Vai liktenis pastāv?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! :)
Vakar biju Vecrīgā, vakars bija brīnišķīgs!! Un, kādā momentā, kad sēdēju kopā ar labu paziņu, ieraudzīju Viņu... Parasts, vīrišķīgs puisis. .Acis sastapās un babahh... Tajā momentā apjuku, bet viņš piepeši bija pazudis.. Uzreiz gāju meklēt- neatradu.. Pēc tam, nu jau pēc 2 stundām ieraudzīju viņu atkal - vienu.. Ātri vien ar draugiem atvadījos.. Viņš visu laiku skatījās virsū... Es uz viņu, likās tik sen zināms, tik ļoti neticami.. Un tad vienā momentā viņš devās prom, es arī. Un tā līdz pat Tējas Namiņam, ik pa laikam samainoties -tad viņš priekšā, tad es,, mēs gājām, bet tur mūsu ceļi ižšķīrās.. Es visu ceļu gaidīju, kad viņš kaut ko teiks, ka kaut kas notiks.. Bet nenotika nekas,, un tā arī viens aizgāja pa vienu ceļu, otrs - pa otru.. Bet sajūtas un atmiņas ir palikušas.
Tad nu vēlējos uzzināt, vai Jūsu dzīvē ir gadījies vīrietis, ko netīšām sastopat kādā tusiņā, pasākumā( nav svarīgi), ir abpusējas simpātijas, bet ne viens, ne otrs neiedrošinās uz sarunu un pēc tam satiekaties vēlreiz????
15.11.2014 22:16 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Liktenim ticu.
16.11.2014 22:17 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Liktens līnija uz rokas, ja tā ir -tad ir liktenis, ja nav =vēl labāk liktens ,karma nav, pats esi brīvs no uzliktām programmām.
Par to astral-temple.com
http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/604-hiromantiya-dlya-nachinayushchihliniya-sudby/
Varam parunāties arī privāti kā mainīt likteni.
19.11.2014 18:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits