strādāju, mācos, ņemos ar saviem abiem vīriešiem. Plusā, tagad remontējam dzīvokli. Grasos vēl papildināt ikdienu ar kursiem. Šad tad ienāku cosmo apskatu, kas jauns - secinu, ka kļūdījos uzskatot, ka dzīvē viss plūst un mainās. :D
Cosmo nekas nemainās. Iznemot pogu "iepriekšējā lapa". :D

Kā tev klājas? (l)
02.12.2014 18:29 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ai, tagad dzīve pilna ar laika trūkumu. Strādāju, macis
02.12.2014 18:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sveika, stellaglmr! Kur biji pazudusi? Man pietruuka tavu komentaaru! :)
02.12.2014 18:25 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Vismaz reizi mēnesī Tev ir problēmas ar vīrieti un kaut kādu mistisku izmantošanu.
02.12.2014 18:25 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neons
Tadām kā mēs šīs dāmas neprast. Taču pilna pasaule ar meičām perfektajām, kuras baidas neuztraukties, pieiet par tuvu vai attiecību sākumā ierasties uz randiņu botēs. :D Bet kad pieiet viņām tuvāk tāds čiks vien ir - un tad sākas, bet es viņu gribu. Un tas viss īstenibā ir tādēļ, ka meitene par.sevi tik augstās domās, ka neuzskata viņas negribēšanu par opciju. :D
02.12.2014 18:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
It kā nepārdzīvoju, tikai maļas pa galvu domas, kā būtu ja būtu...


A tad nepārdzīvo, satiec viņu, vienreiz pasaki, kā tas ir no Tavas puses. Un, ja atbilde nav pozitīva šim scenārijam, tad vienkārši varēsi drošu sirdi likt punktu. Patīkami nebūs, bet būs skaidrība. Un tas ir daudz.
02.12.2014 17:36 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
kāpēc jāienīst?
02.12.2014 17:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
AHA, nu mož. Tu tāda любвеобильная :D

Nu ko darīt.. viņš jau pašā sākumā teicis kā ir. Mēģini dusmoties uz sevi, tici man - ātri apniks :D
02.12.2014 17:27 |
 
Reitings 145
Reģ: 08.08.2014
Man bij gandrīz identiska situācija, mums tas vilkās kādus 2 gadus. Man ar likas ka mums varetu kas sanak un citreiz likas ka vins ari ta ka to velas, bet beigas nekas nesanaca mes jau neesam tikusies no septembra. Kadu laiku atpakal satiku viņu beidzot pateicu ko domaju par vinu tad abi divi kartigi izrunajamies par dzivi un tā. Tagad nezinu ka bus nedeļas beigas mums kopejam draugam ir dzimšanas dienas balīte. Ceru ka nepakļaušos kārdinājumam
02.12.2014 17:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
nevar jau pašā attiecību sākumā izlikt visu kā uz delnas

Kaapeec ne? Pashaa attieciibu saakuma jau iisti nemaz nav ko likt kaa uz delnas parasti... Bet, ja cilveeks vienkaarshi patiik, kaapeec ir kaut kas jaateelo?... Kas tad taads notiks, ja tas tiks atklaats?
02.12.2014 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!