Vai liktenis pastāv?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! :)
Vakar biju Vecrīgā, vakars bija brīnišķīgs!! Un, kādā momentā, kad sēdēju kopā ar labu paziņu, ieraudzīju Viņu... Parasts, vīrišķīgs puisis. .Acis sastapās un babahh... Tajā momentā apjuku, bet viņš piepeši bija pazudis.. Uzreiz gāju meklēt- neatradu.. Pēc tam, nu jau pēc 2 stundām ieraudzīju viņu atkal - vienu.. Ātri vien ar draugiem atvadījos.. Viņš visu laiku skatījās virsū... Es uz viņu, likās tik sen zināms, tik ļoti neticami.. Un tad vienā momentā viņš devās prom, es arī. Un tā līdz pat Tējas Namiņam, ik pa laikam samainoties -tad viņš priekšā, tad es,, mēs gājām, bet tur mūsu ceļi ižšķīrās.. Es visu ceļu gaidīju, kad viņš kaut ko teiks, ka kaut kas notiks.. Bet nenotika nekas,, un tā arī viens aizgāja pa vienu ceļu, otrs - pa otru.. Bet sajūtas un atmiņas ir palikušas.
Tad nu vēlējos uzzināt, vai Jūsu dzīvē ir gadījies vīrietis, ko netīšām sastopat kādā tusiņā, pasākumā( nav svarīgi), ir abpusējas simpātijas, bet ne viens, ne otrs neiedrošinās uz sarunu un pēc tam satiekaties vēlreiz????
15.11.2014 22:16 |
 
Reitings 77
Reģ: 28.10.2014
Jā,bija man tāds gadījums salīdzinoši nesen! Iekāpu sabiedriskajā, kur protams bija jāstāv kājās,tas bija kaut kad divus mēnešus atpakaļ,iekāpa viņš ,ļoti izskatīgs puisis un tad mūsu skatieni sastapās uzreiz ,visu ceļu vienkārši skatījāmies vienus uz otru, bet tā arī neuzdrošinājāmies viens otram pieiet klāt. Viņš izkāpa savā pieturvietā un es savā! Tajā brīdī biju ļoti bēdīga, jo nožēloju,ka nepienācu viņam klāt un neuzrunāju :). Bet katru dienu es klusībā cerēju,ka kādu dienu mēs satiksimies un ka tā tam ir jānotiek,jo savādāk nemaz nevar būt.:D Un jā piektdien uz ielas es viņu satiku, uzreiz sasmaidījāmies, viņš mani uzrunāja. Domāju, ka viņš arī mani bija gaidījis satikt. Nu tagad mēs iepazināmies, apmainījāmies ar kontaktiem un viss liekas tik lieliski. Tad jau redzēs ,kā būs tālāk. :). Es domāju, ka vajag ļoti vēlēties un ja ir iespējams tad arī uzmeklēt to cilvēku, kas tik ļoti ir iekritis sirdī. Ja liktenis būs lēmis,tad noteikti satiksieties. :)
15.11.2014 22:50 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Aija47 - ja tas ir Tavs vecums, tad kāda iespēja, ka pa visu dzīves laiku neesi sastapusi tādu vīrieti, kurš tik nenormāli patīk, ka ne vārda viņa klātbūtnē nespēj izdvest? Sulīgāku vārdu? Nesmīdini mani, lūdzu!

PaulaMonro jā, tas pats - kā pārakmeņojušies.. :) Riskēšu, paldies Jums, citādāk dzīvē neko nevar iegūt, ja neriskē... Bet Tu esi sastapusi savu mīļoto cilvēku, kuru ļoti mīli?
15.11.2014 22:51 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es viņu atradu draugos, kas jau bija vesels stāsts :D Parakstījāmies tur, pāris reizes satikāmies, bet ne kā randiņš vai kas tamlīdzīgs, un tad viņš aizbrauca prom no manas pilsētas, jo nebija vietējais un bija atradis citu darbu. It kā viss vēl turpinājās arī pēc aizbraukšanas, bet ar laiku viss nomira dabīgā nāvē. Neko pilnībā nenožēloju, pēdējā tikšanās, kad viņš brauca prom, bija tiešām neaizmirstama, pat manas ne-romantiskās draudzenes bija sajūsmā. Jā, bet arī pēc tam, kad viss tā kā pajuka, mēs uzturējām vēl šad tad kontaktus, aprunājāmies, tikai nu jau tā interese man bija kā pret vienkārši draugu, viņš gan vēl šad tad izmeta komentārus, ka, ja varētu laiku pagriezt atpakaļ, viņš rīkotos savādāk, varbūt būtu palicis turpat, manā pilsētā un tā.
15.11.2014 22:52 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
dorroteja cik foršs stāsts! :) Neticami īstenībā, ka vienkārši uz ielas sastapāties... Tas ir tik jauki!


Aptuveni tas pats, kas tagad soc.portālos meklē savu meiteni, kura izkāpa 6, stāvā Galerijā Rīga, bet viņš - 7.ajā... :)

Feline jā, esmu šizo, man liekas, ka mani vajā.......:D Tu arī nekad nebūsi, jo sievieti sev blakus kā mīļoto nevēlos redzēt.lol
15.11.2014 22:54 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Enija, par Tavu pedejo jautajumu, atbilde ir - jaa :)
15.11.2014 22:56 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Tā kā es ļoti ticu domu spēkam, tad es Tavā vietā domātu par to, ka satikšu viņu. Man domu spēks vienmēr nostrādā. Arī tagad, ja ar šā brīža pielūdzēju nekas nenoies greizi, tad viņš ir tieši ideāls priekš manis, jo visu mūžu zināju, kādu puisi man vajag. Izklausās slimi, bet tā nu ar mani ir. :D
15.11.2014 22:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir gadījies līdzīgi, bet bez "ne viens ne otrs neiedrošinajās sākt sarunu" momenta. Bet nejauša sastapšanās vēlreiz ir bijusi gan, jā.
15.11.2014 22:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
..tikai nenolažo nākamreiz arī :)
15.11.2014 23:01 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
es ticu, ka varētu pastāvēt kaut kas, kas liek satikties cilvēkiem, kuriem ir jāsatiekas. bet tāpat domāju, ka tam ir jānotiek bez piepūles un bez bažām.
15.11.2014 23:01 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Sveikas, sievietes, meitenes! Nepateikšu, gadu,mēnesi, dienu vai minūti, bet kas līdzīgs pašam arī ir bijis.Kad, sastopi sievieti, acis mirdz,abu seju mīmikas atdzīvojas.Tās sajūtas, domas lidinās pa gaisu,dzen tuvāk tam cilvēkam, instinkti valda pār Tevi visu.Un tad skaties,domā,kā rīkoties, kamēr cilvēks attālinās savās ikdienas darbos tavu acu prieksā, vai draugu ielenkumā pazūd.
Bet, iz dzīves, zīmes, mums ik katram ir dažādas, kuras vedina uz ko jaunu, varbūt, tā ir kopēju cilvēku enerģiju piesaiste vienam pie otra...Bet, jeb kurā gadijumā, sajūtas patīkamas :)
15.11.2014 23:01 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
PaulaMonro skaidrs, tad jau viss ir lieliski. :) It kā jau runā, ka dzīvē esot vairāki dvēseļu radinieki utml... Bet tik un tā, ar visiem kopā nebūsi, bet tikai ar vienu.. Pārējie ir vienkārši cilvēki, kas vajadzīgajā dzīves momentā ir bijuši nepieciešami, varbūt arī Jums bija tāpat, ka vienkārši vajadzēja viens otru redzēt, bet kopā nebūtu bijuši tik un tā..

mistalee jā, tā arī notiek.. Bet skaisti mirkļi pavadīti, man ir tāpat ar vienu īpašu cilvēku savā dzīvē, tagad jau vienkārši labs draugs, bet tos mirkļus, kamēr bijām kopā, neaizmirsīšu un nenožēloju arī neko. :)

Célfie visu nedēļu iedomāšos un tad jau piektdien redzēs... :) Bet nu tik stulbi arī, kāda iespēja 10 minūtes viens otram blakus staigāt un neiedrošināties. :D Jaunībā laikam daudziem tā ir! :)
15.11.2014 23:02 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Es vēl nesen nozvērējos, ka man nebūs drauga, ka man besī censties iepatikties kādam, tieši tajā dienā, kad es sev to pateicu, es no pirmā acu skatiena iemīlējos vienā puisī, pateicu sev, ka nē, aizmirsti, bet tad hops atkal viņu satiku un atkal un atkal.. neticami. :) Bet pēdējās reizēs jau pa ielu gāju ar domu spēku ieraudzīt viņu un tas izdevās. Jā, domām ir liels spēks, lai tev veicas. :)
Bet kopš pēdējās reizes nesanāk uzskriet viņam..jo pamazām sāku aizmirst. :D
15.11.2014 23:09 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Jā. Regulāri. Esmu šausmīgi principiāls un pie tam ar milzīgu ego. :D
15.11.2014 23:25 |
 
Reitings 160
Reģ: 17.07.2010
Reiz bija tā, ka ievēroju vienu pusi, un visu vakaru nevarēju viņu izmest no prāta. Bet tajā pašā laikā arī domāju, ka es taču par tādu pat sapņot nevaru. Un tad pēkšņi boom viņš pienāk un pirmais uzsāk sarunu. Man tas likās neticami, jo viņš tiešām bija tik ļoti "out of my league". Gan jau domu spēks. :D
Vēl bija tā- man viens patika, Bijām ballējušies kopā, bet nemaz necerēju, ka tur kkas varētu būt. Tovakar tusējām klubā, bet ne vienā kompānijā. Kad aizgāju no turienes prom, vēlāk man zvanīja svešs nr- izrādās viņš. Prasīja, kur es paliku un vai negribu satikties. Pēc tam izrādījās, ka viņš puspasauli bija apzvanījis, lai tikai tiktu pie mana nr. Likās ļoti jauki. :) Labākās lietas notiek negaidot.
Reiz man kāds iepatikās no pirmā acu uzmetiena un kopš tās reizes vairs nevaru viņu aizmirst. Zinu, ka vismaz toreiz arī es viņam patiku. Bet tur ir ļoti garš stāsts. Īsāk sakot-mūsu ceļi reizēm krustojas, bet vienmēr kkas noiet greizi. Laikam vienkārši nav lemts. Taču varu teikt, ka līdz šim par viņu labāku vēl neesmu satikusi. Liktenis vienkārši ir sliktenis. :D
16.11.2014 01:30 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kā es smejos :D :D
Nabaga puiši,kuriem ir jāpiedzīvo šitās stalkeres.
16.11.2014 11:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
var gadities, ka vinjam nebija tapat ka tev. :) man ir gadijies, ka pamanu virietis visu vakaru skatas virsu, ka pielipis, protams skatos preti, bet ne jau tadel, ka man butu interese. man drizak paliek neomuligi un skiet, ka cilvekam problemas.
16.11.2014 11:36 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
koncha2 ceru ļoti, ka viss būs labi. Un domu spēkam ticu.

Ērzeli, nesmīdi mani, kāda stalkere?

Beibe.Marta jā, protams. Es gan neskatos uz tiem, kas man riebjas. sevišķi vēl visu vakaru.

Un starp citu, meitenes, es tikai šodien izsecināju, ka viņš gājis man pa pēdām pa ceļu, kur viņam nevajadzēja iet. :D Viņš gāja gar visu tējas namiņu, lai tiktu uz 13. janvāra ielas pieturu, kaut gan viņām bija 101 iespēja, lai Vrīgā aizietu pa īsāko ceļu, viņš gāja pa to, kurā gāju es... :) ehhh, nu tik žēl, ka neuzsākām sarunu, gaiss bija burtiski elektrizēts, bet kad ejam viens otram garām, abi skatamies viens otram virsū, skatienu nenovēršam, a kad tiešām ir reāla iespēja -> kad abi iet vienā virzienā, ne viens skatās uz otru, ne otrs uz pirmo. :D
16.11.2014 12:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ērzelis + :D
it kā jau mīļi liekās, bet nedaudz baisi arī, tu viņu meklē tur stundu vai divas, tad jūs vienkārši pagājāt kopā, skatījāties viens otram virsū un nerunājāt un tagad vēl tu galvā taisi shēmas un kartes kur viņam bija jāiet un kāpēc izvēlējās paiet tev blakus.
kur var tik daudz un tālu aizdomāties no skatiena! un nav arī tā, ka viņam nebūtu bijusi iespēja tevi uzrunāt. es liktos mierā tavā vietā.
16.11.2014 14:07 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Tas gan laikam skanēs diez gan skarbi, bet pastāv iespēja, ka viņš uz Tevi skatījās, jo Tu uz viņu skatījies pārāk uzkrītoši. Nu loģiski, ka skatīties pretī. Tevi tas nebiedētu, ja kāds uz Tevi skatītos virsū pārāk daudz, uzkrītoši?
16.11.2014 14:19 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
kaaaaaa man patik sievieshu praats.... vot visu nedelju shtukos,domaas,perinaas un pagrieziis situaciju sev par labu,sacereesies un 5dien skries mekleet izredzeeto :D ...protams,ka gaaja pa to celju, kur Tu utt utt utt...kaa tad savadaakaa..tik luk,nabadzinsh tiiiik kautrigs :D :D :D nu baac..virieshi ir virieshi...ja vinsh gribes uzsakt sarunu,tad uzsaaks... nezinu... Es laikam esmu no citas planeetas :D
16.11.2014 14:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits