Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru ienīst!

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Runāju ar vienu tuvu radinieci par šo... Viņa nesaprot, saka, ka esmu naiva muļķe un tas vīrietis pēdējais kretīns kāds vien var būt! :D Bet es visu tā neredzu!

Jā, viņš izmantoja mani seksam, bet es taču pati piekritu. Jā, es tik ļoti gribētu, ka viņš gribētu ko vairāk ar mani, bet es nevaru pieprasīt to no viņa, ja pati tēloju vēso. Beigās pati jutos aizvainota, kad viņš atzina, ka starp mums jau tas tā nenopietni. Nesaprotami sāpīgi, kāpēc pēc 1. x viņš pret mani tik jauki izturējās. Varēja taču pasniegt uzreiz visu, lai lietas ir skaidras. Es pat biju gatava, ka visticamāk 1.x tikai būs un viss stāstiņš beigsies. Bet nē, turpinājām tikties tikai sexam. Beigās atteicos satikties ar viņu, jo vairs tā negribēju. Un tagad naktīs nāk prātā, kā būtu ja varētu būt savādāk...

No otras puses, viņa rīcība parāda, ka viņš neko vairāk negribēja, neko nopietnāku un viņu viss apmierināja kā bija. Un nu man gribas viņu atpakaļ, kaut vai kā viss bija, ar cerību, ka varbūt arī tas varētu izvērties par ko vairāk, jo viņam tā uzticējos, bija kā čoms ar ko parunāt un gultas biedrs reizē :D Negribas tagad nevienu citu iedomāties. :) Negribas arī izskatīties izmisušai vai vientuļai vai lieki uzbāzties, ja viņam galīgi neesmu vajadzīga un varbūt ir cita dzīve un mani negrib atcerēties. :D Bet lai ko arī domātu, nejūtu ne mazākajā mērā dusmas pret viņu!
02.12.2014 16:36 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Bet nē, turpinājām tikties tikai sexam.


atslēgas vārds! Ja tas jau bija pasaprotami pašā sākumā, tad kāda ienīšana? Vīrietis jau no sākuma parādīja, ka neko citu viņam nevajag, tad kāpēc tagad burt drāmu? Pati parakstījies, un tāda gadījumā tā nav nekāda izmantošana...
02.12.2014 16:40 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Man bija mazliet līdzīga situācija. Tikai tad es nedomāju, ka tā ir izmantošana.
Izšķīrāmies, pārdzīvoju nelielu depresiju, kad nekādas emocijas nejutu, viss tā kā vienalga - neliels izdegšanas sindroms, kas ilga 3 mēnešus, ja nemaldos.
Ienīst viņu neienīstu, jo mēs taču palikām ''labākie draugi'' :D kuri nesazinās vairs. Mazliet sāpīgi atceroties, bet nu, neko īpaši nenožēloju.
Esmu laimīga ar tagadējo draugu un topošo vīru. Tikai žēl, ka bildināta vēl neesmu :D bet gan jau. ;)
02.12.2014 16:42 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es aizmirstu un meklētu normāli vīrieti stabilām attiecībām.
02.12.2014 16:43 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Piekrītu MoonLady
Es aizmirstu un meklētu normāli vīrieti stabilām attiecībām.
02.12.2014 16:44 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kāda vēl izmantošana? Ja viņš būtu solījis nez kādu mīlestību un attiecības, bet beigās pēc seksa aizlaidies un pasūtījis, to varētu skaitīt par izmantošanu, bet ja meitene pati parakstās, nu tad lai pati arī pēc tam raud un nevaino vīrieti. Katrā ziņā, vienmēr ir pierādījies tas, ka, ja pret otru ir jūtas, nevajag izmisuma kārtā piekrist tikai seksa attiecībām (a la ''kaut tikai viņš neaizietu pa visam, saglabāšu vismaz tādas attiecības, kas zin, varbūt viņš tomēr iemīlēsies manī''), būs tikai sliktāk un sāpīgāk.
02.12.2014 16:45 |
 
Reitings 180
Reģ: 05.08.2014
Es te neredzu par ko būtu vīrietis jāienīst.
02.12.2014 16:46 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es arī nesaprotu, par ko ienīst, ja spēles noteikumi bija skaidri jau sākumā?
02.12.2014 16:49 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
MoonLady negribas... Nu jau vairāk kā 2 mēnešus neesam runājuši ar viņu. Pa šo laiku esmu tikusies ar 1... nu tik pat, ja ne vēl nenopietnāku. :D Un varbūt rakstījuši arī tādi, kas būtu nopietni, bet tie neinteresē un pat negribas tikties. Vienkārši vizuāli nepievelk :D
02.12.2014 16:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neesmu eksperts taadaas attieciibas, bet tas kas man nepatika staastaa ir tas, ka tu tur kaut ko teeloji saakumaa. Nu taa bija pirmaa kljuuda - nevajag teelot! Esi kaada esi, aatraak sapratiisi, kaads ir tas otrs.
Otrkaart, nevajag jaukt pieklaajiibu ar kaut kaadaam juutaam. Ja peec pirmaas reizes viirietis bija pieklaajiigs, neviss rupji vees dabuujis ko gribeejis, tas neko veel nenoziimee. Viirietis vienkaarshi ciena sievietes. Tas arii viss.

Par visu paareejo - varbuut buutu bijis savaadaak, ja tu reagjeetu un buutu godiiga pret vinju. Tagad vilciens jau aizbraucis - vienkaarshi maacies no savaam kljuudaam un nekaap uz viena un taa pasha graabeklja naakoshreiz.
02.12.2014 16:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nu bija jau pa vidam "Gribu lai esi mana meitene" ,kad teicu, ka vispār vairs neko negribu, jābeidz tikties. Pēc tam vēl tomēr turpinājām tikties. Es laikam tajā momentā noticēju, ka viņš gribētu ko nopietnāku, pēc tam nezinu, pati nobijos, vai gaidīju no viņa puses attieksmē baigās izmaiņas un nejutu... Bet nekas nopietns tā arī nebija. Pēc tā "Gribu lai esi mana meitene, brīdī aizsūtīju viņam 1 tekstu, kurš dr.lv joprojām viņam albumā stāv. :D Ar loģisko prātu nodomāju, ka drošvien raksta citām un saka, ka tas mīļtekstiņš viņām par godu, ar emocionālo... domāju, ka viņam nozīmēju ko vairāk. :D
02.12.2014 16:55 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Neons es jau pati no sākuma nedomāju, ka varētu pieķerties viņam, tiešām domāju, ka viss beigsies pie 1 pārgulēšanas un viss, puisis virzīsies tālāk, citus brunčus meklēt :D Pašaizsardzības nolūkos biju vēsa, lai arī neiedomājas, ka dievinu viņu un skriešu kā pasvilps.
02.12.2014 17:00 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tev nav par ko justies aizvainotai vai apmānītai. Vīrietis Tev makaronus uz ausīm nekarināja, pateica, kā ir. Tā kā problēma ir tikai Tev pašai. Morāle-ko nevar celt, to nevar nest. Pārfrāzējot-ja neesi gatava, ka viņš savus vārdus domāja nopietni, tad nevajadzēja iesaistīties.

Kā sieviete sievietei iesaku-nepārdzīvo par šo un dzīvo tālāk.
02.12.2014 17:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pašaizsardzības nolūkos biju vēsa

Es shito vienkaarshi nesaprotu. Nu nafig buut veesai? Pashaisardziibas noluukos... Ja vajadziiga pashaisardziiba, tad nevajag ar taadu cilveeku kontakteeties un likties gultaa. Labaak tachu atrast cilveeku, neko neteelojot vinja priekshaa un visas attieciibas buus skaistas un sakaartosies pa plauktinjiem pareizi.
02.12.2014 17:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tu tomēr ar viņu pārgulēji :D Nu, ko, te cenšās Tevi atrunāt, pati izlēmi, tagad neko.

Nu mēģini par viņu nedomāt (jā, nav viegli, zinu). Man tieši šādās situācijās, zinot sevi, palīdzētu tieši tas, ka man neuzbāztos viņš (ne zvanītu, ne rakstītu). Grūtāk, kad visu laiku par sevi atgādina, ja nē - nav tik traki. Laiks ārstē..
02.12.2014 17:18 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nu ja ir dusmas... vieglāk aizmirst!

It kā nepārdzīvoju, tikai maļas pa galvu domas, kā būtu ja būtu...
02.12.2014 17:21 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Kāda vēl izmantošana? Ja viņš būtu solījis nez kādu mīlestību un attiecības, bet beigās pēc seksa aizlaidies un pasūtījis, to varētu skaitīt par izmantošanu, bet ja meitene pati parakstās, nu tad lai pati arī pēc tam raud un nevaino vīrieti. Katrā ziņā, vienmēr ir pierādījies tas, ka, ja pret otru ir jūtas, nevajag izmisuma kārtā piekrist tikai seksa attiecībām (a la ''kaut tikai viņš neaizietu pa visam, saglabāšu vismaz tādas attiecības, kas zin, varbūt viņš tomēr iemīlēsies manī''), būs tikai sliktāk un sāpīgāk.

++++++++++++++++++
Un par būšanu vēsai - man tas nelikas nekas tāds wow - nevar jau pašā attiecību sākumā izlikt visu kā uz delnas, ja viņš tiešām gribētu, censtos tev tikt tuvāk jebkurā gadījumā, bet negribēja.
02.12.2014 17:21 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
AHA, Tava kļūda ir tā, ka tēloji, vīriešiem patīk, ka saka visu kā ir nevis jāuzmin. Ja gribēji nopietnas attiecības, tad tas bija jāsaka nevis jātēlo. Pati vien vainīga esi.
02.12.2014 17:23 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
meksikanka Tu laikam esi pārpratusi! Ne jau šis ir tas gadījums...:D šis senāks.
02.12.2014 17:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
nevar jau pašā attiecību sākumā izlikt visu kā uz delnas

Kaapeec ne? Pashaa attieciibu saakuma jau iisti nemaz nav ko likt kaa uz delnas parasti... Bet, ja cilveeks vienkaarshi patiik, kaapeec ir kaut kas jaateelo?... Kas tad taads notiks, ja tas tiks atklaats?
02.12.2014 17:24 |
 
Reitings 145
Reģ: 08.08.2014
Man bij gandrīz identiska situācija, mums tas vilkās kādus 2 gadus. Man ar likas ka mums varetu kas sanak un citreiz likas ka vins ari ta ka to velas, bet beigas nekas nesanaca mes jau neesam tikusies no septembra. Kadu laiku atpakal satiku viņu beidzot pateicu ko domaju par vinu tad abi divi kartigi izrunajamies par dzivi un tā. Tagad nezinu ka bus nedeļas beigas mums kopejam draugam ir dzimšanas dienas balīte. Ceru ka nepakļaušos kārdinājumam
02.12.2014 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits