Vīrietis un dzemdības

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Jā, nē. Par vai pret

Tām, kuras dzemdējušas - Jūsu vīrietis dzemdībās piedalījās? Paša izvēle?
20.11.2014 23:17 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Arī viņš kā vīrietis sāka skatīties uz mani savādāk, ne kā tikai uz iekāres objektu, ne vienkārši sievieti, kādu ir daudz un ir smukākas, bet esu vienīgā, kura zina viņa dvēseles tumšakos stūrus un, kura ir redzējusi un atklājusi tik daudz. Manā dzīvē nekad nav darbojusies frāze, ka sievietei vajag palikt neatminamai.

Nu es nesaprotu, kā dzemdības, caureja, piršana u.c. fiziskas lietas lietas korelē ar garīgo - dvēseles tumšākiem stūriem. Vai kopdzīves ilgumu, uz ko tu arī norādīji.
Mūsu parī vienkārši ir kaut kāda izpratne par intīmo, pieklājību u.c. tādām lietām. Mēs domājams, ka abi saprotam, ka ir dzemdības, ir caureja un ir citas dažādas lietas, bet kāpēc to apzināti ir jāizrāda, es nezinu. Nu ja gadītos viņam vai man "samaitāt gaisu" - kaunā nekristu, bet lai to uztvert kā normu? Nē.

Nu katram ir dažādas izpratnes par to, tieši šai lietā es vispār nebrīnos par izpratnes dažādību.. Es zinu, ka daudziem pāriem arī liekas ok lamāties otra klātbūtnē vai kaut ko tādu, bet mēs to nedarām. Katram savi principi.
21.11.2014 00:30 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Runājot par tēmu, mans vīrs bija klāt dzemdībās pēc paša vēlmes.
Ļāvu viņam pašam izvēlēties. Acis nepamirkšķinot teica, ka vēlas būt ar mani, kad pasaulē ieradīsies mūsu meita.
Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka viņš bija klāt. Dzemdības bija grūtas, ilgas. Aiz noguruma un bezspēka vienkārši 'slēdzos laukā'. Biju vājprātā pārbijusies, jo dzemdēju valstī, kur pat valodu nezināju, kas radīja problēmas ar komunikāciju starp mani un med. personālu.

Nodaļa bija pilna, trūka speciālistu, tāpēc vīram pie izspiešanas ārsts lūdza palīdzēt man spiest kāju pret vēderu. Tas nozīmē, ka viņš redzēja VISU, par ko pat man apskrienas iztēlojoties, kad viņš stāsta- redzēja meitas galviņu, asins, plīsumus, to kā man veica iegriezumu, placentu... Viņš pārgrieza nabassaiti pats uzprasoties.
Seksuālā dzīve mums ir super! Nekas diži nav mainījies, vien tas, ka tieku pat vairāk un biežāk apskauta un mīļota.

Esam daudz runājuši par dzemdību procesu. Paziņoja, ja mums būs vēl bērni, tad noteikti piedalīsies dzemdībās atkal, ja vien es ļaušu un vēlēšos viņa klātbūtni.

Tā kā ir pirmais no sava draugu loka, kurš ir kļuvis par tēti, mudina savus draugus piedalīties dzemdībās un atbalstīt savu sievieti, jo uzskata šo par vienreizēju un neatkārtojamu pieredzi. Viņam, dīvainim, ļoti patīk par šo tēmu apspriesties :D
21.11.2014 00:34 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Vēl jau veins fakts, kas no cilvēka atkarīgs... Man būtu daudz grūtāk sēdēt aiz durvīm, neredzēt un nezināt, kas notiek, nekā būt klāt un redzēt briesmīgus skatus. Gan jau ir vīrieši, kuri labprātāk ir blakus, vai tie, kuri labprātāk uztic visu profesionāļiem, kamēr paši pasēž aiz durvīm.

Es domāju, ka, ja es negribētu, lai viņš ir klāt, bet viņš gribētu, tāpat paliktu aiz durvīm, jo dzemdētāja esmu es un es labāk zinu, kas man pašai liktu justies labāk..
21.11.2014 00:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es nesaucu to par normu vai, ka nu tik pirdīsim skaļi un smakojoši piegalda sēžot. Tikai minēju, ka šīs visas itkā intīmas lietas agri vai vēlu kļūst ne tik intīmas, bet tāpēc vien sieviete nekļūst mazāk sexīga vai iekārojama. Gandrīz vai otrādi, jo vīrietis itkā uzzin kādu ļoti perosnisku noslēpumu...
21.11.2014 00:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cilvēki ir dažādi.. ir ļaudis, kam dzemdību skati nekādas šausmas un psihotraumu neradīs, ir arī tādi, kam ainspiliens nelielos daudzumos izraisa nelabumu :) Tādi ir gan vīrieši.. gan sievietes.

Pati dzemdētāja tos ''iespaidīgākos'' skatus neredz no savas pozīcijas :) Vai vīrietim tas jāredz? Atkarīgs tikai un vienīgi no indivīda! :)

Manuprāt, jauki, ja mīļotais cilvēks ir līdzās līdz izstumšanas procesam.. :)
21.11.2014 00:37 |
 
Reitings 555
Reģ: 05.01.2012
braalis piedaliijaas savas meitas dzemdiibas un vieniigais,kas vinu liidz sirds dzilumiem sapinaja, bija tas,ka sieva gandriiz visu laiku bija saapees, vinam bija gruuti to iztureet.
es domaaju,ka viirietim buutu japiedalas dzemdiibaas, japaliidz, jaatbalsta..
21.11.2014 00:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Februaarii gaidaams musu pirmais mazulis, teicu, ka nevelos, lai vins piedalaas dzemdibaas, jo tik vaaju vins mani veel nebus redzeejis :D Bet virietis uzstajiigs un grib visaa piedalities.

Esam izrunajusi visus plusus un minusus, bet vinjsh gribot nakt man lidzi. Emocionaali domaju tas mums bus ljoti svarigs mirklis.

Musu pazinjas parspilejot sastastija viram par asins litriem, kas list ara un shuveem un veel nezin ko, vins ta pat teica, ka tas vinju nebiedes. Nu redzesim cik tad stiprs ir mans virinsh :D
21.11.2014 01:01 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Pret. Esmu par to, lai viņš ir blakus līdz izspiešanas brīdim, tālāk noteikti nē.
21.11.2014 01:04 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Story,

dzemdētāju,manuprāt,nevar nosaukt par vāju cilvēku (nu tieši tajā visā procesā). Manējais teica,ka tas ir apbrīnojami,ka sievietes ir spējīgas izciest ko tādu un pēc tam vēlreiz parakstīties uz to pašu.
21.11.2014 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Esmu par!
Mans vīrs arī piedalījās dzemdībās un esmu priecīga par to. Viņš bija liels atbalsts un ļoti palīdzēja.
Manā uztverē īstam vīrietim ir jāpiedalās dzemdībās. Ja viņš sāktu runāt kko pa ģībšanu vai nevēlēšanos, tad vnk padomātu - WTF?!!!
Bet nu tas nav mans gadījums - man viņš vienmēr ir stiprais plecs. Uz visām USG nācā līdz un kā teicu par vecākuskolu, tā bija ar mieru iet.
21.11.2014 01:18 |
 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2013
Atbalstu Neons!

Domāju,ka garīgi stiprs un gudrs vīrietis neļaus savai sievietei tik svarīgā dzīves mirklī būt vienai!
Jo vairāk mēs no viņiem slēpsim ar ko mums jātiek galā, jo stiprāk viņos iesakņosies uzskats, ka mums viss ir jauki un viegli. Zinu gadījumu, kad sieviete no vīra slēpa pat mēnešreizes un visu ar to saistīto, nu nav tas normāli. Ticiet man, ja vīriešiem būtu jādzemdē, pieļauju, ka vieni viņi jau nu noteikti to darīt negribētu.
21.11.2014 01:42 |
 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2013
Un vai tad vīriešiem pašiem nav interesanti uzzināt kā viņi nāca šajā pasaulē? Neviens baltos paladziņos no debesīm nenolaida, tādēļ redzot ar ko sieviete VAR tikt galā, cieņai vajadzētu palielināties un kāds varētu arī novērtēt savu mammu, kas pārcieta to pašu priekš viņa.
21.11.2014 01:52 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Gribētu, lai būtu ar mani kopā - atbalstītu, turētu roku, ļautu kliegt uz viņu (:D), jo viņš man vienmēr ir bijis liels atbalsts dzīvē un tas jau mūsu kopīgs bērns. Bet pašā izstumšanas brīdī gan ne. Kā jau te rakstīja - gribu palikt seksīga un iekārojama viņa acīs arī turpmāk.
21.11.2014 01:57 |
 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2013
+ kas ir "interesanti", kā ārstam, kurš pieņem neskaitāmas dzemdības, turpina, atvainojos, stāvēt uz savu sievu?! ;D ))
21.11.2014 04:29 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Vispaar jau dzemdeejot dabiski asinju nav, protams,ja tiek veikts iegriezums var buut asinis, bet mazulji dzimst rozaa kraasaa ar baltu taukainu aizsargaani uz
Miesas,kas ir pasargaajis vinju aadu no uudens ietekmes,kuraa vinjsh dziivojis. Mazulis ir asinjains peec kjeizara,jo tomeer tev vederu griezh pushu. Un nevajag paarspiileet,neviens ar bljodu negaida,kad apkakaasies. Un vispar viirietis parasti staav galvgalii,ja ,protams,vecmaate nenokomandee citaadaak kaa favel gadiijumaa. Nekaa briesmiiga tur nebija. Es buutu vareeju viena tur arii buut,taa vismaz
Man liekas,bet viiram bija pashsaprotami,ka buus klaat un paliidzees. Itkaa jau paliidzeeja,bet bija man gruuti uzmaniibi sadalit/
Jo tomeer tas viss ir ilgs process un es tur vaidu un vinjhs staav un gaida kaut ko(ok,vinjs vnk guleeja kreeslaa man blakus taas stundas,bet kaut kaa man pat dusma bija,ka man te "jaastradaa", un vinjhs gulj' :) es njemtu viiru kaut vai
Droshiibas labad liidz. Nevienmeer palaujos uz mediciinas personaalu. Es domaaju,ka dazhaam te,kas tik ciitiigi oponee par visu,domas mainiisies,kad tieshaam buus jaadzemdee. Pilniibaa
Piekriitu neona viedoklim.
21.11.2014 04:30 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vai...skatīties šausmenes,kur rīkli griež var,bet uz dzemdībām paliek par princešdvēselītēm. Es uzskatu,ka katram vīrietim vismaz vienu reizi dzīvē jāredz tās šausmas,citādāk liela daļa tirliņu domā,ka izspiest sīko tāds nieks vien ir. Būs laba pieredze vīrietim,un iespējams savu sievieti daudz vairāk novērtēs,kad ieraudzīs uz ko viņa ir spējīga. ;)
21.11.2014 06:19 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Un dazhas te tos savus vechus taa zheeloA ak,manam ,nabaszinjam,tas buus jaaredz un shis buus jaaredz,vinjam gruuti uz asiniims katiities. Kamoon, ir vinjhs vecis vai nav?!
21.11.2014 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Viss individuāli. Ir sievietes, kas nevēlas vīrieti klāt, ir vīrieši, kas nespēj to "panest". Manās piedalijās un, cik pats teicis, nekas jau tiiiiik šausmīgs nebija. Man gan tas process samērā ātrs, kopš ierašanās dzn, pēc 1,20h mazais bija klāt. Tā kā tusēju pa istabu, bija tikai pašsaprotami, ka viņš man palīdz - pamasē, pietur. Jebkurā gadījumā, noteikti abiem ir jāsaprot, ka tas ir tas, kā abi vēlas mazo sagaidīt. Ja uzpiedīs vīrietim savu gribu, var rasties problēmas. Arī ja vīrietis grib, bet sieviete ne, nebūs korekti, tiesa, vienā brīdī tai sievietei var pofig, kas tur atrodās :D
21.11.2014 08:49 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
neons, njā....pirst citu klādbūtnē...man tas normāli neliekas. Kāpēc kādam ir jāosta mana sūdu smaka? Dirst un vemt ar neuzskatu par kkādiem intīmiem satuvināšanās veidiem. Tas uzreiz nenozīmē, ka gribu izlikties turabāka vai kā teici par lelli. Bet nu man ir iemācītas kkādas pieklājības normas. Un tas, ka esmu pieradusi pie savas otrās pusītes nenozīmē, ka tagad to visu darīšu. Negribētu arī kko tādu sagaidit pretī. Nedari otram to, ko pats negribi saņemt.
Par dzemdībām...nezinu, mad būs tas stāvoklis, tad domā§u. Tagad jau liekas, ka tikai līdz izstumšanas brīdim. Jājautā gan, vai autors gribēs būt klāt.
21.11.2014 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
It kā saprotu sievietes vēlmi būt perfektai vīrieša acīs, beeet kaut kā žēl sametās meitenes par to lelles tekstu. Tur jau tā lieta, pārī ir dzīvi cilvēki ar emocijām, trūkumiem. Ja ir uzpūsts nez kāds supertēls, tad vienā atklāsmes brīdī vīrietim tava reālā pasaule var nepatikt. Tāpat salīdzinot caureju ar dzemdībam, atstāj diezgan švaku iespaidu par rakstītāju. Tas nenozīmē, ka visiem jāgrib dzemdībās vīrieti klāt, bet izpratni. Interesanti, ko darītu, ja saslimtu ar vēdera vīrusu? Palūgtu vīrieti padzīvot atsevišķi, kamēr pašai beidz pa abiem galiem nākt ārā ar 15min intervaliem? :D
21.11.2014 09:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits