Garīgā izaugsme

 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Liela daļa no cilvēkiem, kas dzirdējuši par taro kārtīm, uzskata, ka tās ir paredzētas nākotnes zīlēšanai un vispār saistītas ar tumšajiem spēkiem, negatīvām enerģijām, sātanu un vispār visu slikto, ko vien var iedomāties.

Patiesība ir tāda, ka ar kārtīm ir iespējams pareģot nākotni, tomēr galvenokārt tās ir lielisks garīgās izaugsmes instruments. Ar taro kāršu palīdzību ir iespējams gan tikt galā ar pagātnes traumām, gan izprast situāciju cēloņus un sekas, gan atrast savu virzienu un ceļu, kur dzīvē doties. Taro kārtis ir kā mazs psihoterapeits, kuru var iemest somiņā, nēsāt līdzi, un izvilkt jebkurā mirklī, kad nepieciešams kaut ko saprast.

Ja nu gadījumā jūs interesē taro nevis kā nākotnes pareģošanas līdzeklis, bet gan kā garīgās izaugsmes instruments, esat aicinātas ieskatīties Baltā Kraukļa facebook lapā.

Tur arī ik pa laikam nelielas akcijas, lai būtu iespējams dziļāk ieskatīties un saprast, kādā veidā iespējams ar taro kārtīm strādāt. Ceru, ka būs interesanti.
24.11.2014 19:36 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Kā veidot attiecības ar bijušo-atstāt novārtā,ignorēt vai mēģināt,bet tādējādi,atstājot novārtā tagadējās attiecības.
05.01.2015 00:00 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es arī gribētu saprast izvēli starp jomu uzņēmējdarbība vai māksla (vai jebkas radošais). Bet man bailes no atbildes.:D Un nezinu vai tas mani vel vairāk nesamulsinātu.
05.01.2015 00:00 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
2. (47) Zhaaveetaa pluumiite*

Man izskatās, ka ar savu radošo enerģiju, harizmu un mugurkaulu tev varētu izdoties ne tikai uzlabot situāciju, bet pat gūt panākumus un pamatīgi iedvesmot citus :) Man gan parādās, ka šobrīd tev vajadzētu samierināties ar kaut kādiem zaudējumiem un neveiksmēm, bet šķiet, ka tas ir pārejoši. Katrā ziņā, ja tu izturēsi, es tevi šeit redzu pat par līderi.
05.01.2015 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Turpināt mācīties tikt galā vienai vai mācīties ielaist otru cilvēku savā dzīvē, mācīties uzticēties (runa vairāk par romantiskas dabas attiecībām)?
05.01.2015 00:01 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
izkāpju no rindas un ceru, ka kādreiz saņemšu atbildi uz Pm :)
05.01.2015 00:03 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
kailsals paldies, ļoti atbilstoši manai situācijai. Zaudējumi un neveiksmes šobrīd ir manās attiecībās, bet tie kā jau eici ir pārejoši.
jācīnās un viss izdosies, paldies :)
05.01.2015 00:05 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Kailsals pārrakstījies vai izliki par āfriku? man bija eiropa un āzija.
bet kaut kādā veidā viss, kas par eiropu, ir sāpīga patiesība :) paldies
05.01.2015 00:06 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
3. (48) ingiipingii

Man parādās, ka ar bijušo ir iespējams jauns sākums, tomēr tev jārēķinās, ka tu vari justies sasaistīta un ierobežota. Varbūt viņš centīsies tev "piegriezt skābekli", būs ļoti greizsirdīgs un mēģinās aizliegt kaut kur iet vai kaut ko darīt. Tomēr man parādās, ka caur šīm attiecībām tu vari ļoti daudz ko mācīties un saprast par attiecībām, sevi un pasauli kopumā. Jārēķinās gan, ka šīs mācības ne vienmēr nāk viegli. Bet, ja godīgi, tādu īstu gandarījumu neredzu, esot šajās attiecībās. Drīzāk tāds ar prātu pieņemts lēmums, izsvērts, izdomāts...

Tagadējās attiecības - redzu, ka var rasties kaut kāds nogurums nākotnē. Nogurums vienam no otra, pasivitāte, vēlme atpūsties un pabūt vienam. Šķiet, ka tas varētu rasties tieši no nemitīgas kopābūšanas vai pat kādam no jums apniktu nemitīgā otra radinieku vai draugu klātbūtne un/vai jaukšanās attiecībās. Vai arī varētu būt "salipšanas sindroms", kad jūs kļūstat par "vienu veselu" un visu darāt kopā un beigu beigās jums katram vairs nav sava izteikta mugurkaula, bet gan viens kopējs. Bet, ja šito (es gan nezinu, ko tieši :D) izdotos pārvarēt, tad attiecību potenciāls izskatās krietni labāks nekā attiecībām ar ex.
05.01.2015 00:06 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Aaaa, TalisQualis, piedod, piedod! Man tur smadzenēs kaut kas nogļukoja, es vēl padomāju - bija Āfrika vai Āzija? Paskatījos un tik un tā ieraudzīju Āfrika.

Ja runājam par Āziju - jā, tas ir kaut kas tavs. Ja par Āfriku es teicu - tas nav tavs Sirdsceļš, tad par Āziju man ir sajūta, ka tas varētu būt kaut kas ļoti, ļoti tavs. Bez maz vai tā, it kā tu šobrīd būtu piedzimusi nepareizajā vietā :)
05.01.2015 00:09 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Kailsals,milzīgs paldies!:) Tas nogurums,iespējams,lēnām arī iestājas,rutīna un tā,bet tas ir pārejoši.Tiešām paldies.
05.01.2015 00:09 |
 
Reitings 85
Reģ: 21.05.2013
nezinu, kāda te rinda, bet man par izvēli starp diviem vīriešiem. To, kas ir man blakus vai to, kas ir citā valstī.
05.01.2015 00:10 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Vai es varu pajautāt jautājumu? Kas patreiz notiek ar manu emocionālo stāvokli ? Kādēļ pēdējā laikā esmu tik uzvilkta. Un vai mani plāni attiecībā uz nākotni var realizēties?:) milzīgs paldies
05.01.2015 00:13 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ceru, ka esmu rindaa, intereses peec - esmu uznemusies vienlaicigi paveikt ljoti daudz - vai es vareshu pabeigt studijas ko esmu iesakusi???

Milzigs paldies jau ieprieksh par vai ari ne- atbildi :)

Jautajums ari ne tads, kaa noteikumos, bet ja nu
Man sodien paveicas sanemt atbildi :)
05.01.2015 00:17 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
4. (49) Rolla

Pēc kārtīm izskatās, ka tev šobrīd nav attiecību laiks. Ne tā, ka nav laika attiecībām, bet šis tavs dzīves posms nav paredzēts attiecību veidošanai, kaut arī iespējas būtu. Es nesapratu, tu runā par konkrētām attiecībām vai nē, bet divas no trīs kārtīm parāda uz gaidīšanu, gaidīšanu un gaidīšanu. Neredzu tādu dziļu prieku, harmoniju vai pat attiecību izbaudīšanu...

Toties darbs... ohh, tev tur varētu būt kaut kādi interesanti piedāvājumi un iespējas. Savā ziņā varbūt pat bīstamas, aizraujošas vai mazliet nelegālas vai nestandarta. Tomēr, sākumā tev varētu šķist, ka tu nesaņem atbilstoši savam ieguldītajam darbam. Hmmm... nez kāpēc man šķiet, ka tu pat beigās varētu aizbēgt no šī darba. Varbūt aizietu, jo būtu kāds cits piedāvājums, varbūt aizietu, jo izveidotu kaut ko savu, varbūt aizietu, sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos un tu pārceltos fiziski uz citu darbavietu, bet nez kāpēc man gribās lietot tieši vārdu AIZBĒGT.
Katrā ziņā esi ļoti uzmanīga ar papīriem, ja tev ir papīrdarbs, un nodrošinies, lai tavs paraksts nebūtu uz dokumentiem, kas var nelāgi atsaukties uz tavu brīvību vai reputāciju ;D Nu, jā, kaut kas baigi aizdomīgs te parādās.
05.01.2015 00:17 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Meitenes, vairāk pieteikties NAV IESPĒJAMS.
Tām, kam neatbildu, lūgums vēlreiz pārlasīt noteikumus un kārtīgi paskatīties, vai viss ir izpildīts. Ja nav, tad šoreiz nu nekā, tiksimies citrreiz :)
05.01.2015 00:18 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Cik žēl... Es vienkārši neizpratu noteikumus, tagad sapratu :D :(
05.01.2015 00:21 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Kailsal, Tu mani pārsteidzi. Sīkāk komentēt nevēlos ko pateici, bet trāpīji naglai uz galvas. Paldies!
05.01.2015 00:21 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
5. (50) Leda

Ar tevi nedaudz sarežģītāk. Parādās, ka tu vari tikt ar visu viena pati galā, tomēr tāpat tu visu laiku it kā gaidi, kad parādīsies kāds, kas kaut kādu smaguma nastu noņems tev no pleciem. Un, jā, kaut kādas sirdssāpes un asaras šajā jautājumā.
Mācīties uzticēties citiem - tā tomēr ir laimes spēle un gan kārtis rāda, gan no personīgās pieredzes varu pateikt, ka atrast cilvēku, kam tu 100% vari uzticēt ne tikai visu, kas tev pieder, bet arī visu sevi, ir ārkārtīgs retums. Tāpat var būt kaut kādi mazie nieki, kas nepatīk, kas neapmierina vai ar ko grūti sadzīvot. Tāpēc šoreiz nav tādas viennozīmīgas atbildes - dari to vai šito.

Paskatījos, ko tev vajadzētu sevī attīstīt un te nu gan parādās vienkārša atbilde - attīsti sevi :) Dari lietas, kas tev patīk, un centies tās darīt pēc iespējas labāk. Gūsti pašpārliecinātību šādā veidā.

Vēl - tev šobrīd vajadzētu attīstīt sievišķību un mātišķumu. Ja par sievišķību būtu daudzmaz skaidrs, tad par mātišķumu - rūpējies par kādu, atbalsti kādu, esi patvērums un stiprais plecs. Kā arī nodarbojies ar radošām lietām - gleznošanu, zīmēšanu, rakstīšanu, rotaslietu vai dekoru veidošanu, šūšanu, ziedu kārtošanu, utt. Gan jau starp visām iespējām atradīsi (vai ceru - esi jau atradusi) savējo.
05.01.2015 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Kailsal, liels Tev paldies! Kaut kādā ziņā jutu jau sevī, kas būtu nepieciešams, taču Tevis sacītais ir kā apstiprinājums. Tiešām paldies par veltīto laiku un enerģiju! :)
05.01.2015 00:31 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Vai man šobrīd ir vērts iespringt uz attiecību veidošanu vai tomēr palaist pašplūsmā un cerēt, ka kāds tomēr kaut kad mani arī noprecēs? :)

p.s. paldies :)
05.01.2015 00:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)