Horoskopi

 
Reitings 17
Reģ: 02.06.2013
Labvakar, dāmas! Zinu, ka šāds raksts par horoskopu jau ir bijis, taču senāks, vēlos papļāpāt ar jums tagad.
Kas tad jūs esat pēc horoskopa? Kas ir jūsu partneris? Kādas ir attiecības? Kādā zīmē dzimušas jūsu draudzenes? Kas ir īpašs, ko esat novērojušas? Par horoskopu saderību interesējos jau ļoti ilgu laiku, no galvas zinu, kas ar ko labi varētu ''sapast'', esmu novērojusi šādas tādas lietas pati, ja ir interese, varat man pajautāt, izteikties, iespējams openēt manus pieņēmumus!

Pati esmu zivis, viegli saprotos ar visām zīmēm, manuprāt, mans draugs ir vērsis - attiecībās ir vienkārši b u r v ī g a s . Vai ir kāda zivtiņa šeit kopā ar vērsi? Varbūt...?! :S
30.11.2014 00:50 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Esmu vēzis, draugs lauva. Kad runā par vēža saderību, reti kad vispār visā tekstā varēs pamanīt vārdu lauva, laikam jau nesader vai kaut kur plūst pa vidu :D
Taču es teiktu, ka saderība ir ļoti laba. Draugs kā lauva nav egocentrisks, jā, ļoti labi apzinās, kur ir labs un kas viņam padodas, bet to skaļi nekad nepauž, to var tikai just attieksmē pret visu citu, daudz nerunā par sevi, vispār nerunā par citiem, ja vien tas neiederas kontekstā, situācijas aprakstā (t.i., nav aprunātājs). Toties es kā vēzis netipiski muldu visu laiku :D Tāpēc te mums labi sader - esmu vairāk runātāja, viņš - klausītājs. Liekas, ka jebkurā jomā palīdzam viens otram noturēties līdzsvarā. Viņš ir tērētājs, es krājēja, es esmu pa gaisu, viņš stingri turas pie zemes utt. Tas netraucē, bet strādā mūsu labā.

Labi saprotos ar lielāko daļu no zīmēm, piesardzīga esmu tikai pret dvīņiem, jo zinu 2 tik pretīgus dvīņus raksturā, tiešām divas sejas vienmēr un visur. Lai gan jāpiemin arī, ka esam draudzenes ar vienu superīgu dvīni, tā kā nekad nevar teikt, ka nepatiks VISI dvīņi uzreiz. :D

Par zivīm - mūžīgās pasaules cietējas, manas zivis mīl čīkstēt visu laiku :D
30.11.2014 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 3044
Reģ: 13.11.2011
esmu lauva visā tās būtībā! :D
30.11.2014 10:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Esmu lauva, draugs ir auns, strīdus parasti uzsāku es, bet beigās viņš ir tas, kas mani nomierina. Viņš laikam ir tas mierīgais auns, vairāk klusē, es bļauju, ja es bļauju, viņš turpina klusēt un gaida, kad nomierināšos. Es laikam īsti neticu horoskopu saderībai, jo katram cilvēkam ir individuāla pieeja, domāju, ka arī pēc horoskopa nesaderīgas zīmes var būt izcils pāris un otrādāk.
30.11.2014 10:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Cik forši redzēt, ka tik daudzas šeit ir ūdensvīri. :)

Bet man parasti ir grūti ar lauvām un jaunavām komunicēt. Diezgan atšķirīgas dzīves vērtības un uzskati. Man brāļi lauvas un vecāki jaunavas, tad nu zinu, ko runāju. Arī ar puišiem, kas ir lauvas un jaunavas, man nekas nesanāk, jo nu pārāk dažādi esam.
Taču viena no labākajām draudzenēm ir Jaunava, un saprotamies lieliski. Eh, dažādi notiek.

Manās attiecībās ar vēzīti, parasti kašķi sanāk manis dēļ, jo es gandrīz nekad nenoklusēju savas domas, savukārt, viņš gan. Kā arī es ātri apvainojos, un tad draugs domā, kāpēc atkal tā un domā, ka viņš ir slikts. Bet es diezgan ļoti esmu jau tikusi šim niķim pāri. :D
30.11.2014 11:16 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Varbūt kāds var pateikt kaut ko par vīriešiem- auniem un vēršiem?
30.11.2014 11:24 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Piekritīšu,ka skorpioniem gribas,lai viss notiek pēc viņu prāta,bet kuram gan negribas?
Vispār,man šķiet,ka neesmu tipisks skorpions,to man ir teikuši arī citi. Esmu ļoti greizsirdīga,ļaunatminīga,raudulīga. Dzīvi redzu tikai melnās un baltās krāsās. Mēdzu būt skarba,bet tas tā neapzināti,jo vispār gribētos domāt,ka man ir laba sirds. Strīdēties man nepatīk,cenšos būt mierīga un nebojāt savu nervu sistēmu,bet,kad sanāk,tad tā paskarbāk. Kuram katram neuzticos,mana uztıcība jāiekaro un tas nav nemaz tik vienkārši.
30.11.2014 11:27 |
 
Reitings 48
Reģ: 20.03.2014
Esmu novērojusi, ka attiecībās un draudzībā nesaskan vienām un tām pašām zīmēm. Piemēram, skorpions (ūdens) un vēzis (ūdens) - reiz runāja ļoti atklātas satunas, līdz vēzim "atvērās" tā, ka pastāstīja visu slikto, ko domā. Emocionālajam skorpionam to grūti uzņemt bija, bet vēzis labi pazinis skorpiona emocionalitāti, ar to nerēķinājās. Vienvārdsakot, ne vienmēr draudzībā labi saskanēs zīmēm no vienas stihijas. Piemēram, zivs (ūdens) un dvīņi (gaiss), mežāzis (zeme) un strēlnieks (uguns) - lieliskas draudzenes, kaut gan pilnīgi pretstati, tomēr vairāk cīnās par draudzības pastāvēšanu, taču visbiežāk uguns uguni nodos, zeme zemi sāpinās vai tml.
30.11.2014 11:30 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
KakiiteBum ļoti precīzi, 100% aprakstīja zivis :) mēs ar vīru abi esam zivis, kopā nu jau vairāk nekā 10 gadus. un ģimenē aug dēls, lai cik jocīgi nebūtu - arī zivis :)
30.11.2014 11:33 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
un nē, ar skorpioniem mums nesapas :D tikai pieklājibas robežas, nekāda dziļāka draudzība nav.
30.11.2014 11:34 |
 
Reitings 48
Reģ: 20.03.2014
Llapsiņa, par aunu mazāk zinu, taču bieži novēroju, ka šie cilvēki, tieši vīrieši ir ļoti parliecināti, taču iekšēju komplekso, daudz domā par sevi, mēdz būt egoistiski, bet labprāt dalās, vērši - pie viņiem nauda "pielīp", ļoti izteikti reālisti, stingri ar kājām turas pie zemes, stūrgalvīgi, taču mērķtiecīgi, apdomīgi izdevumos, labi sader ar ūdens zīmēm, jo bieži vien ir izteikti darbaholiķi, cītīgi darba darītāji, bet ūdens zīmes samīļos, nodrošinās mieru, klusumu, atpūtu, jo ļoti mīlošas zīmes, atbalsta zemes zīmes.
30.11.2014 11:36 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Jā, skorpioni tiešām ir tādi paskarbi cilvēki. Skolas laikā draudzene bija skorpions. Dien, dienā kopā.. Bet nekādas emocionālās draudzeņu sarunas viņu neinteresēja. Arī mēdza man 'iedzelt'. Kl. biedri pat jautāja, kā es to izturu, jo tā taču ir ļauna izturēšanās. To es sapratu tikai tad, kad ilgāku brīdi nesanāca tikties. Tad arī nāca atklāsme, ka tas vienkārši ir viņas raksturs, un es to pieņēmu.

Tā kā... pat, ja zīmes nesader ne draudzībā, ne mīlestībā, tomēr ir iespējams vienam otram pielāgoties. ;)
30.11.2014 11:39 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Esmu vistipiskākais Auns- draugs ir mazliet netipisks skorpions- mierīgākas miermīlīgas dabas- saskan lieliski- abi dzīvi. :D Esam kopā vairāk kā piecus gadus.
Ciest nevaru mežāžus- tas ir man vienīgais novērojums. Apkārt ir daudz skorpioni, patik svari, vēži.
30.11.2014 11:41 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Tā kā šeit visas interesējas par horoskopu, tad radas jautājums - uzskatāt to par grēku? Ticat Dievam?


Noteikti neuzskatu par grēku. Dievam kā tādam vīriņam tur augšā un debesu valstībai neticu. Ticu karmai, pārdzimšanai, enerģijai, kas visu virza uz priekšu un paša spēkam. Dievs ir izdomāts, lai vadītu cilvēkus un pelnītu lielu naudu. Patiesībā, visu ticību bībelēs ir rakstīts viens un tas pats, tikai citiem vārdiem.
Protams, bībelē ir izlasāmas ļoti labas dzīves pamācības, bet, ja mācītāji ir spējīgs izvarot mazus bērnus un senāk pagātnē cilvēki varēja atpirkties no grēkiem ar naudu, tas liek daudz ko apšaubīt.
30.11.2014 11:50 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Esmu oktobra skorpions. Teikšu tā - nav jābrīnas, ka citi mani nesaprot, jo es pati bieži vien nesaprotu sevi. Esmu kompānijas dvēsele, bet tai pat laikā varu nolīst no visiem. Draugs saka, ka mēle ir asa, un ja pasaka, tad ar vārdiem iedzeļ sāpīgi. Esmu ievērojusi, ka piesaistu cilvēkus, kas par mani ir vājāki, kuriem es varu palīdzēt. Un ļoti impulsīva. Sapsihojos un pēc pāris minūtēm jau smaidu. Par sevi arī mīlu runāt daudz.
Draugs - Jaunava. Pārsvarā strīdu ierosinātāja esmu es, un tad, kad man strīda iemesls pēc 5 minūtēm ir aizmirsies, draugs var dienu nerunāt, staigāt sapūties.
30.11.2014 12:01 |
 
Reitings 48
Reģ: 20.03.2014
Klotho, neesmu ievērojusi, ka auns nevarētu ciest mežāžus, laikam tāpēc, ka rados ir auns un mežāzis, attiecības kā radiņiem lieliskas viennozīmīgi, taču esmu ievērojusi, ka auni necieš vēžus, līdz pilnīgam riebumam. Man pašai abi var nokaitināt, bet auni un vēži man patīk. Katru pieņemu kā īpašu dārgumiņu. :)
30.11.2014 12:12 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Abi ar draugu esam vērši. Ir lietas, kurās saskatu līdzību, bet kopumā liekas, ka esam pilnīgi dažādi cilvēki.
30.11.2014 12:21 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Esmu Skorpions, bet pavisam neatbilstu tam tipiskajam aprakstam. Vīrietis Svari. Kaut kā neticu, ka horoskopa zīmes varētu noteikt saderību starp diviem cilvēkiem.
30.11.2014 12:25 |
 
Reitings 48
Reģ: 20.03.2014
TwistTheLeaf, skorpionam un svariem ir abpusēja pievilkšanās, var veidot noturīgas, emocionālas attiecības. Nebrīnos. :)
30.11.2014 12:38 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Agrāk dzīvoju ar pārliecību, ka visi tie horoskopi ir viens liels fufelis, bet pēdējā laikā arvien biežāk sāku saprast, ka kaut kādas sakarības tajā visā tomēr ir. Esmu skorpions un varu vien māt ar galvu tam, ka skorpioni ir traka zīme. :D Un papildus visam šeit aprakstītajam, arī diezgan seksuāla zīme. Pazīstu dažus citus skorpionus un šis te
Divi skorpioni vai nu būs nešķirami draugi, vai arī spēcīgi ienaidnieki - to kkur sen jau izlasīju.

ir tik patiesi, mana labākā draudzene, ar kuru esmu turējusies kopā jau padsmit gadus ir skorpions un atkal ir persona, ar kuru man ir ļoti naidīgas attiecības un kuru patiesi ienīstu arī ir skorpions.

No citām zīmēm man piesaista vērši, strēlnieki un lauvas. Vīrieši-lauvas tiešām ir ļoti pašpārliecināti, egoistiski, lieliski aktieri-meļi un bieži vien don žuāni. :D Savukārt man nekad nav īsti saskanējis ar jaunavām un vēl vairāk ar zivīm.
30.11.2014 12:45 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
pati esmu mežāzis, laikam jau esmu pieskaitāma tām lepnajām zīmēm. :D
arī besījos lasot šos jūsu slavinošos stāstiņus par skorpioniem, nu kur tik ļoti sevi var slavēt!? :D

bet vispār, cik esmu esmu ar skorpioniem saskārusies, tas ir tāpat kā ar citām zīmēm- paciest varu tikai tos, kas nemēģina valdīt pār mani. man ir kādi 3 tuvi skorpioni, un tie būtu pieskaitāmi tādiem mierīgajiem nevis lecīgajiem un ļaunajiem.

ciest nevaru dvīņus. mūku pa gabalu. :D

un man pašai labi saskan ar ūdens zīmēm.
30.11.2014 13:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits