Letāli

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Kādu medikamentu pārdozēšana rada letālas sekas? Vispār skatījos procentuāli, liela iespējamība nenomirt pārdozējot. Vēnas griežot vēl mazāka iespējamība nomirt. http://lostallhope.com/suicide-methods/statistics-most-lethal-methods Davaj bez muļķīgiem jokiem. Mani tiešām interesē... Kādi vēl varianti? Efektīvākais esot nošaut, bet LV kur tikt pie pistoles? Legālas jau tikai gāzenes gaisenes bet ar tām jau neko nevar izdarīt. Un vēl atļaujas vajag. Pilnīgi dusmas. Cilvēks nevar pat galu sev padarīt.

Internetā tik daudz informācijas par visu ir, bet ja kāds jautā par pašnāvību tā citi tikai vai nu stulbi joko, vai cenšās atrunāt vai nez vēl bībeles pantus citēt sāk. It kā kāds to būtu prasījis.

Ir jau arī gadījumi, kad tiešām cerības ir veltīgas. Neiet runa par mainīgām problēmām, kas laika gaitā var atrisināties...
01.12.2014 13:34 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Jā, jā.. Stāstiet te tik efektīgākās metodes ,lai kāda patiešām izvēlētos vieglāko variantu un izdarītu sev galu.
Labāk būtu pastāstījušas kādas sekas varbūt ,ja neizdodas..,lai cilvēks aizdomājas. Piem. lēc no ēkas un paliek paralizēts un tad apkopj Tevi kā darzeņveidīgo un pat nevarēsi visu līdz galam pabeigt. Vajag?


nu un, pati vainiiga, ja neizdosies. Lai tad dziivo kaa daarzenis, ja ir tik tizla,ka pat pashnaaviibu normaali nevar izdariit
01.12.2014 13:50 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Depo ir virves.
01.12.2014 13:54 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Dīvains tēmas pēdējā laikā saradušās. Par pašnāvībām, par pēdējām maltītēm pirms nāves, kā gribētu mirt... Kāpēc tādas domas jāvairo?
01.12.2014 13:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu Tu vari nomirt no medikamentu pārdozēšans, pārsvarā visu izglābj , jo atrod, tākā ja darīsi to mežā tad viss var izdoties ...
vienmēr var kādus 5g amfika ielaist vēnā un tad točna - sveika paradīze ! :)
01.12.2014 13:56 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu es piekrītu ka negribu nevienu apgrūtināt.

Pistoli var dabūt?

Jau jau tik dikti gribētu mirt, sen jau visu būtu pārbaudījusi un izpētījusi. Labāk pastāsti, kas tevi nomāc.


Un ko es tagad daru? Pētu un cenšos izzināt. Negribas jau kā pēdējai losenei izgāsties pat nevarot sevi nobeigt. Es esmu neglīta. Draugu nav. Radinieki melo, ka ar mani viss ir kārtībā. Uz ielas cilvēki skatās uz mani tā it kā es būtu 8 pasaules brīnums. Esmu tikusi izmantota seksam(ne izvarota, labprātīgi, tikai laikam stulbi cerēju, ka patīku tam cilvēkam) un tagad saprotu, ka man tas cilvēks iepatikās vairāk. Naktīs nevaru pagulēt. Pārmetu sev ka esmu tik pretīga, ka neviens puisis nekad negribētu sev tādu draudzeni. Vēl trakākais, ka tie, kuri grib izmantot paši ir forši, viņiem viss super. .............Visu laiku domāju, kāpēc, par ko man tā. Nepilnību ir pārāk daudz lai viena plastiskā operācija palīdzētu. Bet pat 1 operācijai nav nemaz naudas. Kontā nauda no radiniekiem ir studijām paredzēta. Un lai nomaksātu visu studiju laiku, man vēl ir jāmeklē darbs lai pabeigtu viņas. Apnicis ka cilvēki izturas pret mani kā pret "īpašu" un vai nu bez jēgas slavē kā 2gadīgu bērnu vai nīst. Viss ko es gribētu - normālu dzīvi. Bet nevaru neko darīt! Seja ir un paliek seja. Fuj. Katru dienu kad jāiet kaut kur 2 stundas pie spoguļa stāvu cenšoties uzlabot sevi. Tāpat nav gana labi. Reizēm nav spēka vienkārši censties. Skatos spogulī uz sevi un ir -nožēla, ka citiem tādu jāredz, dusmas, ka tāda esmu, izmisums -kāpēc tā?
01.12.2014 13:58 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Ieliec bildi.
01.12.2014 14:01 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu es tev varu ieteikt vienu lietu ... smaidi, tas visus besī , pilnīgi nopietni , cilvēki nenormāli cepas, ja kāds smaida un viņam ir vienalga ... neviss ārēji vienalga, bet tā pa īstam un no sirds , ja kāda ir pofig uzliec uz viņa viedokli un viņš aplauzīsies vairāk ... Tas ir pārbaudīts un strādā ....
01.12.2014 14:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Te dažas ir neriktīgas!!!!!!!!!!
01.12.2014 14:02 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
tieshaam, laiks pashnaaviibai, ar taadaam probleemaam jau sen bija jaapakaras
01.12.2014 14:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
un vispār , tev nav interesanti , kas būs tālāk !?
Pāris reizes dzīvē esmu domājusi par pašnāvību , nu ne tā nopietni , bet puspajokam , un secināju, ka esmu pārāk ziņkārīga , lai tā vienkārši aizietu ... :D
01.12.2014 14:03 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
ne vienmēr skaista seja ir risinājums. Te cosmo arī dažas ārēji liekas tā neko, pat simpātiskas, bet galvā pilnīgs vakums.. Un štrunts vel būtu , ka vakums būtu pasaules zināšanās, fizikā utt, bet , ja pilnīgs vakums attieksmē pret cilvēkiem tad tas jau ir vairāk kā skumji ;)
01.12.2014 14:05 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es esmu dzirdējusi līdzīgus stāstus un pašnāvības idejas no tik daudz meitenēm, ar kurām šobrīd viss ir vislabākajā kārtībā! ir stabils draugs, stabils darbs, seja tā pati, jo ne sejā ir vaina, bet prātiņš vietā atgriezies.
Es esmu neglīta. Draugu nav. Radinieki melo, ka ar mani viss ir kārtībā.

šaubos, ka esi neglīta, ja arī tā, tas nav tik būtiski laimīgai dzīvei. draugu tev nav tāpēc, ka grūti būt blakus un klausīties cilvēkā, kam ir tik daudz problēmas un naids pret sevi, un radiniekiem ir taisnība no vienas puses, no otras- varbūt viņi nepamana vai negrib pamanīt, ka tev ir vajadzīga speciālistu palīdzība. Vari taču eksperimenta pēc paņemt mazu daļiņu no studijām paredzētās naudas un aiziet parunāt ar terapeitu? intereses pēc, ja nu kas mainās.
01.12.2014 14:05 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
wee
Tev kāds pazīstams tā ir aizgājis?

Kāda jēga runāt? 100x ir runāts Mamma teiks lai nerunāju muļķības. Vienaudži izvairīsies atbildēt, baidoties, ka nepareizi runās ar mani, būs vainīgi pie tā ja ar mani kas notiktu. Cilvēki bēg no tādiem, kas domā par pašnāvību. Es tur neredzu neko āārkārtēji briesmīgu. Protams, skumji, bet dzīvot ar tādu apkārtējo attieksmi un raudāt 10x mēnesī par to, kāda esmu ir vēl skumjāk.

Nu tagad cenšos uzzināt. Kad uznāks atkal "lēkme" ja būs konkrēts plāns, varēs rīkoties! Nevis no bezspēcības prātā jukt.
01.12.2014 14:05 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Mīļā, viss Tevis uzskaitītais ir pupu mizas! Nieki! Dzīves sīkumi!
Tie nav iemesli, lai sev darītu pāri!! Attopies!
01.12.2014 14:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
protams , skaistumam nav nozīmes ! :D :D tikai mūsdienu pasaule visa ir tendēta uz ārišķībām un pārsvarā tie ne klasiski skaistie cilvēki propogandē, ka ne jau sejā viss slēpjas ,taisnība jau ir viss nē, bet lielākā daļa gan ....
01.12.2014 14:07 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
nu Tu vari nomirt no medikamentu pārdozēšans, pārsvarā visu izglābj , jo atrod, tākā ja darīsi to mežā tad viss var izdoties ...


Var jau nomirt no visa kā, bet statistika rāda, ka ļoti maz cilvēku galu galā nomirst no medikamentiem. Ja mežā sarīsies 300 kaut kādas tabletes, varbūt 250 no tām pussamaņā izvems, saindēsies no 50 ķermenī palikušajām un pamodīsies izcirknī kā novēmies dārzenis.

Pārdozēt narkotikas liekas labāks variants. Ok, es redzu, ka pēc statistikas tikai puse cilvēku nomirst, bet ja tu sev vēnās drošības pēc ielaid devu, kas 50x vai 100x pārsniedz letālo devu, nu cik vien vari paspēt sašpricēt pirms roka sāk neklausīt, tad tam būtu jāizdodas. Varbūt tiem izdzīvojušajiem cilvēkien nebija pietiekami daudz naudas lielākai porcijai. Bet gan atradīsi, ja labi gribēsi. :)
01.12.2014 14:09 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pašnāvība nav risinājums. Tu nespēj iedomāties, cik briesmīgi ir zaudēt sev tuvu cilvēku šādā veidā. Vai Tu to novēli saviem mīļajiem? Mans tētis pirms pieciem gadiem aizgāja no dzīves pats. Es vēl joprojām jūtos vainīga (lai gan manas vainas tur nebija nekādas) un reizēm uznāk histērijas lēkmes, joprojām redzu viņu murgos, atņemot sev dzīvību manu acu priekšā (lai gan reāli es to, protams, neredzēju).
01.12.2014 14:10 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Vēnas griežot vēl mazāka iespējamība nomirt.

Tas tikai tāpēc, ka visbiežāk to dara nepareizi - nevis vertikāli pa vēnu, bet gan horizontāli. Un horizontāli vēnas parasti griež tieši tie, kas patiesībā nevēlas mirt, bet gan ar to pievērst apkārtējo uzmanību savām problēmām.
Ja reiz tik ļoti gribas ...
Mums Latvijā ir arī indīgie augi: velnarutks (nāve var iestāties 1h laikā), letāli ir arī: suņstobrs, zalktene, zilā kurpīte, četrlapu čūskoga u.c.

Jo vairāk pašnāvnieku, jo mazāk pašnāvnieku.
+++

Bet, sociāli atbildīgā kārtā, tomēr ieteikšu sākumā parunāt ar saviem tuviniekiem vai pat profesionāļiem, ja tu to priekš sevis visu jautāji, vai tiešām ir tāda bezizeja dzīvē...
01.12.2014 14:11 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es tiešām domāju, ka skaistums nav būtisks laimīgai dzīvei! lielākā daļa cilvēku nav skaisti (nu, ja pārtrauc sludināt Dove reklāmas un to, ka katrā ir kaut kas skaists), nu vismaz ne Holivudas skaisti, ne elpu aizraujoši skaisti. man ir 90kg smaga draudzene, kas nekad nav aizdomājusies par kosmētiku un valkā vīriešu drēbes, ja nevar atrast sava izmēra sieviešu un viņa ir vispriecīgākais cilvēks pasaulē :D
01.12.2014 14:11 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Dažas te runā līdzīgi kā mana mamma. Bet es vienmēr saku viņai -
Padzīvotu Tu KAUT 1 DIENU MANĀ ĀDĀ!
Jums to pašu.Cik tas ir sāpīgi... Problēma nav tikai tajā, ka citi mani nepieņem, es pati sev nepatīku, riebjos.

Ko manas bildes ielikšana mainīs? Negribu vēl vairāk pazemoties vai atkal jaunas negatīvas emocijas gūt. Un tāpat bez kosmētikas man bilžu nav. Tas vispār ir kaut kas atbaidošs un neredzēts.

Es saprastu, ka varētu visu iedomāties. Bet nē... Pasakiet, KĀ es varu iedomāties, ka cilvēki skatās uz mani tā kā viņi skatās? Es nevaru redzēt to, kas nav. Un es nevaru redzēt bildēs, spogulī, to kā nav. (kā man apgalvo tuvākie radinieki 2, kuri zina par manām problēmām- ka es redzot, to ,kā nav) TĀ NEVAR BŪT.
01.12.2014 14:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits