Dārgākais ieguldījums savā veselībā/skaistumā

 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 02.01.2013
Sveikas,
Vai jums ir bijis kāds dārgs ieguldījums savā veselībā/skaistumā? Piem. dārgas kosmētiskās procedūras, plastiskās operācijas, zobu korekcijas uttt.? Cik jums tas izmaksāja un vai esat apmierinātas ar rezultātu, vai bija tā vērts? Vai jūsu dzīves kvalitāte uzlabojās? Vnk pastāstat savu pieredzi šada veida lietās...
20.11.2014 10:17 |
 
Reitings 3
Reģ: 25.11.2014
Jā protams,es senāk staigāju pa salnoniem daudz,pucējos,bet tad atradu dikti labus dabas produktus,kurus gan iekšēji gan ārēji lietoju.Iegādājos ari veselibas un skaistuma programmu ko bija jāiziet 4 menešus.fantastiskākie rezultāti,notievēju skaisti,korigējās figūra dikti labi.Tur bija iekļauta gan trenniņu programma,gan ēdiena receptes,gan ēdienkarte,gan ūdens pudele kas attira ūdeni ar sudraba joniem,gan visi vajadzigie vitamini minerālvielas,viss skaisti sabalansēti.Dietologu ietikumi,un soļu skaititājs,dienasgrāmatas un duadz kas cits.Kolosāli,esmu sajūsmā par šo pasākumu.It kā izmaksāja uzreiz padaudz kā man likās sākumā,bet kad dabūju savus rezultātus,sapratu,ka esmu maz iztērējusi,bet dabūjusi kolosālu figūru,kolosālu pašajūtu :):):) jeiii :) Iesaku ari citām.A ja kādai interesē rakstat privāti iedošu savas kosmetoloģes nummuru kas man ieteica šo programmu.Palīdzēs ar atlaiditi iegādāties.
25.11.2014 13:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits