Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atsauksmes

 
Reitings 51
Reģ: 21.10.2014
Labvakar ,

Kādas ir atsauksmes par Rīgas Amatniecības vidusskolu ? :)
25.11.2014 17:24 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Vairākas man zināmas meitenes ir mācījušās. It kā neko sliktu nesaka, bet tas drošvien atkarīgs no tā, ko izvēlies tur mācīties, jo esot daži ļoti īpatnēji skolotāji. Kojas gan ir diezgan traģiskas, to daudz nācies dzirdēt.
25.11.2014 17:27 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Fakts, ka lielā daļā šāda tipa skolās ir jābūt iniciatīvai pašam/ai apgūt pastiprināti vielu. Līmenis kādā bieži vien tiek pasniegtas stundas ir traģiski zems.
Ne visur, bet lielā daļā.
25.11.2014 17:36 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Fakts, ka lielā daļā šāda tipa skolās ir jābūt iniciatīvai pašam/ai apgūt pastiprināti vielu. Līmenis kādā bieži vien tiek pasniegtas stundas ir traģiski zems.

+++
Māsīca tajā skolā ar mokām nomācījās vienu gadu un saprotot, ka tā arī neko neiemācījās aizgāja prom.
25.11.2014 17:45 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Nu .. es tur pirms pāris gadiem mācījos, bet nedamācījos, aizgāju! Skolotājas dēļ, kurai vienkārši ar mani nesapasēja , lika man nesekmīgas atzīmes, parādīju savu darbu, ielika 3, vēl nolika pamatīgi, un tā katru stundu, es savu darbu iedevu kursa biedrenei, skolotāja novērtēja uz 9, un saslavēja visas klases priekšā, bet tas bija mans darbs, kuram tikko ielika 3! Es no skolas aizgāju, sapratu, ka esmu brīvmāksliniece, nevar mani ielikt rāmjos, aizgāju kur pavisam citur. Bet daži skolotāji bij jauki, daži bij briesmīgi, mācību process mēdza būt vājš, bet tas kā sanāk. Nu 6 balles no 10 šai skolai! :D

Kojas briesmīgas, tur nedzīvoju, bet redzēju, kā tur ir!
25.11.2014 22:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits