Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Jums tālu tas bendzīntanks? Ja nē,tad ko viņs teica,kur tik ilgi bijis?
21.11.2014 14:30 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Nu, kas ir ko, saņemas cosmo detektīves! :D Vēl nav atklāts?

SPA, viss būs labi, te mēs visas tagad melnām mutām un rokām rokam :)
21.11.2014 14:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mees ar Kari sajaa diskusijaa esam uz viena vilna+++
Es saprotu ar logisko praatu,ka tur kaut kas nav kaartiibaa,bet reaalaa dziivee esmu biezi tiesi taa domaajusi-nepiesaucot pirms laika, slikto!To "slikto" sanemsim taa vai taa,ja tas buus lemts-nevajag steidzinaat notikumus...tomeer saku -esi veeriigaaka arii naakotnee.
21.11.2014 14:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu kaads bildinaajums? Hokeja laikaa aizbrauca pie juveliera un tad izsleedza skanju, lai juvelieris nepiezvana? Visaadus paarsteigumus var sagatavot citaa laikaa, ne jau kaut kur skriet kaa apseestam hokeja laikaa. Nedomaaju, ka vins gatavo helikoptera lidojumu gar logu, kursh velk uzrakstu "preci mani". Muljkjiibas.

Paveero, kas notiks turpmaak, ja sievietei ir smadzenes un ja viirietis kraapj sievieti, kurai ir smadzenes, vins iekriit agraak vai veelaak. Paveero, kaa riikosies turpmaak ar telefonu, vai ik pa laikam nepazudiis ar agraak nebijushiem aizbildinaajumiem utt.
21.11.2014 14:51 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Viens ir skaidrs, viņam ir kas slēpjams.
Neticu, ka tas ir kāds pozitīvs pārsteigums.

Pasaki viņam, ka kādas Tavas draudzenes vīrs/draugs it kā redzējis viņu vakar ar kādu. Pajautā, vai tas tā varējis būt ?

Vai arī "liec galdā" visus faktus, ko esi piefiksējusi un gaidi paskaidrojumus. Ja visu noliedz, tad nopietni saki, ka šķirsies.
21.11.2014 14:52 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Vai arī "liec galdā" visus faktus, ko esi piefiksējusi un gaidi paskaidrojumus. Ja visu noliedz, tad nopietni saki, ka šķirsies.
- tā gan laikam nevajag,jo fakti jau ir tikai tādi,ka viņs uz stundu aizbrauca liet itka degvielu.
Labāk,lai v el pavēro viņu. Jo j atagad saks histērija bļaut un vēl teikt,ka līdusi telefonā.. nu vīrietis pateiks to pašu ,ko lidz šim un turpmak vispār telefonu slēps utt.. prieškam..
21.11.2014 14:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
vins iekriit agraak vai veelaak
pilniigi piekriitu,jo cilveeks nevar teelot ,sleepties muuziigi!Es laikam neprasiitu tagad neko kaadu laicinu,bet paveerotu vinu vairaak!
Taada uzbaaziiga prasiisana,"kidaasana" tikai visu pasliktinaas,jo viirietis tad paliks tramiigs ,divreiz uzmaniigs,ja ir kas sleepjams, un buus loti gruuti piekert.Ja izliksies,ka nekas nav bijis,vins nenojautiis to,ka vinu izseko utt
Sajaa gadijumaa taada izrunaasanas veel buutu par aatru-nav ko steidzinaat notikumus tur ,kur veel nevajag...Te vajag pacietiibu!
21.11.2014 15:01 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Bet manaa gadiijumaa tas tieshaam bija paarsteigums. No riita aizvilka 4:00 uz staciju un jau peec paaris h attapos pariizee,kur mani bildinaaja. :) un es zinu,kaa tas ir,kad saap,tapec es vnk ceru uz to labaako,un ka tev nebuus tam jaaiet cauri.
21.11.2014 15:08 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Piekrītu tām, kas iesaka nogaidīt un pavērot vīrieša turpmāko rīcību. Paskaties viņa telefonā, ja vari. Galvenais, nerīko nekādas scēnas, kamēr tev nekā konkrēta, par ko viņu konfrontēt.

Pati centies nomierināties un saglabāt skaidru galvu. Ja kaut kas ir noticis, tad ir, tava pārdzīvošana to nepadarīs par nebijušu.

Es ieteiktu arī uzreiz nepadomāt to sliktāko, jo ko gan viņš varētu pasākt ar sievieti to 20-30 minūšu laikā, kas viņam paliek, ja atrēķina turpceļu, atpakaļceļu un braucienu uz benzīntanku? Varbūt tas ir kaut kas cits, ko viņš negrib tev teikt, piemēram, ar naudu šomēnes kaut kā sliktāk un aizbrauca satikt kādu draugu un aizņemties no viņa. Vai sācis tirgot zālīti :D Joks, joks. Bet tas nu ir skaidrs, ka nekādas romantiskās vakariņas sveču gaismā tās nebija!
21.11.2014 15:10 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
visām, kas runā par bildināšanu - atmetiet šo domu. 100 % varu apgalvot, ka tas nav tas!

Emmanuelle - es cenšos ar prātu un loģiku, bet tas viss iestrēgst uz vienu - viņš nekad tā nerīkojas.. tieši tāpēc ir aizdomas par to variantu ar tikšanos ar citu sievieti, jo viņš ļoti labi zina, ka tas ir tas, ko nepiedošu.. un tāpēc slēpj..
jo nekas cits slēpjams nenāk prātā! Neesmu no tām, kas zāģē par katru sīkumu... un ikdienas uzvedība neliecina par to, ka viņam ir kāda cita sieviete.. bet es neticu, ka var būt tik daudz sakritību vienā vakarā..

un skaidrs ir tas, ka es tagad visu laiku būšu aizdomu pilna.. Velns, kā man negribas kļūt par mazu nervozu kamoliņu, kas izseko savu vīrieti.. :(

P.S. MansLMT viņam ir, bet es diemžēl nezinu paroli.. :( un tai, kas jautāja par gadiem - nesaukšu skaitli, bet teikšu, ka ir saprātīgais vīrieša vecums.. :)
21.11.2014 15:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es te ta paanalizeju un nonacu pie secinajuma, ka mes loti iespejams tiesam loti, loti parspilejam. Nu padomajat pasas par sevi, savu dzivi, ir tacu gadijusas situacijas par kuram citi teiktu - nevar but, tada sakritiba utt. Man ta ir bijis daudz un biezi. Un no malas veotajam var visadi brinumi sakt radities. Un bijis ari ta, ka izstositi savu sakamo, pasai nesaprotot kadel nevari normali paskaidrot. Citreiz jau partnera skatiens pauz, ka vinjs uztraucies, netic un tadel vien, sajuties slikti, ka sac izrunaties divaini jo velies itka nolidzinat vinja saubas, bet sanak achgarni.
21.11.2014 15:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bet tas nu ir skaidrs, ka nekādas romantiskās vakariņas sveču gaismā tās nebija!
+
Es arii sasmeejos par zaaliiti-tiesi to iedomaajos arii...:D
21.11.2014 15:17 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Nu ja esi gatava pashēmošanai, es laikam darītu tā, ka pateiktu nedēļas nogalē, ka mums meiču vakars, vot līdz 2 naktī toč būšu prom, jo plānā vēl klubiņš vai whatever.
Nu un tad tupa "sēdētu krūmos" ar draudzeni mašīnā un sekotu, kur tad aizbrauc. Ja tiešām krāpj, domāju, šādu izdevību nelaistu garām... Un, pat ja ieraudzītu tevi, neko jau nebūsi zaudējusi: "oi, mēs tieši trešajai draudzenei braucam pakaļ".

Ja nevēlies muhļīties, vienkārši jāskatās un jāvēro.
Tieši pulksten 20, hokeja laikā doties ieliet degvielu bākā. Nu nē.. es arī neticu, ka tur kaut kas tīrs. Cita lieta, ka krāpjot neko daudz pa stundiņu (kad vēl patiesi degviela arī jāiepilda) paspēt nevar. Bet varbūt viņam pagaidām tikai flirtēšanās stadija ar to potenciālo otro? Bet varbūt viņš vienkārši uz stūra gandžiņu nopirka savam nākamajam čaļu vakaram.

Nu visādi var būt. Varbūt slēpj, ka smēķē vai ir kāds cits it kā nevainīgs attaisnojums. Varbūt saskrējās ar draugu, par kuru zina, ka viņš tev nepatīk...
21.11.2014 15:18 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Hmm, kas zina, kā tur īsti ir! Varbūt pavēro viņu - vai viņš pirms iziešanas tā kā ''uzpucējas'', iesmaržojas vai kaut kā tā.
Bet nu jā, sievietēm ir tieksme pārspīlēt un izfunktierēt nezin ko, bet nu, es ceru, ka viss tomēr būs kārtībā un Tavs vīrietis gatavo Tev kādu pārsteigumu. ;)
21.11.2014 15:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Varbūt aizbrauca uz lombardu.
21.11.2014 15:23 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Bet varbūt viņam pagaidām tikai flirtēšanās stadija ar to potenciālo otro?


Šis ir tieši tas, kas man arī ir prātā! Jo šis ir reāli pirmais gadījums, kad man ir aizdomas. Tas nozīmē, ka tālāk par flirtu nav tikuši, ja tāda dāma arī ir.. Un tieši tāpēc gribas to visu pašā sākumā arī izbeigt, lai viņi neaiziet par tālu..
tikai viņš neatzīsies.. to es vakar pēc acīm sapratu.. :(
vienīgais veids, kā dabūt, lai pasaka taisnību, ir pierādīt, ka tiešām vakar ir bijušas sms, kuras viņš ir izdēsis, + ja vēl pierādītu, ka viņš kādai vai kāda viņam ir zvanījusi tieši tajā laikā, kad brauca uzpildīt..

Tagad man tiešām ir paranoja.. :(
21.11.2014 15:27 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Skaties, kur atrodas viņa telefons. Ja viņš to nekad neatstāj tev pieejamā vietā - tur kaut kas nav tīrs!
21.11.2014 15:29 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Spa, nu paskaties telefonā! Ja atsevišķas īsziņas var izdzēst, tad izejošo un ienākošo zvanu sarakstu tā vienkārši pakoriģēt nevar.
21.11.2014 15:30 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Elizabete - kā nu ne! Telefonu iečekoju, viss tīrs. :) Nu ne tā, ka viss izdzēsts, bet šajā periodā viss tīrs, nekādu zvanu, sms, utt. Jaunajiem Samsungiem ļoti labi var iztīrīt arī zvanu sarakstu! ;)
21.11.2014 15:41 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nu tātad tev rēgojās - nebija nekādas sms :D :D :D
21.11.2014 15:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits